#koostöö #omakodu

Uus kodu: köök aka veel reklaami aka kõik -50%!

#KINGITUS

Nagu te teate, siis täishinnaga asju minu käsi ostma ei tõuse.. See vist tõesti kehtib absoluutselt iga asja kohta. Ja mu jaoks oli veider, kui ma lõpuks leidsin diivani, mis mulle meeldis ja mille hind oli nii normaalne (ka täishinnaga), et ma suundusin otsejoones kassasse maksma ja teenindaja küsis: kas teen allahindlust ka? Ma tavaliselt olen aasta kaupleja ja igalt poolt tahaks ikka soodsamalt saada, aga mõne asjaga on see, et suva, maksku mis maksab, seda on vaja..

Köök on minu kodu süda ja selle pärast tundsin ma kõige enam muret. Kuna ma kööki välja vahetama ei tahtnud hakata, siis tuli välja vahetada osad tehnika osad sellest. Välja tuli vahetada külmutuskapp, mis oli seal aastast 2008 ja vana hea jääkamaka koguja + õhupuhastaja lihtsalt ei teinudki praktiliselt häält. Nõudepesumasina lasin vahetada vähem kui aasta tagasi Eluxist saadud SMEGi nõudeka vastu, mu süda ei lubanud seda 1100€ nõudekat siia lihtsalt jätta.

Tellisin siis Eluxist endale uued asjad.. AASTA NALI! Kas saab nii, et midagi läheb täkkesse ka? Ma tellisin valed asjad.. Paigaldusonu tuleb siis kohale ja raputab pead nagu karu multikas, et ei-ei-ei, see ei lähe mitte. Ta läheb lattu tagasi ja vaatab, kas on midagi mis siia sobiks. Meelis ütles, et oota, vaata siis kubu ka.. No seegi jumala vale. Lihtsalt, goooood damnit, kas saaks nii, et ma telliks mõne asja mis sobib ja mis on KOHE õige.

Enivei läks siis onu tagasi lattu, tuli uute asjadega ja.. me jätsime ta sinna nokitsema. Mis selgus hiljem – ma ei tea kes, ma ei tea millal, oli sinna külmutuskapi lahtrisse (integreeritud külmiku kapp, eks..) ehitanud mingi xn süsteemi. Seda ma vaatasin, et seal on mingi 5cm laiune riiul, et see on nii veider, aga no kui nii, siis ju siis nii peab olema. Igal sajal juhul, leidis see onu kuskilt alt ja pealt mingeid riiulijuppe, millega oli ma ei tea mida tehtud, tõstetud, ehitatud ja kuna ka seal olev külmik oli nö mitte mõõdus, siis see vend lihtsalt ehitas meile uue süsteemi. Nagu kuidas mind on õnnistatud selliste töömeestega, kes teevad sitast saia. Igal sajal juhul, on meil külmik paigas ja elu lill.

Sama teema oli selle õhupuhastiga. Noh, vaatasin mina, et see käib kapi sisse, võtsin mõõdu järgi… Aga koha peal selgus, et selleks tuleks pool kappi maha lammutada, et seda paigaldada.. No naiss. Õnneks oli laos teine sobilik. Reaalselt kuna kõik asjad on veninud, minu süül valesti ostetud, mõõdetud.. siis ma lihtsalt ütlesin talle, et mul on suva, mida sa tood, las teevad arve järgi, peaasi, et täna saaks need asjad paika!

Lõpptulemusena on meil siis AEG integreeritav külmik ja Electroluxi integreeritav õhupuhasti. Saime need Eluxilt kingituseks. Aga -50% kampaanias on veel megalt tooteid, mille vahelt endale sobiv leida.

Kuni 16.07 saab marimelli koodiga kõik AEG ja Electroluxi hinnad veel 20% soodamaks teha :) Sooduskood kehtib siis täishinnaga toodetele, need mis sooduses, need juba on sooduses :)

No ja lõpetuseks oleks paslik küsida, millal see kodu valmis saab?

Kui kaua teie kodu valmis? Ostust selleni, et olete rahul sellega, mis teil kodus on.

7 thoughts on “Uus kodu: köök aka veel reklaami aka kõik -50%!

 1. Aasta kindlasti läks kõik kokku pluss teine aasta , et hoov korda ja haljastus paika :)

 2. Kui pead silmas seda väikest riiulit, mis on sügavkülma peal, siis see võib olla Freezing tray: Freezing trays
  These are ideal for storing ice-cube trays flat or for freezing soft fruit – such as raspberries – fast to help them retain their shape and texture when they’re defrosted. Once frozen solid, they can be bagged and kept in the main compartment.

  Pm kiireks külmutamiseks mõeldud.

  1. Ei pea seda silmas, vaid seda puidust kappi mille sees külmik on, sellel on mingi imelikud riiulid.. Aga oleme juba aru saanud ka, siia on tellitud kunagi köök, mis ei ole olnud mõõdus ja siis on see siia kuidagi seina skeemitatud, et mingid vahed vahele ei jääks, on pandud suva lauajuppe siia sinna.. see on ikka korralik arulagedus :D

 3. Ostust 10kuud. Abikaasa ehitas ise palgatöö kõrvalt korteri nullist üles

 4. Ülirahul selle koodiga. Kasutasin soodushinnaga toote puhul, ning sain 20% täishinnast, mis oli ikkagi viiekas odavam kui soodushind. + tarne oli ka tasuta. Aitäh! :)

 5. Kodu ei saa valmis. Ma nüüd avastasin, et paljud asjad vaja välja vahetada peale 2.5 aastat ehk need enam ei sobi =)

 6. Appi, miks ma selle soodukakoodi tähtaja maha magasin, nii palju asju eluxist vaja :( Äkki tahate eluxiga koostööd pikendada? :) :)

Comments are closed.