#beebiblogi

#rasedajutud 16+0

Ma ei ole kindel, kui palju on siin rasedaid, kes tahaksid hullult samastuda, et kas tunnevad samamoodi nagu mina xn nädalal, kui palju on siin raseduse planeerijaid või juba emasid või hoopis vabasid ja vallatuid, keda lihtsalt titejutud huvitavad, aga ega ma mööda neist ei saa, sest noh.. see blogi on siiski meie elust ja kui ma olen parasjagu rase, siis mõni rasedapost ikka vahele satub. Suuresti võiks öelda, et ka mulle endale mäletamiseks.

Umbes nädal tagasi ma mõtlesin, et ma ei mäleta Hedoniga üldse mingeid vaevusi ja olin lihtsalt rase. Seniks kuni mul hakkasid öösel jalad krampi minema – meenus, Hedoniga oli sama jama. Otsisin blogist ja leidsin – Jalakrambid juba kohal.Mul on nii kurb, et ma pole seal juurde kirjutanud nädalaid, aga võime oletada, et umbes sama aeg. See on nö kaks nädalat hiljem kui täna, samas Hedoni tähtaeg oli kolm nädalat hiljem kui praeguse beebiga. Niiet ilmselt suht samaaegselt peaks mind samad mured vaevama hakkama. Näiteks olen ma kuus aastat tagasi kirjutanud – rasedakõht vs ma olen lihtsalt paks. Täpselt sama ka kuus aastat hiljem – kõht on pigem nagu oleksin end paksuks söönud kui rase. Pole seda konkreetset rasedakumerust veel. Mina, eile peol, kõhtu pole väga kuskil:

Samas kui pingutada, siis sain selle kõhu hinge sisse tõmmates ja õigesti poseerides ja hea lõikega kleiti kandes, kätte juba 9+6 nädalal:Vaatasin vanu blogisid, selgub, et kõht peaks tekkima septembris :D Niiet saan terve suve veel lihtsalt paks olla. Eelmisel korral mäletan ma korralikku rasedakõhtu Halensi peolt. See oli septembri teises pooles ma näen blogist, seega, kui võtta paar nädalat ette poole, siis septembrikuus kõik on uus, ootame siis punu ka septembris :)

15 nädal – tere hingeldamine, jalakrambid ja seksiisu

Kes siia alles esimest korda sattus praegu, siis teadmiseks – esimesed 15 nädalat on möödunud suhteliselt probleemivabalt – kui välja jätta see, et ma jätkuvalt sööks ainult võileiba ja võimalusel teeks kaks lõunaund päevas :D Aga ei mingeid iiveldushoogusid, tujusid ja tundeid.

Ma lugesin mingist rasedusäpist mingi hetk, et 15 nädalal võid hakata hingeldama, see oli umbes paar päeva enne 15 nädalat ja mõtlesin, et huuh, kohe ongi 15 nädalat ja ma küll veel ei hingelda ja üldse end kuidagi halvasti ja raskelt ei tunne. Lase ainult endal mõelda, eks.. Tere hingeldamine.

Ja noh, jalakrambid tulid juba ka. Kuigi ma söön magneesiumitablette ja joon seda Lumiorava magneesiumivett, siis.. vist on vähe. Lugesin oma vana postitust ja ega see mõistus pole enda teha, polnud mul meeles, et pärast maovähedusoperatsiooni ongi imendumine kehvem. Pean selle magneesiumiõli uuesti ostma.

Kõige naljakam on see, et kohe ongi juba 20 nädalat, st pool on möödas ja siis läheb minu meelest see aeg nii kiiresti, et ongi juba aeg kuusk tellida ja see ära ehtida ja.. loodetavasti sünnitan ma ikka enne jõululaupäeva mõned nädalad, et ei tule päris päkapikk meile :)

Kuidas teil, kes te rasedad? Kui kaugel rasedus on, mis sümptomid on? Või kas mäletate enda raseduse ajast mingeid asju, millega mind ette hoiatada ja mida ma ei mäleta või pole kogenud? 

Näiteks eelmisel korral rase olles oli mul väga keeruline aru saada, millal sünnitus algab. Jutud “noh, hakkab nagu päevade valu oleks..” – mul ei olnud õrna aimu ka millest naised rääkisid. Polnud never väikset valuraasukestki päevadega olnud. Pärast sünnitust see-eest tean hästi, mis see tähendab ja oskan ka nüüd valmis olla. Sünnituseks valmistumisest ja kartustest, peaks vist eraldi postituse tegema.38 thoughts on “#rasedajutud 16+0

 1. Mina olen tanaseseisuga 13+6 nadalat. Minu teine rasedus algas nagu esimenegi- jubeda iivelduse ja oksendamisega! Onneks muidugi nii hull polnud, et oleks haiglasse jalgimisele pandud. Tapsustan, et elan Inglismaal. Siin see ysna tavaline, et haiglasse tilga alla pannakse .
  Aga nyyd nagu hakkab see iivelduseaeg yle minema. Ja kohe on platsis jargmine vaevus- korvetised!!!! Rennie tablakad on mul igalpool kaasas.
  Ja kahjuks koguaeg tahaks syya midagi sysivalgurikast ei ole tore!!!!
  Minul algasid oised jalgade krambitamised kuskil 18 nadalal. Soin tookord ohtralt banaane
  Minu no. rasedakoht tuleb ainult ohtuti ette- ilus ja kumer. Ylejaanud paeva naen valja nagu ma oleks lihtsalt 3 kg juurde votnud

 2. 32+2. Õnneks algusest peale on rasedus ilma sümptomiteta kulgenud. Nüüd hiljuti tekkisid jalakrambid ja tuleb välja, et ma ei teadnudki enne mis tunne on kui jalg krampi läheb . Esimene laps on 9 ja niii kaua aega on sellest möödas, et ei mäletagi pm mitte midagi :D. Beebsu peaks sündima septembri alguses ja ma üritan endale meelde tuletada, et kas see sünnitus oli päriselt ka nii hull kui ma mäletan või ma mõtlesin üle. Käisin tublisti lõpuni tööl oma 12h vahetustes ja aeg lendas kuid kui nüüd soo teada saime ja hakkasime asju ostma siis jõudis päriselt päriselt kohale, et meil on varsti 4 ja et kõik algab uuesti ometigi laps tantsib kõhus juba ammu, on planeeritud ja ülioodatud

  1. No nii, mis käru valisid? Mis turvahälli.. jne – mul see kõik ees ja just mingi päev lappasin uuesti neid vankreid ja no tõesti, ma ei oska valida :D No et ei ostaks tuhandet asja, vaid oleks konkreetselt raam + kookon + sobiv häll raamile jne.

 3. Ootan teist beebit. Rasedust täpselt 12ndl. Nüüd tunnen, et iiveldus hakkab vaikselt taanduma. Õnneks vetsupotti pole veel siiani kallistanud, aga 1,5kuud on olnud hommikust õhtuni halb olla.
  Ma ei suuda endiselt süüa mitte mingil moel liha, ainuüksi mõte liha maitsest ajab iiveldama. Aga andke mulle värskeid salateid ja puuvilju, kõik söön ära. Eile tellisin oma lemmik krevetisalatit…peale paari ampsu avastasin, et mulle ei maitse enam krevetid!
  Tänu iiveldusele ja värske hullusele on -5kg raseduse algusega läinud(eelmise raseduse algul ei suutnud ka pea midagi süüa ja läks -6kg).
  Ka mul ajab hingeldama. Elan 4.korrusel, õhtul peale tööd on ikka korralik katsumus tuppa jõudmisega :D.
  Rasedus on mult une röövinud. Üks öö magan korralikult, järgmisel väga pinnapealselt ja vähe. Päeval meeletu uni, aga kui murdun ja uinaku teen, siis järgneval ööl pole mul mõtet voodisse minnagi seda lage vahtima.
  Raseda kõhtu veel ilmselgelt pole, aga õhtuks olen paistes ja veeren mööda tube nagu õhupall :D

  1. Mul sama, et õhtuks olen nagu õhupall.. Kõht on nagu läheks sünnitama :D Hommikul jälle nagu mitterase.

 4. Mäletan, et minul tulid jalakrambrid raseduse lõpu poole. Õnneks mitte koguaeg, aga ebameeldiv oli ikka, kui kramp jälle platsis oli. Proovi jalavanni teha ja lase mehel natukene jalgu masseerida või kui tahad, siis võid ise ka mudida :) Ma ise tegin jalavanni täiesti tavalise sooja veega. Teisi sümptomeid ei olnudki või ma lihtsalt mõnda ei mäleta hetkel. Väga harva, kui tulid kõrvetised teatud toitudest.
  Mäletan, et lugesin ka kuskilt, et sünnituse algusest annab märku päevade moodi valu, aga mul polnud ka õrna aimugi milline see päevade valu on

  1. Mul täna hommikul meenus, et ma käisin Hedoniga teipimas, seega andis ilmselt selg ka tunda.. Mingil ajahetkel. Aga jah, üldse ei mäleta, mingeid hulle vaevusi..

   Huvitav kas rullmassaaž on rasedatele ok? Seal oleks hea oma jalgu rullitada :D

 5. Rasedust nüüd juba 16 +0
  Teine laps . Paha on olnud siiamaani koguaeg . Õnneks vist hakkab järgi andma . Esimesel rasedusel polnud üldse sellist tunnet . Nüüd aga kõik ajab südame pahaks. No ja ega ma siis ei oskenda .. vaid hoopis kõik pöörleb sees ja pöörleb. Söögiisu on 0 kaalust pole juurde võtnud .. olen piisavalt suur, et võtta veel vähemaks . Aga toitumist pidin muutma kuna tuli välja, et rasedusdiabeet. Aga võitlen kõvasti ja jätkan liikumist, et ikka talveks trimmi saada . Aga teile siis head ootusaega :)

 6. Rasedusest möödas 2aastat. Mäletan seda et iiveldus ja oksendamine kestis raseduse lõpuni, kõik toidulõhnad ajasid oksendama,midagi süüa ei saanud, tuli teistpidi välja Kõht hakkas ette tulema peale 20ndat rasedusnädalat, enne ei saanud keegi aru. Muid sümptomeid nagu polnudki. Sünnitusest mäletan seda et kõige hullemad olid valud, ja need olid isegi hullemad kui päevade valud, sest tean mis on päevade valud. Sulle aga ilusat ootusaega❤️

 7. Minul aitab jalakrampide vastu magneesiumihelvestega jalavannide tegemine. See ei aja nii hullult nahka kipitama kui mageneesiumiõli kasutamine.

  1. magneesiumiõli tuleb niiskele mahale hõõruda sisse, mitte kuivale.

 8. Minul esimene printsess tulekul ja rasedust 22+1. Kuni 16nädalani kallistasin ainult potti, siis ma mõtlesin küll, et kas see õudus ükskord läbi ka saab Nüüd olen saanud seda rasedust nautima hakata, aga juba mul pole piisavalt hapniku ja ei jaksa jalutada pikalt, seega teeme mehega beebi jaoks juba praegu sisseoste, et viimasel trimestril dekreeti jäädes saaksin ainult puhata ja nautida.
  Magamiseks on meil nüüd kõik olemas. Vanker emmaljunga ja tuleb veel ilmselt roan emma vanker ka, kuna elame maal, siis üks jääb linnavankriks Turvahäll maxicosi.
  TA novembris, aga juba praegu ootame niiii väga ja pisike annab igal hetkel kõhus ka endast koguaeg märku

 9. Minul täitub homsega 14+0 nädalat. Esimene rasedus. Olen ka tundnud muidu end super hästi aga minul algasid rasedusega migreenihood, mida varem pole olnud kunagi. 2 jäid sinna 8-9 nädalasse ja nüüd eile oli ka. See on päris karm! Aga eile ma sain oma kauaoodatud lootedoppleri kätte ja kui ma neid kiireid pisikese südamelöögikesi kuulsin, mõtlesin, et ah, see migreen köömes ja küll üle elan!

  Sinu rasedaposte loen huviga! Kui vähehaaval asju soetama hakkad siis ootan huviga ka beebikraami postitusi, mis meeldib, mis mitte jne.

  1. Ma nii kardan neid beebikraami asju.. Ma korrutan endale kogu aeg, ei ole vaja, ei ole vaja osta.. Eile jäid silma ühed beebikookonid (link) ja ma olin nagu.. ooo nii ilusad.. aga kas mul päriselt vaja on? Ma ei tea. Tundub samas nii ilus ja kvaliteetne ja hinnalt soodne, et võiks ju. Kasvõi kärru tõsta sellega ja lambanahka mitte osta.. Samas see lühema kasutuseaga kui lambanahk.. Ma iga asjaga kahe vahel..

   Kas mul on vaja kolmetonnist käru kuldsete tiibade ja raami pärast? Ei ole, loogiline, aga ikka tahaks räigelt :D

 10. Hei! Minul tänase seisuga 17+5. Teine laps tulekul. Kui esimest ootasin (8a tagasi) siis ainult kõht kasvas ja mingeid kaebusi ei olnud. Nüüd iiveldus oli kuni 13nädalani, siis läks paremaks. Kõht on ka juba alates 12nädalast ees ja praeguseks ikka päris suur juba. Isu nüüdseks hea ja juures 3+kilo.Nädal+ juba tunnen ka tasaseid liigutusi, eriti aktiivne on ta õhtul 11-12aeg.
  Kuna nüüd teise lapsega olen targem, siis ei hakka ma enne 7kuud midagi ette varuma. Esimesega olid mul kõik asjad juba enne soo teada saamist olemas Loodetavasti saan soo teada 23ndal, siis LA. Kuna esimene on neiu, siis alguses soovisin, et teine ka tüdruk tuleks. Peamiselt vist sellepärast, et mulle pole reaalselt ühtegi sobivat poisi nime pähe tulnud, samas kui tüdruku oma on mul juba enne rasedust olemas Nüüdseks olen juba päris mitu korda unes näinud et tuleb poiss Aga tuleb, kes tuleb peaasi et terve oleks.

 11. mul on 1 laps ja temaga läks nii hästi, et hommikul 40+0 tulid veed ära plaksti ja õhtuks laps käes. mõni tund olime hommikul kodus aga siis läksime ikka haiglasse ja oli 4cm avatust, jäeti sisse.

 12. Tere! :)
  Mina loen huviga sinu postitusi, kuna andsime ka rohelise tule nüüd oma beebsule. Loodetavasti ei pea teda kaua ootama :)
  Põnev on lugeda igasuguseid arvustusi, sest siis tulevikus on võib olla endal lihtsam natukene mingit otsust teha. Kuna ei ole pealinna inimesed, siis tahaks ikka vist Tallinnas hakata käima arstil, väike linna mure. Hea teada, kes soovitab millist arsti, on võib olla endal lihtsam natukene teha seda otsust kelle juurde minna. Mul vist on eos juba kindel, et ma tahan Emmaljunga käru, sest see tundub olevat tank. Maale sobib ilmselt ideaalselt.

  Sinule ilusat rasedust ja kindlasti tee veel selliseid postitusi.

  Paljud ei julgegi ( nagu mina varasemalt, ei ole ühtegi komentaari lisanud aga loen alati huviga ) avaldada arvamust aga samas salaja loevad. (nagu mina seda ennem)

  1. Ma just uurisin kärude kohta, EJ ja Stokke Trailz pidid korralikud tankid olema :) ma ise avastasin üldse ühe brändi, mida polnud kuulnudki, aga armusin vankrisse nagu Hedoni ajal musta Emmaljungasse..

   Arstidest soovitan Šoisi kui raha on :)

 13. 36+6 täna, seega sünnitan juba “homme” hahaha! Teine rasedus ja palju raskem kui esimene. Meeletu iiveldus oli algul ja väsimus jne. Nüüd olen lihtsalt juba nii rase, et kopp ees sellest ja ootan et läbi saaks :)

 14. Mul TA 20.dets UH järgi aga 28.dets päevade järgi. Alguses natuke iiveldust oli aga praegu on täitsa ok olla. Olen 33 ning neljas laps on tulemas. Rasedus polnud plaanitud, spiraal oli emakas viltu ning see eemaldati. Coroona tuli peale, naistearsti juurde ei saanud ning kondoom vedas alt… Lähebki mu lapsepõlve unistus täide, et kui suureks saan, siis tahan nelja last, tahtsin nelja tütart, nimedki olid välja mõeldud Praegu kasvavad kodus 16.a tütar, 14.a poeg ning 3.a tütar♥️ Minu esimene beebi, 17 aastat tagasi, ei näidanud oma sugu ning sellest sai mulle kinnisidee, et ei taha ühegi lapse sugu teada enne kui ta sünnib, on millele sünnitusel mõelda ning ei osta beebihulluses liiga palju roosasid või siniseid asju kokku Suuremad lapsed ütlevad, et olen nagu üllatus muna
  Mulle meeldib titejutte lugeda/kuulata ka siis kui ise beebiootel pole

 15. https://stroller24.com/et/ora-jalutuskaerud/425-1431-hertta-jalutuskaeru.html#/439-varv-ora_chanterelle – sellist kollast nunnut ei taha? Mu arust sobiks teile hästi.

  Juurde saad osta nt sama firma kookoni: https://stroller24.com/et/ora-lisad/652-1862-ora-unto-kandekookon.html#/439-varv-ora_chanterelle

  Ja Stroller24 klienditeenindus on mega, vb saad ka koostöö raames sooduka välja rääkida. Neil on lisaks kärudele ka turvavarustust, lastemööblit jne.

 16. Ma hetkel pole rase, aga kindlasti kunagi. Praegu 6k tirts ja juba vaikselt hakkab raseduse aeg meelest minema. Alguses iiveldas, siis olid hullud peavalud, siis unetus, siis puusavalu ja terve rasedus valutasid jalad. Ma ei ostnud suht midagi ette, ühe Guessi bodi, Tommy sokid, Emma vanker, ja turvahäll.. thats it. Ma vaatasin küll igasuguseid asju.. aga õnneks kaine mõistus jõudis vahele ja sain aru, et neid ei lähe vaja. Kõige enam ajabki ruumipuudus närvi. Olegi selle peale läinud, et kui vaja, siis alles ostan.
  Tahtsin ka rullmasaaži minna, just jalgadele, aga ei soovitata, paneb jääkained kehas liikuma.
  Imelist kooskasvamist!

 17. Mul on see rasedus teema just seljatatud. Beebi on hetkel 7 nädalane. Minu raseduse algus ja keskpaik olid väga kerged. Polnud lõpuski väga suurt kõhtu. Aga midagi kuskil surus istmikunäevidele nii hullusti et ei saanud lõpu poole enam istuda ega astuda. Reaalselt ei saanud üldse liikuda. Kohutav. Ja no tuhud hakkasid juba kolm päeva enne sünnitust pihta niiet haiglasse minnes olin juba kolm ööd-päeva magamata. Täielik laip olin enne sünnitust. Aga nüüd on see möödas ja mul kodus üks imearmas beebi. :)
  Mida aga oskan hetkel sajaga soovitada on Turvahäll, mis käib täislamavasse. Ilma selleta ei saakski pikalt kuskil liigelda. Aga sellega saab vahepeal poes või jalutades beebi pikali panna ja seal ta siis lamab mõnusalt edasi. :) Vankrit ei kanna koguaeg kaasas turvahällist vankrisse tõstes ärkavad nad ka tihti ülesse.
  Näed väga kena välja ja kerget rasedust! :)

 18. Mul kaks las kodus. Rasedaks uuesti ei plaani jaada, aga ikka tore lugeda ja kaasa elada sulle.
  Esimese lapsega varsusin nii palju asju, teisega ostsin/sain kuskilt kasutatud stuffi kokku ja palju neist sai ka edasi myya/anda. Jah, yldse pole tegelikult palju asju vaja.

 19. Sünnituseks valmistumiseks soovitan hüpnosünnituse kursust, koondab väga põhjaliku info, et teha igas olukorras parimaid valikuid, saada sünnituse kohta üldse rohkem teadmist ja muidugi lõdvestustehnikate õppimine, harjutamine, mis sünnitusel kõige rohkem vaja. Mul kaks väikest last ja kaks imelist sünnitust just tänu sellele, et olin sellel kursusel lõdvestumist õppinud ja suutsin sünnituse alates esimesest ehmatusest kiirelt üle saada ja keha täielikult lõdvestada. Sealt edasi tundsin ennast kuni lõpuni täiesti mugavalt:D

 20. Minul TA 19.12 ja loodan väga, et tuleks varem. Et saaks laps ometigi oma sünnipäeva, mitte jöulud :D Esimene sündis 39 nädalal, seega loodan ikka :D

  Minul hakkas see hingeldus 16 nädalal (homme saab 17 ndl) ja lisaks veel südamekloppimine ja väsimus on tulnud tagasi. 2 nädalat oli jube tore, energiline ka kerge olla. :D Loodan, et aneemia pole jälle tekkinud. Esimesega taas oli ja lisaks sellele ülimadal vereröhk ka.

  Lugesin veel kommentaaridest vankru valikust. Mu tujud on ka nagu ameerika mäed sellega. Kord mötlen, et tahan vankrit uuena -Bugaboo fox2, siis jälle et ah ei tea, kas tuleb üldse vankrilaps jälle ja mis möte on siis uude investeerida, et ostan ikkagi Buffalo kasutatult. Siis tahaks jälle Dubattit, aga kuna ma lühike ja seal ainult kaks lükkesanga körgust siis meeeh, siis jälle vaatan, et äkkkki tahan ikkagi midagi muud aga silma ei hakka.

 21. Sry, aga sellel kollasekirjukleidiga pildil on kõht täpselt nagu kuskil seebikas, kus padi kleidi alla topitud :D :D No offence! ;)

 22. Sünnitasin märtsi alguses. Kui võrrelda eelmise rasedusega 11 aastat tagasi (ootasin kaksikuid), siis seekordne rasedus oli nagu pikk ja vaevaline maraton. Eelmine kord olin lihtsalt rase ja siis läksin sünnitama, kui veed ära tulid. Selle rasedusega jäeti töölt koju oktoobris, kuna hakkasid kokkutõmbed (istuv töö). Sõin ohtralt magneesiumit ja muudkui pikutasin. Novembris hakkasid kõrvetised, mis kadusid ära alles sünnituslaual. Tähtaeg oli 29.02,seda ka põdesin lõpuks kandsin üle ja sain ka nende päevade valudega sünnitama minna. Aga pull oligi selles, et päevade valust hullemaks sellel korral asi ei läinudki. Koguaeg ootasin ja ootasin, aga ei.. Veed tehti lahti ja pidin lihtsalt pressima hakkama. Haiglas olin enne lapse sündi olnud tund ja veidi peale. Sünnitus läks seekord kirja 1 tund ja 7 minutit. Kaksikutega kestis sünnitus 3 tundi ja 10 minutit (sealhulgas laste vahe 51 minutit). Jõhkralt erinevad võivad ikka rasedused olla. Peale viimast ma igastahes tean, et rohkem ei taha. Kokku kolm last ja lasen uksed ära kinni panna.

 23. Teine rasedus ja hetkel 15+5 ndl.
  Siiamaani on iiveldus ja ajab öökima, kuid liigutusi tunnen juba alates 14 ndl.
  Mul on selline küsimus, et ei saanud päris täpselt aru kuidas Pelgus proovide viimine on, kas alati peab olema selleks saatekiri ( ka uriiniproov) või tuleb viia enne iga vastuvõttu?

  1. Ma ei teagi, mulle ütles ämmakas, millal vaja viia. Ja ma võtan iga kord kui viin sealt uued topsikud. Ükskord nüüd kui mingi paberi järel käisin, siis võtsin ka varuks ühe :)

 24. Kirjuta parem sellest kuidas sa nii kiiresti alko – ja suitsuvabaks said, mainisid et terapeudi abiga. Kyllaltki spetsiifiline teema, seda oleks kindlasti väga paljudel hea lugeda ja paljud suitsetajad saaksid kindlasti abi, nagu sinagi said. Mismoodi see sul õnnestus. Ja kuidas alkovabaks said. Saaksid huvitava teema, millest keegi pole julenud varem kirjutada ja palju klikke.

 25. Minul on hetkel 14 nädalat täpselt täis ja esimene rasedus. Siiamaani iiveldan ja süüa väga ei suuda midagi. Ja kui need hullud isud tulevad siis kaalu sellest pole endiselt juurde tuld.
  Mul on platsenta eesseinas, kuid rääkisin ämmakale, et tunnen juba vaikselt õrna võbelemist. Ütles võimalik et beebi aga ei tasu veel nimodi loota, kuna ka platsenta eesseinas. Siiamaani olen alla võtnud – 5kg selle iiveldamisega.

 26. Minul parasjagu esimene rasedus, 13+6. Kõhtu näha pole, iiveldamisi-oksendamisi ja suuremaid ebamugavustundeid siiani pole olnud, samas und vajan rohkem ja pea on hakanud õrnalt valutama…küll aga on preeklampsia ja kasvupeetuse riskid kõrged, pean kuni 36. nädalani aspiriini tarvitama. Käisin Oscar testi tegemas Pelgulinnas ja kui arst mulle ühel õhtul helistas nende vereanalüüside tulemuste e kõrgete riskide asjus, siis tegi ärevaks ja murelikuks küll. Ootan pikisilmi järgmiste analüüside tegemist, sest südamest loodan kuulda, et riskid on madalamad. Olen kahjuks säärane muretseja tüüpi ka, proovin küll mõtted mujale viia ja rahulikult võtta, aga alati see ei õnnestu. Vahel mõtlen küll, et äkki läks neil analüüsides midagi valesti : ))

Comments are closed.