Babyshoweri idee, kui tavalist beebipidu ei taha

Olgem ausad, ma olen elus nii mõnegi peo korraldanud ja sealhulgas nii mõnegi babyshoweri ehk beebiootus peo ja need kes mind teavad, eriti mu sõbrannad, eelistavad, et ma orgunni enda peale võtaksin. Ma vingun küll, aga samas naudin seda protsessi sajaviiekümnega. Ja iga kord tahaks ju midagi uut, üllatada nii beebi ootajat kui iseennast, et ei oleks jälle üks tassikoogid-õhupallid pidu. Kuigi, olgem ausad, õhupallid on must have igal peol, sest need annavad nii palju juurde.

Alustuseks valisime naistega välja kuupäeva ja panime paika päeva, mis ajaks peab mulle raha kandma. Raha kandmine oli südametunnistuse järgi, ehk kanti täpselt nii palju kui võimalik/tahtmist oli ja selle järgi hakkasin ma plaani pidama. Ma olen seda taktikat viimasel ajal mitmel korral kasutanud ja see toimib paremini kui see – kogume 45€+ kingitus või 85€+joogid raha ja siis inimesed kukuvad ohkima, et seda on liiga palju. Lihtne – kanna/panusta palju tahad. Meie saime kokku 660€ ja sellest jagus täpselt kõigeks järgnevaks.

Kuna ma olen juba sellele sõbrannale ühe suure babyshoweri teinud paar aastat tagasi (vaata siit!) – koos kõikide tulede ja vilede ja mega kingituste hunnikuga, siis teadsin, et klassikalist beebipidu ma seekord talle teha ei taha. Tahtsin midagi täiesti out of box teha. Küsisin ideid ka marimelli jälgijatelt ja sain sealt inspiratsiooni omajagu.

Ma jätan rääkimata oma kehva kogemuse ühe kunstikojaga, sest tänane pidu pani sellele nagunii pika puuga ära, seega räägime headest asjadest, kuigi ma olin kindel, et tahan sappi pritsida, sest ma olin sellest suhtumisest nii kettas lihtsalt, aga las ta jääda.

Broneerisime Iglupargis iglumaja koos tünnisaunaga. Tervitan siinkohal Eveliisi, tänu kellele saime natuke parema hinna ja teile kasutamiseks sooduskoodi marimell, mis kehtib augusti lõpuni ja annab teile 20% allahindlust kui sinna mõnulema tahate minna ja.. etteruttavalt olgu öeldud, ma ei olnud varem ise seal käinud ja täna mõtlesin, et tahan kindlalt sinna tagasi minna. Õnneks mul endalgi aega veel koodi kasutada.

Kuna tulemas on poiss, tahtsin ma võimalikult palju siniseid asju. Küsi ja sulle antakse – kirjutasin Mojitobaari või õigemini Kobe lounge’i, kelle käe all nüüd ka mojitod valmivad, et kas oleks võimalik saada alkoholivabu siniseid mojitosid. Alkoholiga tean, et saab, aga et alksivabasid, mis poleks nagu suhkrusiirup… Sai. Kõik on võimalik. Mulle meeldivad ettevõtted, kes ei näe probleeme, vaid mõtlevad kohe lahendusi. Sinised mojitod olid mõnusalt värsked ja hapukad, täpselt parajad kuuma suveõhtusse. Ilmaga vedas meil ka täiega.

Nägin Instas kellegi storys kunagi ühte torti, ja teadsin, et kui kunagi vaja läheb, siis ma tellin. Ristikheina kohvikusse saatsin vaid inspiratsioonipildi ja ütlesin, millal mul vaja on. Vabad käed kõiges muus. Tort nägi välja täpselt selline nagu ma lootsin (ma lihtsalt ei täpsustanud ise juuksevärvi) ja maitses ka megahea. Kõik kiitsid.

Kuna tegemist oli „lapsemeelse“ peoga, siis ei puudunud sealt ka õhupallid ja burgerid. Ja kuna oli tööpäeva õhtu, siis natuke ka täidetud mune ja singirulle. Ja kuna seltskonnas oli ka mitte rasedaid, siis kohapealt baarist tellisin pudeliga mulli ka soovijatele.

Kingituste nimekiri oli tulevasel emal üsna kasin, sest noh, paar aastat tagasi sai ta suurema osa asju, mida vaja läheb, aga kõik mis tal kirjas oli (termomeeter, musliintekk ja meriinokombe), need ta sai. Pakke tegin meelega suurtesse kastidesse ja rohkem, et natuke dekoratsioone üritusele lisada.

Mänguks tegin beebipeo Rooside sõja, mille üks jälgija mulle saatis. 300 ema oli küsitlusele vastanud ja ülilahe oli. Auhinnaks nagu ka eelmisel korral.. aastane lapsehoidmisõigus, mida me teame, nagunii kasutust ei leia, aga for fun ikka!

Kokkuvõttes sai minu meelest ilus ja meeldejääv. Ja minu õnneks, kiitsid ka kõik teised.

2 thoughts on “Babyshoweri idee, kui tavalist beebipidu ei taha

  1. Mida tähendab: “Ja kuna oli tööpäeva õhtu, siis natuke ka täidetud mune ja singirulle.”?

Comments are closed.