Saime vahepeal kaks, jälle pidu ja kingisadu

Eile sai meie beebi kahekuuseks, toimus ka väike pidu sõpradega ja jälle saime kingitusi :)

Nägu nalja täis - Tassikookide tort on ju nii naljakas!
Nägu nalja täis – Tassikookide tort on ju nii naljakas!

Meie väikesesse majapidamisse lisandus VOODI! Kuus kuud oodatud SmartBedi ootame me endiselt. Või noh, enam vist ei oota. Seega kaua laps ikka kookonis magab, tegime talle ise kingituse hälli näol, mida saab kiigutada ka. Vähemalt sain ma voodi ära teha. Panna talle tekikese (mille juba baby showeriks saime) ja linad ja nii nunnu :)

TUDUAEG: patju me veel ei kasuta, need ilupadjad tulid kunagi kaasa kui ma lapitekke tellisin :) Ja see värviline pilt meeldib talle väga, koguaeg vaatab seda ja itsitab!
TUDUAEG: patju me veel ei kasuta, need ilupadjad tulid kunagi kaasa kui ma lapitekke tellisin :) Ja see värviline pilt meeldib talle väga, koguaeg vaatab seda ja itsitab!

Lisaks sai beebi endale tegelusteki või kuidas neid asju nimetatakse, mille peal ta saab lamada ja igasugu põnevat kraami jälgida. Sellise, NaguUues müüakse ka!

Kuna on gripihooaeg, siis ei saa me ilma nohuta (ptüi-ptüi-ptüi), aga juhuks kui nohu peaks meid maast niitma, siis on meil nüüd uhke elektrooniline ninapump, mis meid vajadusel aitab. Lisaks on meil varasematest kingitustest ka manuaalne ninapump ja inhalaator.

ninapump

Loomulikult ei puudunud beebipeolt ka mähkmed – ma olen ise vist siiani kaks pakki mähkmeid ainult ostnud, pidevalt tuleb keegi külla ja toob kingiks paki mähkmeid. Igati tervitatav. Hedontsik on juba nii palju kasvanud, et kasutab number 3 mähkmeid :) Arsti juurde mõõtma-kaaluma läheme järgmisel nädalal.

Ja lõpuks kõige lahedam kink – beebi koos emmega reisile – tal on nüüd oma reisifond. Ja me ei pea isegi ise raha lugema, vaid see loeb meie eest. Sellist kassat on võimalik osta näiteks JustSee poest.

rahakassa

37 thoughts on “Saime vahepeal kaks, jälle pidu ja kingisadu

 1. kas mitte Meelis ei toonud Teile NaguUuest lapsele kiike, nüüd näeme last koguaeg lamamistoolis? Palju õnne ka muidugi väiksele numpsikule :)

 2. Mu poeg on 9-kuune ja kasutame ka nr 3 mähkmeid! Kuidas su kahe-kuusel juba ka nr 3 on? :D

  1. no ma ei tea, mul on hetkel nr 2 ka, viimased ja need tunduvad üsna väiksed…
   võibolla oleneb mähkmest ka?
   Naty nr 3 on mõeldud 4-9kg

  2. Mu laps on 1,5 kuune ja lähevad ka nr 3 mähkmed.. Kas peaks nüüd lapsele dieedile panema? Vabandan, pole väga kursis mis kaaluga H sündis, aga minu poeg sündis kaaluga üle 4 kilo ja hetkel, kaaludes 5 kg, on nr 3 mähkmed kõige parem valik.

 3. Hedoni toas on väga hea kapp.Ikea??? Ninapumba kohta olen kuulnud ainult kiidusõnu. Palju õnne teile!!! ( meie preili sai täna 3 kuud)

 4. Küsimus oli lihtsalt, kas teil kiik ka alles, et kasutate emba- kumba vastavalt vajadusele? Äkki vahetasid kiige lamamistooli vastu, ruumi kokkuhoiu mõttes :) mitte midagi paha pärast, lihtsalt küsimus.

  1. Ei taha…meil lamamistool :D aitasin lihtsalt eelmisel küsijal vastust saada (ta küsimus oli kuidagi keerutav aga paistab, et keerutamine on hoopiski sinu rida! :D ) ;)

 5. Häll on lahe! Kuidas seda Tassikookide torti süüakse? Mis seal sees on? See nagu on nii ebatraditsioonilise kujuga, et kuidas teda üldse tükideks ära jagada on?

  1. Lõikad nagu tordiviilud :)
   Sees biskviit, banaanid, vaarikad, mida soovid :)

  2. Aga siis poolitad need viilud? Ta ju nii suur ja sügav :D 20cm pikune torditükike poleks ka paha muidugi :D peaks ka julgemalt katsetama ja ära proovima! Aga kogun veel julgust…võibolla kui Hedoni 3k pildil veel seda torti näen siis murdun! :D

  3. No ma lõikan suht õhukesed viilud, aga tõsi, need lagunevad kergelt ja pigem on need suured tordid iluasjaks. Maitsvad on küll, aga lahtilõigatuna sellist tordiviilu pilti teha ei anna väga…

 6. Sa oled imelik inimene, kord vastad sõbralikult kord oled nii tähtsust täis! Halb lugeda neid nähvavaid vastuseid.

 7. No aga suht nõme ju ühtede anon.
  Õelutsejate pärast , teiste normaalsetega (lihtsalt uudishimulikega)
  “Nähvitseda” :( !
  Mingist kiigest lampi riigisaladust teha on norm või ;) ?

  1. Tegin mingi saladuse vä? See on ilmselgelt täpselt nii loetav, nagu ise lugeda tahate. Ja ma omastarust pole kellelgi nähvanud, aga ju siis jälle jääb mu huumorisoon kellelegi ette :D Tüüpiline!

 8. Ühes postitused alles kirjutasid asjade vajalikkusest ja mittevajalikkusest. Kuidas nt. adapteri vahetasid raami vastu. Ehk oli ka kiik liiga kobakas ja vahetasid lamamistooli vastu. Seda nagu pidasin silmas. Või nt. et leitsid et teil võiks olla nii kiik kui ka lamamistool ja mõlemad leiavad kasutust. Ja jutul oleks lõpp. Nii raske oli vastata. Samas mis vahet seal on lihtsalt võtab igasuguse tuju enam kaasa rääkida.

  1. kõva asi millest siin draamat korraldada :D ma ei saa ju igas postis kõikidest asjadest pilte ilmutada, mis mul kodus on :D

  2. Kes pilti küsis :) oleks piisand ka vastusest, jah meil mõlemad olemas. Draama tegid asjast ju sina.

 9. Väga lahedad praktilised kingid-inhalaator on eriti asjalik asi. :) Ja beebinurk näeb väga lahe välja.

 10. Kuulge, kes te blogijaga mingi kiige pärast jaurate, kas te enda meelest olete ikka peast päris korras? Nii agressiivselt ja norivalt nõuda mingit infot, mis mu meelest pole teiste asigi… Mis see teie asi on, kas kiik on alles või mitte? Ja kui pole, siis kuidas see teie isiklikku elu mõjutab? Blogija pole esiteks teie omand. Ta küll jagab teiega oma elu ja kogemusi, aga ta ei pea teile aru andma, kui ta ei taha. Teie saate selle blogi ju tasuta lugemiseks, pole ka seda ohtu, et keegi vähe saanud oma raha eest. Ja see pole mingi kohtutoimik, kus mingit püha tõde, fakte ja järjepidevust peaks taga ajama.

 11. Jälle pidu ja kingitused. Tundub et te selleks teetegi koguaeg pidusi et aint kinke igalt poolt saada.
  Tundud jah selline ylbe ja yleolev.

  1. Esiteks ma ei ole kelleltki mingeid kinke palunud kui ma nad torti sööma kutsusin, see, et meil nii lahedad sõbrad on, kes tühja käega ei tule.. Ma ei tea, mis ma nüüd tegema pean?!
   Ei tasu nii kade olla! :)

  2. Hah, usu mind. SINU peale ma kyll kade pole. Oleks häbi olla sina

 12. Eesti inimene ikka tahaks kellelegi pidevalt hambad kõrri lüüa. PS! Pidude korraldamise arvelt kingitustega rikastuda ei ole ka nagu mõtekas tegevus, kui vähegi loogiliselt mõelda, sest peo korraldamine nõuab märkimisväärseid kulutusi. nt lapse sünnipäeva pidamine mängutoas ca 300 euri, kingitustena see tagasi küll ei tule nii, et mõelge enne, kui sellist jama ajata, et a la keegi teeb pidusid selleks, et kingitusi saada. Minu meelest on pigem tore, et tähistatakse tähtpäevi ja kustutakse tuttavad kokku, kodus passimise ja nina nokkimise asemel! Haters gona hate…rohkem sallivust ja positiivsust inimesed.

 13. Mis selle teise voodiga siis saab või sai?

  Küsin kuna endale ka väga meeldib see, oli plaan osta, aga kui teie juba niikaua ootate ja ikka veel pole saanud, siis ei tahaks väga riskida ja ka üle poole aasta niisama tühja oodata, eriti, kuna väga vara ei tahaks seda ju ka koju tellida vaid pigem alles siis kui ise ka koduseks jään :)

  1. No ma ei tea, meie oleme nö siiani ootel. Soovitan helistada neile ja tellimus sisse anda ja öelda kuu aega varasem tähtaeg, kui vaja on. Ehk joppab :)

Comments are closed.