Nippe restorani avamiseks

Kes teavad, kes ei tea, aitasime mõni aeg tagasi ühe restorani avada. Hedoni beebigrupist alguse saanud tutvus on viinud selleni, et oleme peaaegu iganädalased külalised mõnes Nuudel restos.

Kunagi, pea neli aastat tagasi kutsuti meid proovima pad thaid ja me armusime. Täpselt nii nagu üheksa aastat tagasi armusin ma Taisse endasse. Nuudlis on ehedad Tai kokad, suured portsud ja autentsed maitsed.

Selle Taiga ongi vist nii, et kas sulle meeldib või ei meeldi. Ma reaalselt mäletan siiani seda hetke, kui ma sammusin elus esimest korda Kata Noi rannas ja seal oli peale meie võib-olla kümme inimest. See oli täiesti avastamata rand veel inimeste jaoks. Seal oli valge liiv ja helesinine meri nagu postkaardil. Krabid jooksid su varvastest üle ja.. see tunne, kui ma seda kirjutan, ma oleksin nagu seal. Päike lõõmas, mina kaevasin rannal südameid ja Meelis tegi minust klipi, kus ta küsib, kuidas mulle meeldib ja ma ütlesin, et see on koht, kuhu mu süda jääb..

See on “meie rand”, mis tänaseks (okei, mitte sõna otseses mõttes tänaseks) on ülerahvastatud ja üks populaarsemaid randu Phuketil, siis iga kord Phuketil käies vähemalt korra tahame me seal ära käia. Tutvustasime seda sel aastal ka Hedonile :)

Aga tagasi kodumaale..

Kui Telliskivi Nuudel avati, siis käisime ja maitsesime kõik toidud läbi, pildistasime neid menüü jaoks.. Nüüd aitasime neljanda Nuudli avada (ametlikult viienda, sest esimene lihtsalt lammutati maha ja asemele tuleb Lidl) ja seoses sellega – ma tõesti polnud ühegi restorani avamise juures enne olnud, va arvatud need kodukohvikud me hoovis Uue Maailma Festivali ajal.. Jagan teile mõned nipid, äkki läheb tulevikus vaja.

Ära tõmble lolliks, telli Beliiv disain ja sa saad täpselt seda, milline on su visioon. Ma tahtsin rohelist taimedest fotoseina orhideedega ja rohelist ja sellist külluslikku toidulauda valgete orhideeõitega. Tehtud. Aitäh, Beliiv disain.

Kookosnõud sain E.Ahlströmist, mis on tegelikkuses HoReCa sektorile suunatud, aga olgem ausad, normaalsed kohad müüvad ka “tavakliendile” normaalse hinnaga asju. Seda enam kui sa ei osta päris ühte toodet. Neil on Lasnamäele kohapeale ka võimalik minna ja tellimine käib suht kiirelt. Asjad tulevad Soomest, 2x nädalas.

Nuudlis oli avatud baar, mis on üsna tavapäratu viimasel ajal, tavaliselt on tervitusjook ja kõik. Okei. Napsie peol oli ka nö avatud baar, aga jälle mu korraldatud ju :D

Okei. Asi mida me ei rääkinud läbi ja mida tasuks panna tulevikus teistel kõrva taha. Kui te planeerite sööke jagada mitmes satsis, siis peaksid need köögis oleme siis valmis kui esimesed välja tuuakse. Meil tekkis seal korraks olukord kus laud oli tühi, sest ühed said otsa ja teised alles valmisid. Aga sellest polnud lugu, sest orgunnisime samal ajal kaks kokka köögist seltskonda legendaarset papaia salatit tegema ja õpetussõnu jagama.

Kokkuvõttes saan mina küll öelda, et igati korda läinud üritus. Niiet, minge sööma. Uus Nuudel asub Mardi 1, Stockmanni vastas kui majade vahelt vaadata :)

PS! Kui te ei ole kunagi elus Wolti kasutanud, siis registreerudes “nuudelkesklinn” koodiga, saate 7€ kojuveokrediiti.

Ja kui te tahate meie soovitust, mida seal tellida siis..

Larp Gai (kanahakklihasalat piparmündi ja sibulaga), grillitud sealihasalat (ärge kartke seal sees sellerit, see on ülihea!), Pad Thai Tom Yum (kes armastab vürtsi ja suuri portse, siis see on üks mehine ports!), karridest eelistab Meelis Panangi või Massamani, aga samas on kõik toidud niiiii head, et viivad keele alla ja vahet pole mida võtta, mina ei ole veel pettunud seal üheski toidus.

 

7 thoughts on “Nippe restorani avamiseks

  1. Ma lugesin avamispeo korraldamise kohta paari niiöelda nippi, lisaks reklaami Beliiv disainile.
   Restorani avamise nippe küll mitte.

  2. Minu jaoks ongi nipp, et kasuta dekofirmat ja ära tõmble ise (polnud üldse otseselt reklaam neile, vaid soovitus), kust saada nõusid, kui toit tuleb mitmes jaoks, oleks hea kui ei tekiks pause, tehke vahele mingi meelelahutuslik asi (salatitegu) jne.

 1. Kommentaar eemaldatud!

  Never explain yourself. Your friends don’t need it and your enemies won’t believe it!

 2. Ma ka ei leidnud neid nippe, kuidas restoran avada.
  Sain lugeda lihtsalt seda, mida teha restorani avamispäeval. Ma ei teadnudki, et restoraniäri pidajad ei oskaks ise selle peale tulla, et avapäeva sündmusi ei peagi ise tegema vaid selleks saab palgata vastavad inimesed.
  Pealkiri on ikka väga mööda postituse sisule, aga see pole esimene kord ja vaevalt ka viimaseks jääb.

Comments are closed.