Sõbrapäevaloos: vana hea Von Baer

marimell

Sellest, et ma armastan Von Baeri asju samapalju kui BonBoni pesu, olen ma juba korduvalt kirjutanud. Ja mida aeg edasi, seda rohkem ma pürgin selle poole, et osta kallimaid ja kvaliteetsemaid asju, mis kestaks, mitte suvalisi tooteid, mis ei kesta. Ma ei tea, kas see rohkem mõtlemine on tingitud säästuaastast või vanusest, aga nii on.

Pigem ostan kaks kallist pintsakut kui suvalisi lidrakaid kuskilt kiirmoepoest. Ostan parem kolm klassikalist kleiti kui kaheksa suvakat Paavlist. Okei, Paavlis ma ei käi säästuaasta pärast, aga muidu mu lagi on nagunii 5€ kasutatud asja eest ja tavaliselt saan selle eest ikkagi kleite, millega ma pikalt käin. Kogu mu suvine garderoob on põhimõtteliselt Paavlist ja ühtekokku ei maksa see ilmselt oluliselt rohkem kui 100€ ja teenib mind mitu head suve.

Mingi hetk talvel kui ma asju sortisin jälle ja neid paremini sahtlitesse mahutasin, avastasin ma, et ma ei kasuta reaalselt oma suuri käekotte. Pigem ongi kas väike käekott või seljakott. Ja kuna ma VonBaeri juba nii väga armastan ja ma Meelise koti peale ilastasin, siis mõtlesin, et tavai, müün vana maha ja ostan uue.

Aga see on vist ikka nii, et kui sa millestki mõtled, midagi soovid, tuleb ta ise su juurde.

Nüüd on mul kogu komplekt koos. VonBaeri seljakott, käekott, kaarditasku.. Meelisel sama – seljakott, rahakott. Jõuluvanal rihm ja kaarditasku.

Minult on väga palju küsitud, kas ma saaksin sebida VonBaeri sooduskoodi. Ja teate, ma ütlen ausalt, ei saa. Esiteks, nad ei tee allahindlusi ja on nii ilusti selle mitte soodukate tegemise ära põhjendanud ja teiseks..

Me ei trikita oma kliente allahindluste tegemisega. Trikitamine seisneb esialgse hinna kunstlikus tõstmises, millest siis kliendile nn soodustust pakutakse.

Vältides edasimüüjaid ja vahendajaid, müüme otse Teile ning pakume võimalikult häid hindu vältides kollaseid või punaseid hinnasilte.

Ja teiseks kui te vaatate nt Kaubamajas nahast seljakotte, rahakotte.. Need maksavad räigelt rohkem ja neile tehakse lagi 20% allahindlust ja siis te ostaks.. Aga miks te kohe soodsamat VonBaeri ei vali. Ilma allahindluseta on sama hind mis “kaubamaja allahindlusega”.

Allahindlusi nad ei tee, küll aga on nad lahkesti nõus alati loosimisi tegema.

Tänagi panen käima loosi, kus saate endale ise valida rahakoti, mida soovite endale, emale, sõbrale, isale, kallimale.. Postitage oma soovitud rahakoti link kommentaaridesse. Lisaks loomulikult tasuta graveering, tekst, initsiaalid, mida vaid soovite. Loosimise teeme nii, et sõbrapäevaks ikkagi kätte saaksite oma soovitud tooted.

Tutvu toodetega nende e-poes – VonBaer – nahast kotid!

Võitjad on selgunud! Palun kirjutage info@vonbaer.ee ja lisage ka mida graveerida soovite!

#KINGITUS

184 arvamust postitusest “Sõbrapäevaloos: vana hea Von Baer

 1. https://vonbaer.ee/naiste-nahast-clutch/
  Kuna kirjelduses on kirjas, et mahutab nii telefoni, võtmed kui ka pangakaardi, siis mulle täiesti hädavajalik. Mu mees on lootusetult hädas minuga, sest leiab pidevalt minu pangakaardi kuskilt vedelemas ja loomulikult pole mul endal aimugi, kus see olla võiks telefonil on kyll ymbris, aga sinna sisse mahub vaid yks kaart ja siin maal on kohustuslik juhiluba kaasas kanda, seega valin selle pangakaardi asemel, sest tööga seoses on vaja ka palju sõita ma oleks tõeliselt õnnelik yhe ilusa, kauakestva ja kompaktse nö rahakoti eest!

 2. Mina kingiksin võidu korral rahakoti oma elukaaslasele. Ta vajab hädasti uut ja oleks ideaalne talle üks kvaliteetne kinkida. Kahjuks endal pole rahaliselr võimalik seda väljaminekut teha.

  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/

  Sisse laseks graveerida lause “naerata nüüd jälle sa…” meil on suhte algusest saati siuke väike komme tekkinud, et kui emb kumb kurb on siis laulame seda laulu teisele. Arvestades mu varese häält, toimib see ideaalselt ja toob mehele alati naeratuse näole :D

 3. Olen abikaasale kinkinud VB kaarditasku, sest tal oli seda niiiiiii vaja, aga nüüd tunneb hoopis puudust rahakotist, millel oleks ka münditasku. Mul oleks ka hea, kui tal selline rahakott oleks – saaksin ka oma sendid-mündid ja prisma käružetooni talle poetada ;)

  Osalen hea meelega loosis ja kingiksin oma kallile kaasale: https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/

Comments are closed.