SNKT #2: mis on Mart Sandril Bieberi vastu?

Sissejuhatused ja Mardi tekstid on nii pikad ja mõttetud.

Lauri „raseeritud sääred“ Monroe

No make over on hea ja vanaema trussikud ka :) kunstküüned oleks pidanud paar päeva peal olema, et nendega harjuda. Ja üleüldiselt, polnud ta ilus. Nagu Osolin ütles, veits vahakujude muuseumi Monroe.

Vaariku aasta nali – mehed sobivad sulle paremini kui naised, ju sa üks kapihetero oled :D

Luisa „Mustamäelt“ Kuslap

Kallis, Luisa, kas sul teisi kingi pole? So faking last season! Kui ma Vollit ei teaks, siis pärast seda versooni ta mulle ei meeldiks. Ehk et mulle ei meeldi Luisa versioon. Ta on nii kole, nagu soomustõbi oleks kallal. Volli on ju jummala seks, ka vanana :)

Laine Randjärv võiks pigem vait olla, kui oma roosamannat suust välja ajada. Kõlab nagu üks gossip.ee pealkiri :D

Jan Baby Bieber

Loodan, et viskab tukka ka :) nats madal hääl Justini jaoks, aga muidu piisavalt naljakas nagu paroodia olema peab. Võhm sai otsa juba poole laulu peal. Kahjuks. „Mul tuli häälemurre poole laulu peal!“

A mis sel Mardil Bieberi vastu on? Kui ta temaga pokkerit mängima tuleks, poleks ilmselt probleemi, et tal munad vaid ehteks on…

Mart „kauboi“ Nancy Sinatra

Foto: SNKT FB

Vokaal ei ole otse? Tavaliselt see üleval nurgas kirjas… Aga sitaks hea naine näeb välja! Marti pole kuskilt otsast näha, nagu eelmisel nädalal oli Ukuga kena peitus maha mängitud. Parem kui originaal!

Liis „printsessist kolliks“ Manson

Vokaal otse – ei kuule vapsee midagi! Liikumine ja jäljendamine parem kui vokaal. Sama mis eelmisel korralgi.

Uku joodeldaja Tarmo Pihlap

Väga hea – laul! Välimus on kohutav! Miks ta hammastega midagi ette ei võetud???

Näib nagu igas saates oleks eelarve ja siis see jagatakse kuidagi nii, et osad saavad täislaksu ja osad natuke näpuotsaga. Eelmine kord oli Ukul total make over ja nt Janil polnud suurt midagi, seekord vastupidi.

Kristel joujou Eminem

Ma ei oska seisukohta võtta, sest mulle ei meeldi räphiphopjojokräpp. Mai saa sellest aru :) aga Jänku oli nunnu!

Foto: SNKT FB

Marju „tahan olla ilus mees“ Conchita

Kartsin hullemat. Inglise keele hääldus on kehv, aga muidu päris hea. Ja Conchita on ilusam.
Ja kõhnem. Ja naiselikum. Aga kokkuvõttes positiivselt üllatunud, Marjus! 5+!

6 thoughts on “SNKT #2: mis on Mart Sandril Bieberi vastu?

 1. Mardi etteaste alguses oli ka kirjas, et vokaal otse. Minu arust on ta naisena nii ilus :). Näost mõtlen. Pildi pealt ei ütlekski, et mees. Mart Sander on mulle koppa juba täiesti ette visanud. Lollakad ja labased naljad. Näiteks mina ei arva Bieberist midagi aga samas ma ei solva ja vihka teda. Üldse ei ajanud mind tema nali naerma. Väga ebaprofessionaalne.

 2. Mulle see saade enam eriti “pinget” ei paku. Kuidagi läbinähtav on see kõik. Ja igav. Esiteks ajab vihale see esitajate valik, no et keda järele peab tegema. Kuidagi igavad valikud. Palju ägedam oleks näha selliseid, kelles on midagi järele teha.

  Ja see punktide jagamine on paras nali. Kuidagi näo järgi. Näiteks see nädal oli ilmselgelt kerge anda Laurile madalaid punkte (sest eelmine nädal võitis) minu meelest oli seal veel halvemaid esitajaid. Ma ei saa aru näiteks Jani fenomenist. Tehku oma monoteatrit – see sobib talle. Kahjuks ei oska ta ju absoluutselt laulda. Bieberi jäljendus oli 0. Mina Jani ei fänna aga annaks punkte muidu ikka- kui oleks põhjust.

  Marju… nagu ma kodus diivanil ütlesin- ta oskab laulda ainult oma laule. Juba “Laula mu laul” saates oli väga igav. Ta ei oska oma häät muuta. Aga kuidas see lause oligi- vanale koerale uusi trikke ei õpeta. See võit, mis ta sai oli täielik halastusvõit.

  Kõige rohkem meeldisid mulle Mart ja Uku. Oli näha suure töö tulemust. Tegelikult ka Kristel oli vaeva näinud (palun- miks sa ei suuda suud kinni hoida, et su jänese hambad ei paistaks, see grimass, mis tal näos on… nii kohutav). Mitte ükski neist kolmest mulle muidu ei meeldi tavaolukorras, kuid selles saates olid just nemad kõige rohkem vaeva näinud ja võitu väärt.

  Ja Mart Sander… tundub, et ka temal on munad ainult ehteks. Ta kahjuks ei märka vahest, kui ta läheb üle piiri. Ta naljad ei ole ammu enam naljakad.

  1. Mõnus, et on endiselt inimesi, kes julgevad öelda, mis nad mõtlevad :)
   Nii ongi!

 3. Minu arust Marju on küll täiesti mööda valik seal saatss. No ta absoluutselt ei suuda kellegi teise häält teha.
  Uku tegi Pihlapit küll hästi järgi, kuigi meik jättis soovida. Aga rohkem ma kahjuks ei näinud.

 4. Mulle ei sobi see, et esitajad annavad hiljem punkte, võiks olla nii, et kirjutavad ära paberile ja pärast Mart loeb ette, et ei oleks mingit pettust.
  Mind tegi väga kurjaks see, et Mart M. oli Marjust pea jagu üle, aga Marju tahtis nii väga võita, et andis punktid Ukule, et ise võita saaks.
  Eelmisel hooajal tegi Kaire Vilgats samamoodi ja juba siis häiris.

Comments are closed.