Meelis kirjutab: paks ongi parem

Tihtipeale saame me tänu kommentaaridele lugeda erinevate inimeste arvamusi ja tõdemusi sellest, kui paks Leenu ikkagi on. Vahest oleme seda ka ise arutanud, et kas mind ei sega see, et ta on pisut jumpsakam kui mõni jalgpalluri modellist naine. Ja mis tõdemusele me oleme jõudnud? Ei, mind see ei sega.

Miks see mind ei sega oleks ilmselt enamike järgmine küsimus. Mind ei sega Leenu “paks” välimus sellepärast, et ma ei ole ju koos tema välimuse, vaid tema sisemusega. Meil on omavahel meeletult hea klapp ja te ilmselt ei usu seda, aga tema vormikas keha on küll viimane asi millele ma mõtlen.

Jah, ma tunnistan, et vahel võiks ka pakendile tähelepanu pöörata, aga samas õhtu lõpuks võtab ta nagunii meigi maha, kleidi seljast ja on ikka see sama Leenu. See ülitore inimene, kellega ma 11 aastat tagasi sebima hakkasin ja see naine, kes on meie ellu toonud Hedoni. Oluline on see, mis on inimese sees ja kui omavahel on hea klapp, siis mis see mõni ülekilo siia sinna enam teeb. Ta ei ole ju enam nii paks kui ta varem oli ja olgem ausad, ka siis ei seganud see mind. Ja ei, mul pole mingit paksufetišit. Ma lihtsalt näen inimesi, mitte välimusi.

Aga samas on paljudel ka sisuga probleeme. Toome näiteks hiljuti turule tulnud Alma Muah liitrised koorejogurtid. Jep, ma olen aasta teemamuutja! Ma ei saa aru, aga miks on inimestel probleeme sellega, et need on paksud. Nagu paki peal on juba ju kirjas, et need on koorejogurtid. Pealegi ülimaitsvad, kooresed, kreemised, siidjad ja just mõnusalt paksud, mitte ei nirise nagu suvaline marjapiim.

Need ei olegi ju joogijogurtid. Joogijogurt on see kuhu sa lükkad kõrre sisse ja hakkad aga imema. Kuigi mul ei ole probleemi ka praegustest pakkidest selle hea kraami väljasaamisega. Aga koorejogurti eesmärk ei olegi olla vedel nagu vesi. See ongi ehtsast koorest ja paks, seepärast ei tule ka nii hästi pakist ilmselt välja, aga väike nipp, kui sa ei saa seda sealt kätte, kuigi ma ei saa aru, kuidas ei saa. Tee pakk lahti, lõika kääridega ülaosa ära (saad tomatitaimi hiljem sinna istutada) ja saad kõik kätte. Spaatliga võid puhtaks kraapida!

Sisu on oluline ka teisest punktist ehk siis maitse, maitse ja veelkord maitse. Joogijogurt ja koorene jogurt on ka oma maitselt erinevad. Üks ongi pigem piimane jogurt aga teine on paksem ja kooresema maitsega jogurt, mida loomulikult võid ka juua, kuid see ei ole primaarne. Mina näiteks eelistaks kamapallide peale pigem Alma Muah koorest jogurtit kui mingit vedelat, sest koorejogurt hoiab selle kamapalli kenasti koos kui nii öelda. Midagi ei muutu ligaseks ja kõik on kena ning kreemine.

Kokkuvõttes, ärge vaadake niipalju välimust, vaid keskenduge sellele mis on sees. Mina elan ju koos Leenuga, kes paljude silmis on paks, kuid siiski hindan ma tema juures seda milline on meie kooselu ja omavaheline klapp. Täpselt nagu Alma kooresed jogurtid, mis on küll konsistentsilt paksud, kuid ometigi maitsvad nii otse pakist manustades, kui ka toite tehes.

Kaerakoorekorvikeste (ise leiutasin nime) retsepti leiab siit!

Mu meelest sobis kõik ideaalselt kokku – vana hea klassika – kaerahelbeküpsised uues kuues + koorene Alma jogurt + marjad, eriti hästi sobisid need punased sõstrad veel – tõeliselt eestimaine.

#KOOSTÖÖ

25 thoughts on “Meelis kirjutab: paks ongi parem

 1. Meelise garderoob ja kuidas ta neid asju selga miksib, on minu jaoks enamuse ajast wow effekt.. Täpselt sama on Meelise naise valikuga.. Väike, armas, ilus ja väga seksikas
  Jah Leenu ei vasta mõõtudele 180cm pikk, 90-65-90 aga kellele seda vaja on,
  ei ole see ennem kedagi õnnelikuks teinud ega tee ka edaspidi
  Peaasi, et tervised korras, süda rahul, sära silmis ja üldse tore olla
  Olge ikka sama mõnusad edasi, love You

  1. Marimell
   Tervitused Teile kõigepealt
   24 detsember plaanisin eestis olla, tulen Teile külla

 2. Nii fun oli seda lugeda :)
  No ja Meelis läheb ikka täiega hâsti teise teema peale üle :)

  Pealegi ülimaitsvad, kooresed, kreemised, siidjad ja just mõnusalt paksud, mitte ei nirise nagu suvaline marjapiim. – Selle lausega sa nagu iseloomustaksid Leenut

 3. Niii armas jutt ja ausalt Leenu on nii armas ,ilus ja väga stiilne. Nii et näpud püsti ja stiilne paar edasi

 4. Mina nägin Leenu Seifi ööklubi avamisel ja ta oli NIII VÄIKE, et ma olin räigelt üllatunud :D mis paks?!

 5. Mulle millegipärast meenus kunagine Palja Porgandi postitus, mis algas väga vaimse hingelise rännakuga ja lõppes kotireklaamiga :)

  Iga tahes minu meelest on see tore, et Leenu on jumpsakam, ta on oma olekult hästi nunnu. Eriti videotes, kirjapildis kaob see nunnu olek tihtipeale veits labase sõnakasutuse taha ära. Videodes tuleb esile tema tegelik olek ja tundub, et tegelikult on tegu hästi toreda inimesega.
  Ja üldse olete te vahva paar, tundute sellised hingesugulased. Nii tore, et olete üksteist leidnud.
  Kui juba kiitmiseks läks, siis kiidan Meelist ka. Ma kujutan ette kui raske on Eestis olla veidike teistsugune kui hall mass. Inimesed, kes erinevad, trambitakse tavaliselt mutta. Kui sa ei erine just ühiskondlikult aktsepteeritaval moel. Müts maha Meelise ees, kes julgeb olla teistsugune kui tavaline Eesti mees, keda ei koti, et teda geiks peetakse vaid ajab julgelt oma rida. Väga äge!
  Ja see punane habe…… ma lihtsalt arrrmastan punase habemega mehi!

 6. Issand ma ei saa kas see peaks olema hea sisuturundus? Lõpuklassi kirjandi seos ja mitte väga tabav…

 7. Vormikamad inimesed on rõõmsamad, õnnelikumad ja sõbralikumad kui kilumarid, kes vinguvad, virisevad ja teiste kaalule näpuga näitavad.

  Te olete väga ägedad, vilistage kommentaaridele, kus teile näpuga näidatakse ja elage just nii nagu ise soovite!!!!

 8. Minumeelest on Leenu “pakend” väga kena ja ilus. Inimese välimuses ja olekus kas on see miski või ei ole. Vabalt võib see ilu olla 100 kg naises. Ja see ilu ei pruugi olla 175 cm missimõõtudega naises. See on mingi sära, maitsekus, seksapiil. Ja kusjuures keegi ei pea siin karjuma nüüd, et raudselt olen ise paks ja sellepärast ütlen. Ei ole. Leenu ka ei ole. Ma ise olen just see missimõõtudega naisterahvas. Aga minus on ka loomulikult see miski täiesti olemas ;) Niiet Leenu puhul käib pakend ilusa sisuga kenasti kokku ilmselgelt.

 9. Peab olema mune, et tänapäeva maailmas olla nii aus ja nii tervisliku mõtlemisega. Ilus on lugeda, kui mees oma naisest nii räägib, see pole väga levinud alati käib mingi vingumine seoses naiste välimuse ja kaalu ja pikkuse ja juuste ja saja muu asjaga. Seda, kui mees oma naist hindab kuuleb harvem, tavaliselt saadakse inimeste tõelisest väärtusest aru, siis kui neid enam pole. Tore lugeda, et ka selliseid normaalseid mehi on olemas, annab lootuse, et me ühiskonnana pole veel päris mahakandmisele teel.

  1. Ma reaalselt ei tea ühtegi meest, kes oma naist maha teeks Ei kujuta ette, kus seltskondades käib naiste välimuse, kaalu, pikkuse ja juuste?! osas vingumine. Ära väga selle meie ühiskonna pärast muretse, vaheta seltskonda parem.

 10. Misassja, Leenu on ilus naine. Ta naeratus ja olemus säravad ta seest välja, täiega ilus naine.
  Ei pea ju hall cosmo kaane mass olema.
  Kõhna ei tähenda ilu.
  Sisemine ilu ja headus ja särts on see mis muuda inimese kauniks ka väljaspoolt. Ja ma ausalt pole kunagi Leenu “paksust” tähele pannud, kuna ta ju pole

 11. Minumeelest on ka Mari-Leen väga ilus naine ;) Tahaks aint küsida, et mis värk sellega on, et korvikestesse pannakse kaunistuseks marju koos kobaraga ja igal pool tortidel ka maasikad koos rohelise otsaga? Trend trendiks a no väga ebamugav süüa…

  1. Nii on ilusam. Mu meelest pole ka ebamugav haarata maasikas sabaga ja hammustada või punasedsõstrad kobarast otse suhu tirida :)

Comments are closed.