Misasja? Hedon müügis?

Tervitan siinkohal Miiut Õhtuleheliku pealkirjaga… :)

Avastasin täna, et Ott Lepland on oma kodu müüki pannud. No ikka tšekkasin kohe pilte ka, ja.. Nägin, et Hedon seina peal!

Käisime Hedoniga Oti ema Külli juures laulutunnis kolm hooaega vist kokku, siis sai Hedonist lasteaialaps ja kui harjutama hakkasime, tundus imelik teda üheks suvaliseks päevaks koju jätta. Niisiis jätsime laulutunnid kevadel ära, mis ei välista, et me sügisel edasi käima hakkame. Nüüd on lasteaias käik selge nagu seebivesi ja üks vaba päev oleks ju lausa lust ja lillepidu. Ja kui veel laulma ka saaks minna :)

Aga see selleks. Esimesel talvel tegime õpetajatele kingitused ja Küllile kinkisime me just laulmas käivate lastega pildi.

Ma arvasin, et eks see sinna WAFi seinale läheb, aga nii armas oli näha, et see tal hoopis magamistoas rõõmu valmistab.

Seda ma imestasin eelmise aasta EBAl kui Ott küsis, kuidas Hedon elab. Ma vastasin muidugi viisakalt, et hästi, aga mõtlesin endamisi, kust ta üldse mingit Hedonit teab. Aga noh, naerab talle kodus seina peal vastu :)

Ja kui nüüd kodu juurde tulla, siis see on minu teada Oti kolmas või isegi neljas kodu pärast seda kui mina teda “tean”, ja ta kodud on alati nii ilusad. Nii maitsekad, minimalistlikud ja funktsionaalselt lahendatud. Mulle täiega meeldib see kodu ka. Oleks 300 tonni, kaupleks nats alla ja ostaks ära.

Tahad ka näha? Tšekka siit!

12 thoughts on “Misasja? Hedon müügis?

  1. See on vist pigem niipidi, et ema elab Ott Leplandiga koos :D Ja miks mitte – äkki elaks ema muidu täitsa üksi, seltsis ikka segasem, kui ruumi ja võimalust on.

  2. Oh, on ikka inimestel hädad, kes kellega elab…
   See ridakas tundub mingi sajakordne, igal ühel oma korrus põhimõtteliselt. Palju see Ott koduski on – trennis või tööl, savi kus ta lõpuks magab. Usutavasti ei segaks ka naist kuskil teisel pool maja magav Oti ema. Või vastupidi.

  3. Memmepoju ju. Ise varsti vana miis, aga naist majja ei saa tuua, sest üks on juba ees (ema) :D

 1. Alles ju ostis suure ja kalli ridaelamu., imestasin isegi. Miks siis müüb juba?

 2. Mul pigem tekib küsimus, et kudias sa tead, kus meie Eesti kuulsused elavad :) Täitsa heas mõttes küsin, et mõni aeg tagasi jagasid ju Koit Toome majakuulutust ja miski sealsetel piltidel ei reetnud, et tegu tema majaga oleks. Või praegu Oti kodus. Ja minuteada kuulutuse teksti ju ka ei panda, kes hetke omanik on :)

  1. Töö oli varem selline, et Koidu juures olin käinud. Ja Oti kõik kodud TV3 uudistes olnud, seal olen näinud. Ja kui tuttav nö jagab, siis oskan vaadata ja tšekata ja kaks asja kokku viia :)

  2. Kõik uudisteportaalid ju ka jagavad seda kuulutust juba mitmes päev.

  3. Vaata pilte, on vihjeid küll :) Ja tema ridaka ostust oli uudiseid. Mu meelest ka ühes telesaates oli näha ta kodu.

Comments are closed.