SNKT: Leenu kommenteerib…

Nagu ikka, käes on pühapäev ja aeg kommentaare jagada. Kasutatud pildid nagu ikka “Su nägu kõlab tuttavalt” Facebooki lehelt.

Eelmisel nädalal lubasin kommenteerijate vahel välja loosida pääsmeid saate salvestusele. Lubatud loosimine on tehtud. See kommentaar võitis kaks pääset “Su nägu kõlab tuttavalt” salvestusele:

Aga tänase saate juurde siis. Vaatasime loomulikult koos perega, aga kommentaare jagasime mõtlemad, kirja pani Leenu.

Daniel Levi vs The Darkness

Kui ma seda Danielit vaatan, siis ma ei saa hästi aru, kas ta kehastab naist või meest. Väänleb nagu keskmine abielunaine klubis (loe siit!). Vokaal on hea muidugi.

Aga üleüldises plaanis on saade ikkagi kuidagi aastatega igavaks läinud. Ma just eile nägin saate reklaami ja mõtlesin, et parimad hitid on ikka olnud need parodeeritud eestlased – Tiiu(ke), Anne Veski, Länik, Heli Lääts, Sõnajalad – rohkem eestlasi võiks järgi tegemisel olla… Oleks rohkem ja nö paremat võrdlusmomenti ja kindlalt naljakam, kui nö „omainimesi“ tehtaks.

Hele Kõrve vs Kristiina Ehin

See „Aasta ema“ lugu mulle täiega meeldib. See on ise juba päris hea paroodia :D EHE!

Hele on ju super. VÄGA HEA! Meeldib, et on kasutatud ka Saara Kadakut beebiga. Kui silmad oleks kinni, ei saaks üldse aru, kas on Hele või Kristiina. Ja välimus on ka ülihästi järgi tehtud. Võrreldes näiteks eelmise saatega või kus ta seda Cooperit tegi ja nagu surmavari välja nägi.

No nagu ma ütlesin, eestlasi on vaja teha! Super esitus!

Dvinjaninov vs Plastic Bertrand

See on ju päris naljakas vaatamine. Kuigi ma esitajat ei tea ja ta pigem meenutab mulle Eurovisioonilt Alf Poierit, siis no äge outfit ja hambavahe peale märgun ma alati :D

Hedon jaurab: „Palun veel!“ „Palun veel!“ – järelikult hea. Meie pere kiidab heaks.

Marta Laan vs Getter Jaani

No proov oli juba paljulubav. Mulle ikka meeldivad need eestlaste versioonid eestlastest. Sama, mis Helega, kui silmad kinni vaataks, ei saaks arugi, et Getter ei laula. Vokaal on väga hea. Ja no näeb välja ka suht Getter. Hea töö. Oo, isegi tätoveering on näpule tehtud. Ja no super, et ta räägib ka nagu titt :D Getter ongi selline, megamalbe ja lapsik.

Haha, Mart Juur on ikka vana hea.. “Oleks võinud olla pensionäridekoor laste asemel” :D Muhhaha, see oleks tase olnud, kui laste asemel oleks 20 Kihnu Virvet :)

Bert Pringi vs Sam Smith

Oi, tõesti morbiidne. Tundub nagu jõululaul, aga vist on mingi kass-lugu. Ega siin vist muud hinnata pole kui häält ja seda tean ma juba ette öelda, et Bert pange ei pane. Laulda ta ju oskab. No väga hea. Tekib tunne nagu tahaks Berdi kirikutuurile minna. Kui kirikud muidugi uksi kinni ei lajata nagu aastaid tagasi Rolfiga juhtus. Bert kõlab ka Samina nats nagu Rolf kui ei vaata. Seega, me like it! Kuigi Meelis ütleb, et liiga palju Berti tuleb läbi, et võiks rohkem Sam olla. Nii ja naa, kõlab jah, aga kui üleüldiselt võtta, siis mulle meeldib ja tuli normal talve tunne peale.. Tahaks küünlaid ja kirikut.

Hanna Martinson vs Bee Gees

Oo, popurrii. “Too Much Heaven” on lempar! Algus oli paljutõotav. Keskelt läks kehvaks. Ja teine osa oli ikka eriti kehv. Vokaal läks nii valeks… No võidulugu siit ei tule. Ja no pärast Koitu on ikka raske teha Bee Geesi, nagu pärast Evelin Võigemasti Heli Läätse teha. Ei ole enam see.

Täiesti out of topic, aga… Praegu näen, et Mart Juur on ka uued hambad saanud! 

Valter Soosalu vs Uku Suviste

No Uku mulle in general ei sümpatiseeri. Mis lugu ta teeb üldse..? Mis kuradi laul. Võtnud ikka mingi Uku lugu, kuigi tal mingit hitti polegi vist. Meenub mingi armastuslugu… “Show me the love” ja mu enda lemmik Uku repertuaarist on mingi Tallinna hümnile või hitile esitatud lugu:

Aga kuulame siis Valtri (või Valteri?) Ukut. Jumal, milline ta välja näeb! Nagu eit! Ja no hääl pole ka teab mis hea. No üldsegi, see lugu pole midagi head mu silmis. Jube drääg näeb välja ikka :D Hambad on ka mingi megaülevalgendatud :D Haha, Meelis: keegi peab ju viimaseks ka jääma! Ja no see pole isegi hea paroodia. See oli lihtsalt halb. Kõik oli paha. Eriti välimus.

Järgmine palun!

Hahahah, Tanja vähemalt oskab nalja teha. “Paljas porgand sul on, aga sa kooritud sibulat ei taha?”

Elina Born vs M.I.A (Märt ütles Maia?)

Mathangi “Maya” Arulpragasam (born 18 July 1975), better known by her stage name M.I.A., is a British rapper, singer-songwriter, record producer, and activist. She is of Sri Lankan Tamil origin. “M.I.A.” is a play on her own name and a reference to the abbreviation of Missing in Action. Seega ei ole ei mia ega maia :D

Aga Elina esitus oli päris äge sel korral. Mulle meeldis. Mõnus india-biit. Mulle meeldib see India värk ikka :) Meeldib India muss, aga mitte India söök. Meeldib Tai söök, aga kohalik muss on kohutav.

Aga selge, me paneme nüüd lapse magama ja järgmisel nädalal kommenteerib Meelis. Ei olnudki sel nädalal midagi vürtsikat.