RETSEPT: Hedon tegi jogurtist panna cottat

Kui Estover saatis meile hunniku Koolipäeva jogurtit, siis kaua sa seda jood, eks? Tuleb välja mõelda kuidas lastele pakkuda alternatiive, neid köögis kaasata ja teha toorainest midagi muud, et oleks erinevust. Ega jogurt pole pitsa, mis igas asendis peale läheb.

Niisis, hunnik jogurtit. Suurem asi tortide tegija ma pole, et mingi charlotte sellest välja võluda, küll aga tundus panna cotta midagi piisavalt lihtsat, millega isegi Hedon hakkama saaks.

Mida sul panna cotta tegemiseks vaja läheb?

Suurt ja väikest potti. Visplit. Želatiini. Jogurtit. Marju.

Pane ühte potti želatiin sulama ja suuremas potis aja jogurt soojaks. Vaheldumisi saad neid vispliga segada. Kui želatiin on sulanud, vala see jogurti hulka ja sega kuumutades, aga vaata, et keema ei aja.

Vala see sobivatesse anumatesse, meie kasutasime väikseid purke. Lisa maitse järgi marju ja lase üleöö taheneda. Klassikalise joogijogurti asemel on sul hommikuks mõnus magustoit mida enne kooli ampsata. Või pärast kooli. Või õhtul filmi kõrvale.

Hedon lisaks suhkrut ei lisanud ja see joogijogurt ise polnud ka teab mis magus, koos marjadega just mõnus.

PS! Koolipäeva jogurtid on saadaval kõikides Selver, Coop ning Grossi toidupoodides. Hetkel ka kampaaniamäng käimas, kus ostetud 200g või  800g jogurti pakendil koodi registreerimisel lähevad loosimisele: 2x Samsung Galaxy Tab A8 tahvelarvutit, 4x Samsung Galaxy Buds2 kõrvaklapid ning 6x Kotitäis Koolipäeva tooteid! Täpsem info: www.koolijogurt.ee

2 thoughts on “RETSEPT: Hedon tegi jogurtist panna cottat

Comments are closed.