EBA2017: plaanimuutus!

marimell

Seoses Trattoria Massimo sulgemisega, olime sunnitud ürituse liigutama mujale. Uueks kohaks on Venus Club, kuhu oli planeeritud ka EBA afterparty. Nüüd toimub kõik ühes kohas.

Kuna aega uue koha otsimiseks oli napp kuu, siis paljud kohad, mis meile oleksid sobinud (meie tingumusteks olid tegelikult ainult kolm asja, et saaks kohapeal süüa ja sinna mahuks 200 inimest ja see asuks kesklinnas), olid juba broneeritud või olid rendihinnad nii kõrged, et nad enam meile ei sobinud. Ja ärge muretsege, me küsisime läbi üle 30 koha, mis oleksid võinud mis iganes variandis sobida, kui pole siis pole.

Seega, otsustasime me Venus Clubi kasuks, kuhu olime juba varasemalt planeerinud ka auhinnajagamise jätkupeo. Algusajaks jääb ikka kell 20. Uksed avame tund varem ehk kell 19. Auhindade jagamine hakkab kell 21.

Mis muutus? Kõigest järjekorras!

VIP lauad muutusid VIP alaks

VIP ala saab olema terve teine korrust, kust lavale on üsna hea vaade, kes tahab saab istuda, kes tahab saab seista. Laudadel ootavad teid nagu lubatud – suupisted (neid peaks olema piisavalt, et kõht täis saada), veinid ja kinkekotid.

Kuna laudade asetus natuke muutus, siis tõstsime teid oma suva järgi ringi. Kui kellelgi peaks kohapeal olema mingi probleem, siis saate omavahel laudu/kohti vahetada, et kes kus lauas istuda tahab. Need lauad, kellel oli alguses kallim koht, liigutame nö lavale lähemale (nagu ka alguses plaanis oli) ja premeerime neid ümberkorralduste eest lisaveinipudeliga. Loodetavasti sellest suuremat tüli ei tule.

PS! Palun makske oma VIP laudade arved aegsasti ära või kui keegi tunneb, et ta soovib loobuda, siis palun andke teada, sest huvilisi laudade vastu on mul terve nimekiri.

Söömine

Kohapeal süüa tellida ei saa, küll aga avame me ühe suure baarileti, mis on head ja paremat täis, kust endale sobilikku näksi leida, et õhtuni vastu pidada. See on mõeldud kõigile, seega ärge kartke peoga maasikaid haarata :)

Joomine

Vitamin Well ja Mana mahlad on lubanud meid alkoholivabade jookidega kostitada. Kes soovib veini, kokteili, õlut või siidrit, siis seda saab baarist. Kogu Venus clubi joogimenüüga on võimalik tutvuda siin!

Oma jooki pole viisakas kaasa vedada :)

Dresscode

Smart casual, kuigi kirjas on gala, siis keegi ei eelda, et sa tuled õhtukleidis, samas ei keela ka keegi tullagi õhtukleidiga. Lihtsalt Eesti Blogiauhindade auhinnajagamine ei kõla eriti, Eesti Blogiauhindade pidu kõlab veidralt, Eesti Blogiauhindade gala kõlab lihtsalt kiiremini ja paremini, kuigi mingit metsikut gala mõõtu sellel ei ole ja selle poole ka ei püüdle.

Mõned näited eelmise aasta gala fotoseina eest:

Ma isiklikult tahaks, et see oleks selline mõnus õhtu, kuhu inimene võib tulla ka teksadega, endal suu punaseks värvida ja niisama (blogi)sõpradega chillida. Aga samas, mulle alati meeldib, kui inimesed näevad sehvid välja ja astuvad veits kastist välja ja.. no ühesõnaga, näevad veits vaeva. Aga ma ei eelda seda kõigilt, see mu isiklik probleem.

Auhindade jagamine

Kuigi uksed avame me kell 19, siis ametlik auhindade jagamine hakkab kell 21.

See esimesed kaks tundi (19-21) ongi mõeldud selleks, et blogijad ja lugejad omavahel suhtleksid, laudades kohti vahetaksid, ringi liiguksid, tutvuksid, klaase kokku lööksid, end teineteisele tutvustaksid, blogijale, keda nad loevad tere ütleksid jne. Pildistamas käiksid, suupisteid naudiksid jnejne

Kui auhinnad on jagatud, on meil plaanis välja anda ka hulk auhindu, mille kohta leiate infot laudadel olevatelt infovoldikutelt.

Kell 22 peaksid olema auhinnad jagatud ja seejärel ootame kõiki võitjaid fotoseina äärde ühispildile. Seejärel saavad intervjuusid ja pilte teha kõik kes ja kellega soovivad. Samamoodi on meedial võimalus teha intervjuusid selle esimese kahe tunni jooksul, ehk siis olge valmis, kui keegi mikri või diktofoniga läheneb.

Alaealised koju

Kuigi on suvi ja nooredki võivad südaööni õues olla, ei tohi nad olla klubis pärast kella 23, kuhu pääsevad kõik vähemalt 21-aastased isikud, mille tõendamiseks tuleb esitada vastav dokument (ID-kaart, pass, juhiluba). Seega, loodame noorte aususele. Kui peaks aga tekkima olukord, kus korraldusmeeskond tunneb, et keegi soovib seda olukorda ära kasutada, et end ööklubisse sisse nihverdada, lööme kell 22.30 platsi puhtaks ja soovijad saavad uuesti ukse taga järjekorda võtta, et aftekale tulla.

Näeme EBAl! 10.06.2017! PPS! Palun anna oma tulekust teada siin! Ja ära unusta oma lemmikutele hääli anda, saad seda teha – eba.marimell.eu – aega on veel 14 päeva!

8 arvamust postitusest “EBA2017: plaanimuutus!

 1. Kas üritusest tehakse ka otseülekannet, mida kohale tulijad saavad vaadata?

  1. Miks kohaletulijad veel kuskilt mingit ülekannet peaks vaatama? Nad on laivis ju :)

 2. Kas ma saan õigesti aru, et kui oled alla 21, siis ei saa üritusele tulla ?

  1. Kui sa oled alla 21, ei saa aftekale jääda. Üritus on KÕIGILE!

 3. Kas tekitate alumisele korrusele ka mingid lauad ja istumiskohad või tuleb kogu aeg püsti seista? Trattoriaga olin juba arvestanud, et tulengi 19ks kohale, et kindalt istekoha saaks, tervis ei luba pikalt seista ja rahakott ei võimalda ka VIP ala pileteid. Kuna populaarsed on pereblogid ja rasedaid on ilmselt ka tulemas, siis võiks kindlasti ka nn tavarahvale istekohad muretseda.
  Ja kas neil, kes klubisid ei armasta, on mõtet kohale tulla, või oletegi teinud sellise õhkkonna, et muusika ja valgusshow väga ei häiriks, nn taustaks on?

  1. 19-23 ei ole tegemist klubiga, vaid blogiauhindade jagamisega, mis lihtsalt toimub klubis, aga ei ole mingi kõrvulukustavat möllu.

   All korrusel on keset saali lauad ja pukid, baarileti juures on pukid, kust näeb otse lavale, baarileti taga on olemas ka lauad ja diivanid. Aga nendega on ikkagi kes ees, see mees värk.

Comments are closed.