VLOG: #visittartu

#KOOSTÖÖ

Käisime remondi- ja koduteemade juurest pead tuulutamas ja veidikene puhkamas. Noh, rohkem, et lastel ka midagi muud kui kahe korteri vahet jooksmist oleks.

Kus me kõik ära käisime ja mis me kõik ära tegime? Meie jaoks uued kohad olid nii ERM kui Tagurpidimaja, Jääaja keskusest polnud ma kuulnudki, uueks lemmikuks sai kindlasti Lange motokeskus, kuhu tahaks tagasi minna. Mina sees ei käinud, aga Meelisele jättis hea mulje ka lennundusmuuseum.

Mina kiidaks siinkohal V Spa personali, kes tekitas mõnusa ja oodatud tunde ja erilised tervitused Lange müügi- ja turundusjuhile, inimesest ja suhtumisest oleneb ikka nii palju. You made our day!

Ühtlasi saab videost kuulda põnevat seika kuidas me Raekoja platsi mingis restos käisime ja täiesti vale arve tasusime ja seda üldse tähele ei pannud, kuidas me Antsuga Kuubale jõudsime ja.. ühesõnaga, vaadake videot, sest pilt ütleb ju teadaolevalt ikka rohkem kui tuhat sõna. Eriti liikuv pilt.

 

Andke julgelt kommentaarides märku, mis koht meil külastamata jäi, kuhu me kindlasti oleksime pidanud minema?

2 thoughts on “VLOG: #visittartu

  1. Läheks kindlasti Ahhaa keskusesse lastega. Oleks kindlasti põnev. Käisin ise seal kui laps olin

  2. Ma pole käinud ERMis ja Lange motokeskuses, mõlemasse tahaks ka kunagi ikka minna. Teised kohad on läbi käidud, Ahhaa keskusesse võiks veel minna, seal paistis uusi asju jälle olevat.
    Muide, üana Jääaja Keskuse lähedal asub Elistvere loomapark, mis minu meelest on väga kena koht, sai seal lastega paar aastat tagasi käidud.

Comments are closed.