“Puhkus Mehhikos” Eesti odavversioon aka vaatasin “Prooviabielu”

Johhaidi, eile oli mingi uus saade “Prooviabielu”, kus osalevad eelmise hooaja pulmasaatest, mille nimegi ma ei mäleta, Liisa ja Helen. Üldiselt jättis see sellise odava versiooni “Puhkusest Mehhikos”.

Minu jaoks lihtsalt naljakas ja kui ma ei oleks Liisaga paar korda veinil käinud, arvaks ma, et nad mõlemad on peast soojad. See, kui nad väidavad, et tahavad niisama funnida, tahavadki. Lihtsalt viie aasta pärast nad ei arva, et see fun on, aga sellele nad täna ei mõtle. See selleks.

Ma vaatasin eile seda saadet järgi, sest meie naistegrupis läks ilgemaks aruteluks ja ma ei saanud enam muhvigi aru ja siis tundsin, et pean ära vaatama. Panin endale märksõnu kirja ja ega ma pikalt siin peatuda viitsigi. Märksõnad räägivad enda eest!

“Otsin meest ainult kaamerate ees,” teatas Helen. WTF!? See oli nali ma saan aru, aga lõigatud kokku nagu ta mõtlekski seda. Telemaailma võlud, luua sinust pilt, millist parasjagu vaja.

Misasi on noortalunik? Sulane? Vabakutseline talunik? Teeb juhutööd ja nokitseb traktorit ja vabal ajal peab vanglaelust rate.ee’s päevikut (link!). Kes on tänapäeval rates???

Kui tihti te end pesete? Heleni arvates korra nädalas on hea, sest keha ei peagi nii palju küürima. Nõus?

Sajandi nali oli see, kui Helen “ootas” seda meest ja siis “koristas” – lihtsalt lasi kuiva lapiga mööda pindu :D

Ja no, see, et Helen ei osanud kartuleid koorida ja süüa teha…  25aastaselt nagu võiks rohkem kui “ma oskan ainult teed pakkuda!”

Sõbranna: kui see mees pole näinud tõelist blondiini, siis nüüd näeb! Tänks, dude! Helen ise väidab, et ta pole mingi tüüpiline blondiin, vaid väga tark. Sellega saab end kurssi viia tema blogis – siin! Ja nagu ta ise väidab, siis ega kõik ei mõistagi huumorit. Võta sa kinni, mis asi see blogi on.

Appi kui halb!!!! Niiii paha! Olid mu kommentaarid kuskil poole saate peal. Näiteks siis kui Helen küsis oma mehelt, kas sa suhkrut ka tahad ja järgmisel hetkel oli kaadris lihtsalt suur suhkrupakk. Okei, mul ka pole suhkrutoosi, aga külalisele kaamerate ees ma ka ei annaks kilost pakki, võta tee sisse lusikake.

Ja nagu see mees. Vaene Kalle või mis ta oli, Kalvi. “Igaks juhuks võtsin tunked kaasa ja … albumi.” Nagu what? Milleks? See album oli täpselt nagu vanasti käisid inimesed laste tunnistused kotis ringi, “vaata, tal olid kõik viied”. Eee, mida ma sest vahin?!

Mulle meeldis, et Liisa magas meigiga nagu Mehhiko seebikas. Kahjuks polnud ta ärgates sama kaunis kui Mehhiko seebikates naised.

Üldiselt häiris mind see räigem hakkimine, 30 sekundit ühte paari, 30 sekundit teist. Tra näidake üks asi lõpuni.

Aga mõned parimad kommentaarinopped, mis ma internetiavarustest leidsin…

 • Esimeses abielusaates jättis Helen mulje, et talle ei sobi keegi, keegi teda puutuda ei tohi, veel vähem siis vaadata ja nüüd laseb suvalisel talumehel endale pükstesse ronida? Ma ei tea, kui see nüüd raha pole, siis on kihelev v**t mängus.
 • Mul hakkab piinlikusest pistma!
 • No püha ristivägi, kolmapäev on mu uus lemmikpäev kindlalt 😂😂 see siin on ikka korralik meelelahutus
 • Kolmapäevad on komöödiaõhtud nüüdsest
 • Ma arvan et see žiga tahtis nädal aega tasuta ööbimist
 • Kusjuures ma mõtlesin täpselt sama. Free food ka

No ka mina olen järgmisel kolmapäeval nagu viis kopikat teleka ees. Sellest ei taha küll ilma jääda.

Kas vaatasite eile saadet? Mis arvate? Oli nagu odav “Puhkus Mehhikos” variant?

PS! Tean nii Helenit kui Liisat ja olen enam kui kindel, et nad ei kassi, et ma siin veits nende kallal hammast teritan. Show must go on!

27 Comments

 1. Ma kui suur Puhkus Mehhiko fänn võin kindlalt öelda, et ei küündi isegi odavama versioonini, pigem võrdleks sarjaga 90päeva abiellumiseks :D

  Aga korralik huumorisaade. :D Aga naised oleks võinud teised saates olla, nii vahelduse mõttes :D Siis oleks huvitavam.

 2. Vaatasin ka eile seda. No ütleme nii, et ma teadsine enne seda saadet ka, et mul on oma mehega ääretult vedanud. Eilne saade pani selles veel rohkem veenduma, et ma olen ikka väga hea partii otsa koperdanud :D
  See vaatamine oli ka selline, et halb hakkas seda vaadates, aga samas kanalit vahetada ka ei suutnud. Loomulikult on see saade vaatajatele “sobivaks” kokku monteeritud, aga siiski – piinlik, lihtsalt piinlik.
  Ma ei teagi, kas mu lemmikkoht oli see, kus austatud Kalvi-Kalle ütles Helenile hakklihakastme peale, et “arenemisruumi veel on” või see, kui ta ei märganud preili käest rasket poekotti enda kätte võtta või see, kui Helen siiralt küsis “mida ma selle kartuliga tegema pean?”.
  See teine paar tundus esimese kõrval isegi täitsa adekvaatne.

  1. Minu lemmik koht oli, kui Kalle küsis Helenilt, et miks talle hobused meeldivad ja Helen vastas:”Sest nendega saab ratsutada.” Et nagu what…tere-tore vastus…miks sulle lehmad meeldivad….sest nad annavad piima :-D Sama teeb välja…..Liisa mulle juba esimeses saates meeldis, ta ei mängi üle, st see mida/keda näed, seda saad. Helen peab ennast printsessiks ja alguses oli oma taluniku suhtes väga üleolev aga pärast lõi ikka tema meeleheitlikkus välja……

 3. Mulle nad meeldivad ja ma võtan huumoriga :)

  Mulle just meeldis see suhkrupakk laual ja vaikus. Lihtsalt naljakas.

  Kindlasti lõigatakse neil sõnu kontekstist välja, aga nad on minu meelest toredad.

  Eks kui päriselt mehe võtab Helen, siis õpib ka söögitegemise ära.

 4. No olgem ausad (“Minu jaoks lihtsalt naljakas ja kui ma ei oleks Liisaga paar korda veinil käinud, arvaks ma, et nad mõlemad on peast soojad.”) see sinuga veinitamine ei näita midagi :D minu meelest on nad peast soojad juba sellepärast, et kaks korda järjest suhteliselt sarnase formaadiga saatesse lähevad. Keda nad reaalselt sealt leida soovivad? Eelmine saade juba näitas seda valikut ja ega seekord see valik parem pole :D

 5. Helen on juba sügisest suhtes selle Kalviga ju. Ebahuvitav teisi osalejaid vaadata siis. Aga see Kalvi on maakas mis maakas. Mai suudaks nii matsliku mehega olla koos. Nii söömata kui saamata. Pikka tulevikku neil pole. Lõpuks häirib Helenit nii vanusevahe kui ka hariduse.

 6. Mul oli nende nende inimeste enda pärast nii häbi Teisel õhtul läks sel Helenil juba asjaks! Pidi ikka sugutung olema, et noortalunik kohe kaubaks läks! Johhaidii! No olgem ausad, eriti “terved” inimesed need pole. Kalvi-Kalle-Kalvi vms on ikka klass omaette! See peaks olema “uus komöödiasari, mitte “suhtesari”.

 7. Mumeelest on see parem huumor kui Tujurikkuja ja Comedy Estonia, kindlasti hakkan iga kolmapäev vaatama, ma naersin terve aja lihtsalt pisarad silmas :D Nii piinlik, nii halb, et see on juba hea :D

 8. Helen mind nii väga ei härinudki, aga see Kalle oli küll ikka mats mis mats. Kuidas saab magada inimene hambad õieli tavea poole, samal ajal kui talle süüa vaaritatakse ja siis tipuks veel öelda, et “Arenguruumi on” ??? :D
  Ei aga väga hea huumorisaade on. :D

  1. Ma vaatasin ja mõtlesin, et raudselt sulane harjunud kell 21 magama minema ja seal võis kell olla tegelt 00:30, aga võte oli vaja ära teha ja siis vaene mees vb põõnaski :) endal Starteri pudel igal pool kõrval

  2. Oleks ta siis kasutanud sõna “arenguruumi”, aga ta ütles arenemisruumi kohutavalt jäi kõrva kriipima

 9. Mu arust see Kalle-Kalvi vms on küll ikka täis nali, pole võimalik, et ta päriselt selline on. Ja nagu ma aru saan, siis nad vist tegelikkuses ongi Heleniga koos?

  Aga Žiga mulle meeldis, kohe näha et ta pole eestlane, st rõõmus ja hull aktivist!

  1. Jah, ta on päriselt selline :D Kunagi väga väga ammu kui see tüüp oli veel tatikas üritas mulle ka ilutulestikuputkas sedasi külge kleepida ja tüütas iga päev :D Ta on täielikult peast sooda tegelane ja nagu ma näen siis ei ole vanusega küll talle mitte midagi juurde tulnud. Sama tropp edasi.
   Kuid selle Žiga ma võtaks isegi ära ;)

  1. Mitte midagi! See firma pani täiega segast! Mingi turundusjuhi vahetus oli ja kui olime kuupäevad kokku leppinud, mina lapsehoidja sebinud nädalaks, minu väljavalitud osaline puhkuse avalduse andnud, siis teatasid nad, et sorry, aga neil kuupäevadel ikka ei saa. Piinlik ja nõme, aga saatsin nad pekki!

 10. Selle saate kohta ütleks ma nii palju, et see on täielik klounide paraad. Need inimesed teevad endal seal margi no nii maha, seda on lausa hale vaadata. See Helen on ju peast täielik sooda eit, see kuidas ta pidevalt korrutab kui ilus ja tark ja intelligentne ta on ja kuidas kõik ikka ta välimuse peal väljas on ja pla pla. Ma olen ka ilus ja tark, aga vot ei pea seda iga päev kõigile meelde tuletama ja rääkima söögi alla ja söögi peale, sest inimesed kes mind tunnevad teavad seda nigunii et ma olen arukas naine hoolimata välimusest. Aga tundub et Helen ise tahab seda uskuda, sest mitte keegi teine ei usu. Ja noh tavaliselt ma ei kasuta ka seda sõna meeleheitlik siis nüüd ainuke sõna mis mul H kohta meelde tuleb ongi meeleheitlik. Viimane saade näitas seda päris hästi. Selles “Abielu esimesest silmapilgust” saates oli palju etem mees võrreldes praegu Kallega, seda tegi maha nii et vähe pole, vingus iga asja peale ja tollele Kallele andis kätte teisel ööl ning nüüd on veel suhtes???? You kidding me right :D See saade on minu jaoks lihtsalt mingi teine paralleeluniversum.

  1. Mulle meeldis ikka see, et Helen hullult seletab, kuidas kõik arvavad, et ta loll blondiin, aga no ei ole ja kuidas sõbranna ütles, et need mehed saavad veel blondiini näha :D :D

  2. No olgem ausad, terve see saade oli täis ütlusi mille saaks anekdootide raamatusse panna:D “Mulle meeldivad hobused, sest nendega saab ratsutada”, Kalle rääkimas kartulitest poes-“oh kus sa seda tead” . Ja see kuidas üks maakas tüüp nii palju hobuseid kartis ja kõik see vestlus nende vahel oli ju täielik lasteaed.

 11. Minu jaoks ei ole see saade meelelahutus, sest tekitas vaid negatiivseid emotsioone. Edaspidi ei vaata.

 12. Arvestades, et Helen on geenitehnoloogia magistrant, peaks tal aru ju ikka olema – mis sunnib looma suhet põhiharidusega piirdunud nolgiga? Olgu muuga kuidas on (eks ilu ole vaataja silmades), aga kutil puudub ju ka igasugune lastetuba. Ja selle peale ütleb preili magistrant: jututeemadest meil juba puudust ei tule. Really? Vanglalugusid vestab?
  Lõputunnistused pole siin ilmas kõige olulisemad asjad, aga see poiss on ju ehe tropp.

 13. Ma nii tahtsin näha Su FB’s Liisaga tehtud laivi, tulin ekstra nüüd järele vaatama FB’st ja ei olegi? :O Sa võtsid maha? :) krt küll! :D

Comments are closed.