#elulineblogi

Osta ükskõik mis kodumasin ja see tuuakse otse tuppa!

kodumasin_1

Sõbranna just rääkis, kuidas tal pesumasin lihtsalt ei pese. Paneb määrdunud riided sisse ja võtab samasugused, aga märjad välja. Siin tuleb appi reset.ee, kust saab osta ükskõik mis kodumasina ja see tuuakse tasuta sulle tuppa kätte. Näiteks see Samsungi pesumasin-kuivati (link!) tundub üsna hea variant. Mul endal on selline Electroluxi oma (link!).

Ühtlasi, avastasin just reseti lehel olles, et osta saab täna ja maksta uuel aastal (link!). Mitte, et ma võlgu elamist kiidaksin, aga ikka võib ette tulla, et mõni asi läheb katki just siis, kui selle jaoks eelarves raha ei ole.

Näiteks kui naine on kolm kuud vingunud, et on vaja uut pesumasinat, siis nüüd oleks paras aeg see jõuluks ära osta. Vingu vähem, naine õnnelik ja kes teab, kuidas ta sind sellise suuremeelse teo eest premeerib :)

Tšekkasin ka sooduspakkumisi – need on alati mu lemmikud ja ma olen nii pettunud, kui ma mõnel lehel neid vaatan ja seal on kaks näkast toodet. Resetis on see-eest mitu head lehekülge, 1240 toodet, head ja paremat pakkuda (link!)

Avastasin, et seal on peaaegu sellised tassid nagu ma alati olen Villeroy & Bochil nillinud, kellel need 40€ komplekt maksab, seal 3,65€ (link!)

evlkt_7400_7400_2

Ebareaalne kui odavad seal asjad on, isegi laste elektrilise hambaharja saab alla 14€ kätte (link!) ja kui keegi mehele pardlit tahab kinkida, siis sellegi skoorib sealt 30 eurtsi eest (link!).

Ja kui teil tekib küsimus, kuidas see võimalik on, et asjad nii odavad on, siis… Reset.ee ei oma suurt poepinda ning hulka klienditeenindajaid, mistõttu on võimalik pakkuda klientidele parimat hinda. Ostame tooteid oma lattu suurtes kogustes, mis võimaldab meil pakkuda ka paremaid allahindlusi.

Postitus on sponsoreeritud reset.ee poolt, kes on minu pikaaegne koostööpartner, selle postituse eest sain uue kõvaketta (link!), kuhu oma nodi mahutada, sest kolm eelmist on täis :)

4 thoughts on “Osta ükskõik mis kodumasin ja see tuuakse otse tuppa!

  1. Need tassid jäävad küll Villeroy omadele alla. Olen kuskil sarnasemat koopiat näinud.

    Aga muidu jätan lehe meelde. Varsti on hulgim kodutehnikat vaja kui kodu valmis saab

  2. Kuidas selle “osta kohe, maksa kolme kuu pärast” diiliga tegelikult on? Selles mõttes, et hakkasin ka kunagi üht kallimat toodet sama loosungi peale ostma (teisest kohast küll), aga tulemuseks oli küll see, et vean toote kohe koju ning hakkan kasutama, aga kolme kuu pärast see esimene osamakse on tagantjärgi see kolme kuu makse kokku. Segane seletus, aga pmst, kui tahtsin võtta 60eurise kuumakse, siis esimene makse kolme kuu pärast oleks olnud 180 eurot… Nii et polnud nagu väga mõttekas tegevus mu meelest.. :D

  3. Tänud reklaami eest:) Just läks pesumasin katki ja uus saigi nüüd sealt tellitud.

Comments are closed.