Pildipostitus: leiud telefonist

Poisid läksid ujuma, ma tõmbasin telefonist pilte endale kõvakettale ja kustutasin neid vähemaks ja leidsin igast vahvaid pilte, mida ma pole jaganud ja mõtlesin, et teen sellise pildipostituse vahepeale. Ma ei saa aru, miks ma ei saa normaalselt telefonipilte siia blogisse lisada, nad keeravad end valepidi ja ilgem kamm. Lõikasin osad pildid kokku ja sada vabandust ette, kui mõni pilt ikka tagurpidi või keerdus on.

Just sellist nägu teeb Hedon, kui talle öelda “naerata!” Sorry, et see udune on, aga paremat pole, samas on naljakas.

GoodGoutil on uued näputoidud, mis ka meile jõudsid. Kookosküpsised olid eriti mõnusad, aga Hedonil polnud vahet, tema krõbistas kõiki neid hea meelega. Kõiki maitseid on saada ka nende veebipoest 2,99€ pakk. Poodidest leiab neid hetkel ainult Prismas.

Mulle meeldib see, et Meelis mingi aeg tegi Hedonist pilti selle Ülemiste Lennumaa pääsmega ja nüüd kui Hedonile öelda, et teeme pilti ja ta näeb, et on mingi toode, mida ma ilmselgelt pildistama hakkan, siis ta kohe võtab selle kätte ja suunab kaamera poole. Np või siis hoiab hammastega ja teeb pulli.

Ükskord kui lumi oli jälle ootamatult maas. Sel aastal saab sooja vist alles augustis.

Tavaline snapi aeg :) kohe kui snap tööle panna, teab ta mida teha kui koerakõrvad ilmuvad – suu lahti! Siin on imekombel kinni. Vist ootab seda ilmuvat keelt :D

Siis kui kullerid käivad… Valio Viola saatis naistepäeval suisa mehed uksetaha :) Ja ükskord saatis Pesumaailm mulle pesu ja šokolaadi. Ja Estrella saatis krõpsu… Ikka kastiga. Otsige poest neid 3D krõpse, mis on nagu kanakoivad – megahead!

 

Kui vaid isegi mäletaks, mida me tähistasime… Mingid niksid-näksid…

Ma olen unustanud teile rääkida, ühest piinlikust seigast… Kohe esimesel õhtul Phuketile jõudes lõin ma end vastu ukse klaasi ära.. Käisin kolm päeva paistes ninaga ringi :D

Tavaline õhtu väljas – Phuketil. Ühel õhtul kohtusime ka Ženjaga :)

Kohalik Twitter:

Kraanikauss oli päris madalal, mis… Väike kohv enne pidu ja Meelis prantsuse keelt harjutamas.

Ja siin me läksime rannapeole! Minu kleit on pärit kaltsukast ja maksis euro.
Meelis kinkis mulle sünnaks tennised. Toodud Berliinist :)

Hedonts klaverit harjutamas NaguUus poes. Loomulikult pidime me selle koju vedama. 20€ jälle vaesemad, aga SIIANI käib mängimas sellega. See mikrofon töötab, kui sinna rääkida/laulda, siis tuleb nagu kõlaritest ja see teeb talle hullult nalja.

Tellisin mina ükskord SushiPandast sushit ja ütlesin, et selge, aitäh, mees tuleb järgi… Kodus avastasin, et vist tundsid häälest ära :D

Esimene grilll.. Jumal, millal ilmad jälle selliseks lähevad, et grillida saaks!

Ja jätkates Hedon(istiga)… Kusjuures, Hedon magabki seal maas.. Meie voodi ees. Sest enda voodis keeldus ta magamast, andsime selle ära. Ja tegin talle enda tuppa pesa, aga ei.. Ta tirib pidevalt tekid meie voodi ette ja ütleb, et “Hedoni pesa siin!” Nojah, maga kus tahad, peaasi, et magad :) Võimalik, et siin ongi “parem soon” magamiseks vms.

Praegu avastasin, et Hedonil jumala palju roosasid asju – no mis teha kui siniseid ei müüda :D

Premia saatis jäätist just siis kui Hedon magas… Oi, oleks ta seda teadnud… Ja alloleval pildil… Kui ma endale maski peale panin, siis Hedon teatas, et ma peaks vannituppa peitu minema!

Üks üksik külmutuskapimagnet ootab omanikku :) ostmiseks kirjuta foto@marimell.eu

marimelli Facebooki lehel on TUUBi loos – osalemiseks vali endale meelepärane tuub välja ja anna kommentaarides (Facebookis) teada, milline ja mis suuruses sulle meeldib :) – tee seda siin!

Tuubi juurde sobivad nagu ma juba varem ütlesin, imeliselt Javeri tennised… Kusjuures, kohapeal (Rännaku pst 16) on neil selline kast – kus on ilma karbita tooted ja need maksavad aint kümpsa :) aga soovitan neilt enne küsida, kas ja mis kell nad on avatud, mu meelest ei ole nad igapäevaselt lahti…

Tegin ükskord Instasse võileivapilti ja siis meenus see, kuidas kunagi ringles mingi video, et kuidas tegelikult pildid sünnivad, tegin ka siis pilti, milline see laud tegelikult oli :D

Ja ükskord tegime jäätist… See oli vist talvel :)

Ja ma olen unustanud rääkida, kirjutada, näitada, et tellisin meie Tai piltides myprint.ee kaudu albumi ja väiksed nopped piltidena ka, mis ma edasi naabripoisile kinkisin :)

Kui tihti te telefoni nö tühjendate ja pilte salvestate ja tagavaraks tallele panete? Ma üritan ikka korra kvartalis seda teha… Mulle ei meeldi kui mul on telefonis mingi 4000 pilti nagu Meelisel :) Ma ei viitsi lapata ja scrollida kui ma midagi näidata tahan kellelegi. Jätan paremad palad alles, mida tihti vaja nt näidata vms. Aga suurema osa suvapilte kustutan ära. Ja neid suvapilte ikka koguneb.

18 thoughts on “Pildipostitus: leiud telefonist

 1. Mul endal on nii palju pilte enamasti endast. Selfid ja snapid :D
  Lastest ka ,aga kes neid ikka koguaeg pildistada viitsib.
  Peaksin ka pildid kustutama moblas ,sest tihti telefon läheb katki või nii.

 2. Tühjendan päris tihti telefoni. Hoiustan välisel kõvakettal kõik ja paremad ilmutan.
  Jaga parem jäätise retsepti. Kas tuli maitsev ja kust neid vorme selleks osta saab? Kusagilt netist ka võimalik tellida?

  1. Mul pole retsepti :D panin banaani ja külmutatud vaarikaid, nats piima ja kõik. Tavaline smuuti, lihtsalt jääs, maitsev ikka, ma mittemaitsvaid asju ei oska teha :)

   Vormid kinkis sõbranna Hedonile sünnipäevaks, vist ostis Apelsini poest, aga kindel pole.

  1. Kusjuures jaa.. sry aga jaaa! :D Teie Hedon on samas üks väheseid lapsi, keda vaatan alati imetlusega aga midagi sarnast on neis tõesti. Silmad eelkõige! ja vbl suujoon ka.. A usun, et ta kasvab sellest välja ja on suurena pigem oma isa moodi :)

 3. Appii jaaaa ma vaatasin ka pilte räigelt meenutab nagu noor laps Erki:))

 4. Mul telefonipildid kõik telefonis. Puhastust teen selles mõttes ainult, et mittevajalikud vahelt välja. Vael on mingid ajutiselt vajalikud screenshotid vmt.
  Mul on esimesest telefonist saadik pildid igas telefonis kaasas.
  Aeg-ajalt huvitav vaadata.

  Arvutisse tõmbamiseks ei näe pointi, sest korralike kvaliteetsete piltide jaoks on mul fotokas. Telefoniga pigem snapshotid või a la toidupidid vmt.

 5. Ma olen vist juba nii vana ja nii seniilne…et mina ei näe mitte mingisugust sarnasust ühegi Savisaarega.
  Hedon on Meeliae minikoopia, seda ma küll näen. Päriselt.

 6. Kuule see kleit…rohelisega,kaltsukast..see sobib Sulle niiiii hästi!!! Kanna seda veel,nii ilus!

Comments are closed.