VIDEO: veinitamisest ja suitsetamisest raseduse ajal

Paar nädalat tagasi käis mul külas Eda-Liis saatest “Kolm naist paadis” ja me rääkisime avameelselt veinitamisest ja suitsetamisest. Raseduse ajal.

Inimestele tundub uskumatu, et ma tõesti pärast Allen Carr’i seminari ei tahagi suitsu. Askis on mitu korda juba selle kohta küsitud, et kas ma siis tõesti salaja ka kuskil kimumas ei käi.

Esiteks oleks see päris narr, kui ma kuskil peadpidi kaminas salaja suitsu teeks või jookseks kuskile poe nurga taha. Eestis. Tallinnas. Kus iga teine inimene tunneb kedagi… See poleks ju võimalik. Pluss Meelise eest ei õnnestuks seda varjata vist ka siis kui ma hommikul suitsu teeks ja siis terve päev ainult nätsu näriks ja endale pool pudelit lõhnaõli peale valaks. Ta tunneks kohe haisu :)

Jah, ma tõesti ei tee salaja suitsu, tõesti Allen Carr’i meetod aitas mind! Ja kui ma ühel päeval libastun ja suitsetama hakkan – ma kavatsen seda öelda teile!

Ja kuidas ma suutsin päevapealt veinist loobuda? Ei suutnudki, kui tahan joon kaks lonksu veini ja asi vask. Ja pealgi, poelettidelt leiab ka maitsvaid alkoholivabasid veine, niiet pole üldse probleemi, kui “tahaks juua”.

One thought on “VIDEO: veinitamisest ja suitsetamisest raseduse ajal

  1. Ei ole suitsetaja ega aktiivne alkoholi jooja…aga sünnipäevadel olen klaasikese võtnud. Raseduste aegadel aga mul põhimõte, et mitte tilkagi. Mõned naeravad minu üle, et miks , või ju…aga see minu kindel soov ja põhimõte ja keegi mind ei kalluta :)

Comments are closed.