Need lasteriiete poed on nuhtluseks!

#KOOSTÖÖ

Kui ma rase olin, siis nägin ikka kuidas teised emmed koostöid tegid erinevate lasteriiete brändidega ja mõtlesin, et mina küll ei hakka tegema, et esiteks, pead valima mingeid kindlaid asju, teiseks neid riideid on ilma koostöödetagi ülearu palju ja.. siin ma olen. Las kirjutab mulle vaid mõni eriti nunnude lasteriietega tegelev pood ja ma olen, jaaaaaaaaaaaaaaaaa, saatke muidugi :D

Ma muidugi loodan, et mul on piisavalt mune öelda ära ikka ka mõned lastega seotud koostööd, aga mu hing on müüdud sel hetkel kui ma avan poe ja seal on mustrid, mida ma saan valida nii kuueaastasele poisile kui viiekuusele tüdrukule. Geggamoja it is!

Oh, ma tean, mu lastel on piisavalt riideid, aga mida päev edasi, seda rohkem olen ma seda meelt, et kui võimalust on, siis ei pea lastel olema linnariided ja mänguväljakul käimise riided ja koduriided (okei, koduriided võivad olla, sest liivaste mänguväljaku riietega ma neid endale voodisse kaissu ei taha).

Kui ma veel Hedoni ajal olin seda meelt, et peavad olema ilusad riided ja suvalised riided, siis nüüd ma olen seda meelt, et olgu kõik ilusad ja ma ei pane pahaks kui ta “minu silmis kallite” pükstega roostes liumäest alla laseb. Las laseb. Ma üldiselt ei osta nagunii uusi riideid täishinnaga, vaid ikka siis kui soodukad on. Ja sama tegin ma nüüd selle koostöö ajal – ma valisin riideid sooduskategooria alt. Ma tea, paljude jaoks ei ole see oluline, aga mul ei tõuse käsi body eest mingi 40€ maksma.

Kusjuures, avastasin just ükspäev, et mul on mingid kindlad lemmikud tekkinud, tegumoe osas ja kui tahtsin neid juurde tellida, siis sooduses polnud midagi ja mõtlesin, et vat, siis ei osta ka, kuigi ma olin hunniku Hedelini asju maha müünud ja oleksin sama raha eest saanud uued osta. Aga ei kannata ma seda täishinnaga ostmist.

Tulles nüüd selle koostöö juurde, siis ma vannun teile käsi südamel, ma ei oleks seda vastu võtnud, kui ma ei oleks saanud samu mustreid tellida Hedonile ja Hedelinile. Aga ma sain. Seega, meie suvi tuleb lastel suht sarnane. Palmide ja flamingodega.

Mis ma pean ütlema, siis suurused on hästi suured. Hedelinile on osad 68 asjad (eriti kleidid) pigem lühikesed kui parajad, tellisin 74 suuruses, et noh, pikad varrukad, augustis hea kanda.. No see on megasuur see kleit.

Pigem oleks pidanud väiksema võtma ja kui Hedon muidu juba kannab 122 suurust, siis sama teema, see 122 on talle hetkel suur. Aga pole viga, ilusad asjad, kannatab ka hiljem kanda. Samas ujukad võtsin 68 ja 110/116 ja need on timm.

Koodiga marimell20 saab kõikidelt tavahinnaga toodetelt Geggamoja e-poes allahindlust! Aga allahindlused on juba niigi supernormaalsete hindadega. Sorry, kui ma teid influencin, aga ma täiega sold Geggamojale!

 

 

2 thoughts on “Need lasteriiete poed on nuhtluseks!

    1. Tead, mõtlesin ka ise sellele ükspäev, et siin on nii palju reklaami, aga mis ma teha saan, kui kõik meie kanaleid nii toredasti hindavad ja koostööd teha tahavad. Mul ei saa ju olla midagi selle vastu, kui saame kellegagi teineteisele kasulikud olla. Praegu lihtsalt puudub aeg niisama kirjutamiseks, sest on vaja pakkida, remontida, tööd teha, veel remontida, pakkida.. Varsti enam ei ole iga teine postitus reklaam, sest aega peaks juurde tekkima (kui ei pea remontima ja pakkima).

Comments are closed.