Bränditutvustus ja loosimine: Linea Natura juuksehooldustooted

Mäletate, talvel saatis Linea Natura mulle oma pakikese, et ma nende toodetega tutvuksin. Mälu saab värskendada siin!

Ja ma olen jätkuvalt seisukohal, et need on ülihead tooted. See beebidele mõeldud mandliõli on endiselt mu lemmik ja juba läheb teine pudel. Ainult millest mul megakahju on, ma kinkisin ära ühe juuksemaski, mida mu juuksed praegu hädasti vajaks, sest see roosa alla blondeerimine ei olnud neile kõige parem teene. Aga see selleks.

Linea Natura on bränd, mis ei ole lihtsalt turule tulnud ja end Facebookis reklaamib. Nad reaalselt investeerivad reklaami, osalevad üritustel, jagavad kingitusi ja näitavad ka reaalses maailmas, et nad on olemas. Ma tean, et nende suur soov on jõuda ka poodide ja salongide lettidele, aga juuksehooldustooteid on Eesti väiksel turul niivõrd palju, et see pole lihtne. Peagi aga on valmimas e-pood ja siis saab tooteid lisaks Facebookile ka sealt osta. Nad on minu meelest võrreldavad Woltiga, kes üsna jõuliselt kampaaniat tehes oli kõigile internetikasutajatele teada juba enne kui neilt veel tegelikult süüa tellida sai. Väga hea turundus, pole midagi öelda.

Aga Linea Natura on näiteks ka blogiauhindade üks sponsor, nad olid Malluka lastekarbi sponsor, nad on toetanud väga erinevaid noorte- ja spordiüritusi alates kooliballidest, lauatennisest kuni iluvõimlejateni ning nad on alati avatud huvitavatele projektidele. Sealjuures on tähelepanuväärne, et tegemist on veel väga väikse, paari naise, ettevõtmisega, kus kasuminumbrid ja turunduseelarved pole meeletud, aga kui on tahe ja hea süda, siis ilmselt on kõik võimalik.

Linea tšikid, kes käisid ise Roomas Linea Naturaga kohtumas, et hakata tooteid Eestisse tooma ja siin turustama.

No minu meelest on nad väga edukalt oma turuletulekut alustanud. Ja kuna need tooted on tõesti head, loodan, et nad leiavad oma koha siin kirjus maailmas ja jäävad püsima.

Miks ma neid jälle promon?

1. Nende tooted ongi head, nii need juuksehooldustooted  (link!) kui ka beebidele mõeldud tooted
2. Sest seda veab minu uus sõbranna, blogi kommentaaridest leitud inimene kusjuures, kes on sajandi tore!
3. See sama uus sõbranna on ka blogiauhindade tiimis. Käsi peseb kätt, eks. Maksta mul ju talle pole :D Nali. Tooted ongi head ja sõprus kui selline ei mängi siin sellessuhtes olulist rolli. Mulle on mitu sõbrannat oma tooteid pakkunud, aga kui need mulle pinget ei paku, siis oma teed nad minu blogisse ei leia.
4. Nad on ka Eesti Blogiauhindade üks sponoreid ja aasta uustulnukas saab endale… Ei ütle :)

Kuidas Itaalia bränd Eesti jõudis?

Linea Natura (Struttura) tooted ei ole tegelikult Eesti turul täiesti uued ja elasid oma elu siin juba mõnda aega. Küll ei olnud nad aga kahjuks eriti pildil ja vähesed teadsid, kuivõrd eriliste ja vau-efekti tekitavate toodetega on tegu. Praegused maaletoojad olid neid tooteid proovinud ja kui ühel päeval neid tooteid enam Eestis saada ei olnud, siis ei kujutanud nad oma elu ilma tõeliselt puhaste ja imepehmete juusteta enam ette. Nii ei jäänud muud üle kui käia ise Roomas, suhelda armsa perefirmast tootjaga ja katsuda sealjuures olla üle keelebarjäärist ning hakata tooteid ise Eestisse tooma ja siin turustama.

Miks nende tooteid proovida?

No kui te ei usu minu juttu, või Birgit Sarrapit või Tanjat või Elina Borni või Getter Jaanit või Maia Vahtramäed või Tanel Padari pruuti Kristel Mardisood, kes on Linea Natura enda lemmikuks ristinud, siis minge lugege nende Facebooki lehel kasutajate tagasisidet, kus päris reaalsed inimesed jagavad oma kogemusi ja südamest siirast tänu toodetele.

Nende lehelt leiab palju infot ja inimeste tagasisidet sellest, kuidas juuksed püsivad kauem puhtad ja varasemalt näiteks iga päev pead pesnud inimesed saavad piirduda 1-2 korraga nädalas, kuidas juuksed on kasvanud uskumatu kiirusega, kuidas juuksed on nii pehmed, et peale pesu tahaks neid ainult silitada. Need ei ole väljamõeldud lood ja naised seal, vaid päris inimesed reaalsete siiraste lugudega.

Linea Natura (Struttura) juuksetooted on parimad, sest tegemist on võimalikult puhaste looduslike koostisosadega toodetega, mis ei varja juuste vigu kemikaalidega, vaid tõesti päriselt pesevad juuksed puhtaks ja hakkavad neid ravima juurtest kuni otsteni. Kõikidele klientidele lähenetakse individuaalselt ja üritatakse leida suhtluses sobivaimad tooted – lausa nii, et mu sõbranna kutsub ennast vahel seal juuksemendiks :) “Kui meile kirjutab mõni klient kelle juuste olukord on natukene tõsisem, siis tihti arutleme unetundide arvelt ühiselt kolmekesi millist toodet kliendile soovitada ja kuidas talle parimad lahendust leida. Kõige olulisem on aga see, et veidi katsetades ja endale valikust sobivaimad tooted leides ning seejärel järjepidev olles, saavad su juuksed kindlasti parima võimaliku abi!”

Keegi ei luba, et ime juustega juhtub üleöö ja kahest pesust piisab. Nad ei ütlegi, et neil on mingi maagiline šampoon, mis imet teeb. Aga nad ise usuvad enda toodetesse ja on näinud imesid juhtumas. “Rõhume ka kliendile alati, et kuigi meie juuksehooldusvahendid on väga-väga head, siis tuleb ka endal juuksehooldusele tähelepanu pöörata – kasutades kasvõi õiget kammi, kuumakaitset, lastes juustes piisavalt puhata, värvides neid kvaliteetse värviga ja usaldades head juuksurit.”

“Me rõõmustame ise siiralt alati iga kliendi positiivse kogemuse üle ja elame kaasa tõsiste muredega inimestele, kes meie tooteid proovida julgevad. Me proovime vastata kirjadele nii kiiresti, kui võimalik ja abistada alati nagu oskame ja saame. Me ei soovita kunagi kliendile toodet lihtsalt sellepärast, et midagi maha müüa – meie eesmärk ei ole lihtsalt raha teenida, vaid pakkuda inimesele rõõmu juuksehoolduse näol. See tundub nii väikene asi aga tegelikult on nii palju inimesi kellel on probleeme peanahaga, juuste väljalangemisega ja kõõmaga. Need asjad võivad naisterahva elu teha väga keeruliseks ja vahel täitsa kurvaks ning just selles osas me tahamegi aidata. Et selline mõnus tegevus nagu peapesu oleks ikka nauditav, mitte ei tekitaks muret.”

Mis põnevat veel teoksil?

Hetkel on neil Facebookis käimas Miss Raplamaa missidega kampaania, kus saab valida enda lemmiku ja kõikide hääletajate vahel loositakse välja auhindu.

Miss Raplamaa missid ja ees Linea Natura Kristi ja missivõistluse üks korraldaja Maris

Õige pea käivitavad nad midagi eriti põnevat, kus saavad osaleda kõik kaunid naised, miks mitte ka mehed, aga juukseid peab lihtsalt olema. Stay tuned! Pane igaks juhuks nende Facebooki lehele like (siin!), siis ei maga põnevat infot maha.

Ja selle sama postituse alla, kes jätavad kommentaari, millist toodet nad proovida sooviks, loosime üheskoos Linea Naturaga kolmele õnnelikule ühe toote mida nad soovivad.

128 thoughts on “Bränditutvustus ja loosimine: Linea Natura juuksehooldustooted

 1. Prooviksin Mesilaspiima ampulle! Need peaksid minu kuivadele juustele hästi sobima!

 2. Sooviksin proovida šampooni, mis tõepoolest juuksed kauem puhtana hoiab. Kui Linea Natural selline leidub, siis hakkaksin püsikliendiks! Siiamaani eri firmade proovitud šampoonidest, mis lubavad juuksed kauem puhtana hoida, minul kahjuks kasu pole olnud.

  1. Tere Mari!

   Uue nädalal teisel poolel saabub meie lattu uus sari, mida oleme töötajatega ise testinud. Enda kogemuse järgi ütleksin, et selle sarja šampoon hoiab juukseid puhtamana kauem küll. Ka teised tundsid sama.

   Tegelikult on aga juuste rasuseks minemine seotud mitmete erinevate asjadega. Kui oled proovinud seda klassikalist ”proovi mõned nädalad pesta väga harva” ja see pole Sinu puhul aidanud, siis on ilmselt asi lihtsalt Sinu juuste ja/või peanaha eripäras või seotud pigem hormonaalsüsteemiga. Ka võib tihti olla lugu selles, et juuksed on otstest väga kuivad ja peanahk nö toodabki rasu, et ise juukseid niisutada. Sellisel juhul ei peaks üldse kasutama selliseid kuivatavaid šampoone, vaid pigem ka õlibaasil tehtud tooteid. Ühesõnaga – variante on erinevaid ja eks kirjelduse järgi on alati natukene raske kohe õiget soovitust anda aga usun, et meile saabuv uus sari võiks Sulle abiks olla. Hoia meie lehel silma peal, järgmisel nädalal paneme info üles :)

   Kõike head soovides,
   Kristi
   Linea brändijuht

 3. Mina sooviks proovida mingit shampooni, mis on mõeldud juustele, mis juurtest lähevad kiiresti rasvaseks.

 4. Sooviks proovida Linea Natura bambuse ja taimse platsentaga shampooni ja juuksekreemi. Või siis lastele mòeldud tooted tunduvad väga ahvatlevad

 5. Oleksin huvitatud taimse platsenta ja bambuseekstraktiga juuksehooldussarja proovimisest :)

 6. Virsiku šampooni prooviks hea meelega. Kuna mul on väga kuivad juuksed, siis olen siiani otsinguil, mis minu juukseid paremaks teeks.

  1. Tere Kessu!

   Kui juuksed on tõesti väga-väga kuivad, siis tasuks kaaluda ka mesilaspiima sarja. Tegelikult ei määra me ise kunagi kliendile tooteid vaid selle järgi, kui ta kirjeldab oma juukseid ühe sõnaga, vaid proovime natukene suurema pildi saada.
   Väga hästi niisutavad on ka argaaniaõliga tooted, kuid kõik oleneb ka sellest, kas juuksed on paksud-õhukesed, töödeldud, kas neid kuumtöödeldakse, kui tihti pestaks jne.

   Kui Sina ei võida aga soovid tellida siiski või nõu küsida, siis julgelt kirjuta meile postkasti! :)

   Kristi
   Linea brändijuht

 7. Ma ei leia kust ma tellida saaks, kus oleks kõik tootetutvustus olemas…

  Tahaks midagi rasustele juustele. Olen otsinud ja kasutanud no igast kraami, aga abi ei saa kuskilt… Ikka pean iga päev pesema, Saaks kas või üle päeva…
  Oleks huvitatud küll Linea Naturaga katsetamisest.

 8. Mul on oma juustega pidev häda, et nad ei taha sõna kuulata ega soengus püsida, sest juuksekarvad on tohutult paksud (mitte ajada segi paksude juustega). Muidu on mu juuksed ka üsna pikad ja hoiavad tsipa lainesse. Vaatasin Linea Natura tootevalikut ja leidsin, et äkki sobiks mulle Taimse platsenta ja bambuseekstraktiga sarjast midagi, näiteks juuksekreem.

 9. Sooviks proovida juusteväljalangemis shampooni. Kuna rasedusega on juuksed hakanud kergemini välja langema, sooviksin, et peale sünnitust oleks veel juuksed peas :)

 10. Oi kuidas kuluks üks hea šampoon ära :) Ei ole juukseid värvinud, sirgendanud, föönitanud ega muudmoodi rikkunud, aga no kukuvad ja mustaks lähevad ruttu. Kodune küll, aga ka siin tahaks vähem õlipea välja näha :)

 11. Antibakteriaalne kõõma vastane sari oleks õnn minu juustele. Lisaks sellele, antud sari niisutab mu kuivi juukseid.
  Tavaline head & shoulders on mega vastik juustele aga hetkel olen sunnitud seda kasutama.
  Hea meelega kasutaks looduslikku sarja.

  1. Tere!

   Tegelikult ei pruugi kõõmašampooni kohe vaja minnagi, kui vaadata meie tootevalikut. Ka meie bambuse sarja tooted on aidanud väga paljusid kõõmaprobleemidega inimesi. Lisaks mineraalsoola õliampullid mõjuvad peanahale rahustavalt. Uue nädala lõpuks tuleb meil müügile ka täiesti uus ja orgaaniline sari, mis on saanud Itaaliast ka palju kiidusõnu just peanaha probleemidega inimestelt.

   Kui kõõmaprobleem on tõesti suur, siis soovitaksin kombineerida meie kõõmasarja ja bambuse sarja. Kombineerida just seetõttu, et tegelikult ravišampoonide kasutamine igapäevaselt harjutab peanaha nendega ära ja hiljem ongi olukord, kus ilma šampoonita tuleb kõõm kohe tagasi. Selline tobe nokk kinni, saba lahti olukord. :)

   Tervitades,
   Kristi
   Linea brändijuht

 12. Kindlasti sooviksin proovida nende paljukiidetud bambuse sarja shampooni, kuna see pidavat sobima kahjustatud juustele, mida minu juuksed kahjuks on.

 13. Kindlasti on kõik nende juuksekraam hea, aga proovida tahaks seda beebidele mõeldud mandliõli :)

 14. Prooviksin hea meelega taimse platsenta ja bambuseekstraktiga šampooni :)

 15. Hädasti oleks vaja sellist šampooni, mis hoiab juuksed kauem puhtana :)

 16. Mina tahaks paljukiidetud mandliõli proovida. Kuna mul sama jama, mis Malluka Maril, siis siiani ma midagi head leidnud pole sellele. Kui aitab, olen kindel tellija edaspidi!

 17. Mina sooviks väga shampooni proovida, kuna mul on pikad ja paksud juuksed, siis pesen juuukseid ülepäeva, kuigi tahaks igapäev pesta :/ Siiani pole leidnud shampooni, mis hoiaks tõesti juuksed kauem puhtana.

 18. Appi, mina tahaks küll proovida. Pesen konkreetselt iga päev juukseid ja nii juba üle kümne aasta. Olen nende tooteid nillinud juba päris tükk aega ja mõelnud, et peaks proovima.

  Käisin nädal tagasi ka trihholoogi juures ja väljusin sealt terve kotiga juustele mõeldud hooldustoodetega. Ja kui ma olen nüüd lõpetanud nende toodete proovimise, siis oleks päris huvitav proovida taimse platsenta ja bambuseekstraktiga sarjast ampulle ja šampooni.

 19. Ma ei teagi mis toodet tahta…laseks end üllatada. Mul on väga pikad juuksed ( püksivärvlini tagant) ja seetõttu on need otstest veidi elutud kuigi lõikan. Lisaks viimaselajal välja langema hakanud.
  Äkki mõni mask oleks hea sest tõesti tahaks kiharad korda saada.

 20. Soovin väga proovida bambuse-platsenta tooteid ja mineraalsoolaampulle. :)

 21. Kuumakaitset sooviks hoopis proovida. Kuna šampooni praegu jagub, aga kuumakaitse, mida kasutan peale trenni föönitamisel, täitsa otsas…

 22. Hmm, juustega seotud teemad on minu jaoks alati nii tundlik teema, kuna olen kogu aeg hädas oma juustega. Õigemini alates teismeeast, enne seda olid ilusad pikad paksud juuksed, nüüd haprad ja õhukesed. Teismeeas pesin ka iga päev, aga nüüd viimased aasta aega olen venitanud selle aja kahe päeva peale, kuigi juuksed püsivad peale pesu tõesti ilusate ja volüümikatena järgmise päeva lõunani, siis on jälle peadligi. Fööni ma pole aastaid kasutanud, minu juuste kõige suurem patt on kergvärv, mida kas siis iga kuu või pooleteise kuu tagant kasutan. Pole poevärv, vaid korralik juuksurisalongist professionaalvärv.
  Lisaks peale igat pesu pihustan keratiini ja otstele panen argaaniaõli, aga ikka juuksed katkevad ja ei kasva pikemaks, suht kurb. Olen juba kolm aastat hoolega juukseid kasvatanud, ainult otsi vajadusel lõiganud, aga no nagu hädalised on mu juuksed. Ma olen isegi rätikuga juuste kuivatamise (loe: hõõrumise) ära jätnud, kuna kuuldavasti pidavat see juukseid kahjustama. Ahjaa, juuksemaske olen ka ikka aeg-ajalt teinud, lasen ikka oma 10 minutit peas olla. Ma kohe üldse ei tea, vahepeal mõtlesin, et peaks nulli ajama ja täiesti otsast peale hakkama, aga no pole sellist julgust, et päris nulli pügada, pärast pole tolku, siis kõik ilma asjata.

 23. Minu rasvastele juustele, mida pesen praktiliselt iga päev, kuluks kindlasti üks seedrišampoon ära. Ehk kergendab mu vaeva ja on paiks juustele, mida siis nii tihti väntsutama ja pesema ei pea ☺

  1. Tere Evelin!

   Kirjelduse järgi sobiks Sulle ilmselt ka meie siidiproteiini sari. Kui auhinda ei võida aga kunagi soovid tooteid proovida, siis tead mida valida ;)

   Kristi

 24. Loosis osalemine tundub nagu pesuehtne ahnus, sest mul on Struttura argaaniaõli sari kodus olemas ja regulaarses kasutuses, aga ma vabandan end välja sellega, et kuigi mask ja juukseõli veel absoluutselt lõppemise märke ei ilmuta, siis šampoon on küll varsti otsakorral. Ehk et kui mina Linea sortimendist midagi valida saaksin, oleks see taimse platsenta ja bambuseekstraktiga šampoon. Või juuste väljalangemise vastane šampoon, sest peale kaht rasedust on olukord üsna hõredaks jäänud. Emb-kumb. Head loosiõnne kõigile neile, kes nii ahned pole! :D

 25. Olengi juba tükk aega mõelnud, et peaksin katsetama Linea Natura tooteid kuna tagasisidet lugedes on tegu imeliste toodetega. Mu juukseid on kuivad ja kuumtöötluse tagajärjel küllaltki kahjustatud. Ise valiksin võidukorral siidiproteiiniga šampooni, aga kui loosiõnn minupoole pöördub( mida ma väga-väga loodan), siis laseksin igaksjuhuks targematel inimestel soovitusi jagada!

  1. Tere Merlys!

   Kui juuksed on pigem ikkagi üsna kuivad ja kuumtöötluste tõttu just kahjustatud, siis soovitaksin Sul piiluda meie linaseemneõliga sarja. Tooted on mõeldud just spetsiaalselt töödeldud juustele ja nad on niisutavamad, kui siidiproteiini sarja tooted. Kui loosiõnn ei naerata aga soov tellida on ka kunagi hiljem, siis kirjuta meile alati julgelt! :)

   Tervitades,
   Kristi
   Linea brändijuht

 26. Väga lahe, et Linea Natura brändijuht ise ka kaasa räägib siin kommentaariumis!
  Heameelega prooviks kurikuulsat bambuse-platsenta sarja šampooni.

  1. Aitäh Kerli :)

   Tervitades,
   Kristi
   Linea brändijuht (kelle poole võib alati pöörduda nii siin, kui meie Facebooki postkastis)

 27. Mina sooviks proovida mingisugust head maski kuivadele ja blondidele juustele või mingisugust imehead juukseõli, et oma kuivi juukseotsi veidi turgutada!

 28. Sooviks ka bambuse sarja tooteid. Peanahk rasune ja juuksed tegelikult kuivad.

 29. Sooviksin proovida Linea Naturale bambuse ja taimse platsentaga juuksekreemi

 30. Sooviksin midagi sellist oma juustele, mis aitab neil kauem puhtana püsida, kuna mul on väga pikad juuksed ja neid on tüütu iga päev pesta :)

 31. Ma juba ammu olen nende hõbešampooni vaadanud, kuid pole siiani ostnud, sest olen üsna skeptiline. Enamik hõbešampoone kuivatavad kohutavalt juukseid, samas ilma ma ei saa ka hakkama, sest vesi muudab juuksed kollakaks. Seega prooviksin kindlasti nende hõbešampooni :)
  Ma olen Linea Natura beebisarjast ostnud nii mandliõli kui ka vannivahu, mõlemad meie pere lemmikud.

  1. Tere Grete-Liis!

   Aitäh MammaBaby toodete kiidusõnade eest :)

   Hõbešampooni kohta pean ma ise tunnistama, et punapeana ei ole ma seda kunagi päriselt proovinud, kuid kliendite tagasiside on olnud positiivne. Kuna toode sisaldab ka näiteks oliiviõli, siis kuivatab ta oluliselt vähem juukseid, kui mõned teised hõbešampoonid.

   Kui loosiõnn ei naerata, siis tellida saad ühel hetkel ikka – kui tunned, et on õige aeg :)

   Tervitades,
   Kristi
   Linea brändijuht

 32. Sooviksin proovida šampooni või ampulle, mis oleks juuste väljalangemise vastu!

 33. Sooviks proovida taimse platsenta ja bambuseekstraktiga šampooni.

 34. Soovin proovida TAIMSE PLATSENTA JA BAMBUSEEKSTRAKTIGA sarja stressis juustele

  1. Tere Kristiina!

   Kui praegu õnn ei näkka, siis soovitan lakki ikkagi võimalusel tellida – hetkel soodushinnaga lihtsalt ;)

   Tervitades,
   Kristi
   Linea brändijuht

 35. Ma pole siiani leidnud enda juustele sobivaid tooteid. Olen ennegi kuulnud sellest sarjast ja alati väga palju positiivset. Ma ei tea, kas olen õigesti aru saanud, aga need samad toredad tšikid konsulteerivad kliendiga läbi, et milline juuksetüüp jne on ja aitavad selle järgi valida juustele parimad tooted nende sarjast. Täpselt seda minu juuksed vajavadki!!!

  Sooviksin niiiiiii-niiiiiiii väga proovida neid tooteid

  1. Tere Ann!

   Sul on õigus ja kohe mitmes asjas! Esiteks – me tõesti oleme toredad ;) Teiseks – me konsulteerime Sinuga meeleldi läbi millised tooted võiksid Sulle sobida, et leiaksid endale sobiva sarja. Kuigi me oleme ka öelnud, et vahel võib juhtuda, et ainult kirjelduse järgi on meil raske kohe 100% õiget töödet määrata, siis me proovime alati olemas olla nõu ja jõuga.

   Kui Sinule õnn ei naerata, siis soovi korral kirjuta meile julgelt postkasti ja usun, et leiame ka Sulle sobivad tooted :)

   Tervitades,
   Kristi
   Linea Brändijuht

 36. Ma prooviks seda beebidele mõeldud õli, mida Leen kiidab ja mis juba teine pudel kasutusel tal!

Comments are closed.