Soovitage perearsti

marimell

Perearst on meil beebile siiani valimata, aga tuleks ära teha.

Meie perearst asub Õismäel, ja ma olen temaga väga rahul, aga asukoht on sant. Ma mõtlen, et parem oleks kui see arst oleks Pelgulinna polikliinikus või ITKs, siis ma saaksin vajadusel vankriga kohale kärutada. Oleks mugavam ja ma ei sõltuks Meelisest või taksodest, et beebiga kuskile Õismäele seigelda.

Ma muidugi ei ole meie superhead perearsti täiesti välistanud, aga ehk on kellelgi kogemusi mingite eriti toredate lastearstidega, keda julgete meilegi soovitada…

baby-doctor-health-1200

11 arvamust postitusest “Soovitage perearsti

  1. Soovitan hiilida ädala perearstikeskusesse super teenindus! Vaata nende kodulehte ja tee otsus :)

  2. Hoia kinni oma heast perearstist. Headel arstidel on nimistud täis ja sinna saamine on keeruline. Tegelikult on ju vaja esimesel aastal vaid peaaegu iga kuu arst juures käia, hiljem käid vaid vajadusel või kord aastas kontrollis.

  3. Minu lapsel on perearst Anneli Virks, Sadama medicumis (Uus-sadama 21). On ikka ülimalt tore lapsega suheldes. Ei tea muidugi kas selline asukoht oleks teile sobiv :)

  4. Mina helistasin peale sünnitust ädala perearstikeskusesse, kuna sobis asukohapoolest. Ja kohale minnes oli üllatus suur ees ootasid noored abivalmid arstid. Nüüd kui laps on kahene oleme kogu pere sinna keskusesse üle toonud. Väga soe ja sõbralik õhkkond :)

  5. Meil oli-on ka dr. Katrin Põhjala, olen väga rahul. Agakui kaua veel Pelgulinna polikliinik toimib, raske öelda, sest detailplaneering ammu tehtud, siis lammutatakse maha..ja tehakse uus!

  6. Mina soovitan perearst dr. Tiiu Luukas, asub Keskhaigla juures lastepolikliinikus ja on väga hea arst, oligi muideks varasemalt lastearst, enne kui perearstid tekkisid.

  7. Mina soovitan Tallinna Lastepolikliinikus, Ravi tn-lt Neenu Prank-i. Nimi kõlab ehk nagu diagnoos, aga Ta oli minu arst ja on praegu mu 12 aastase tütre ja 5 aastase poja arst. Heaks teeb suhtumine, et antibiootikum on viimane variant. Asjalik ja konkreetne. Mis peamine, ta on pediaater, kes on spetsialiseerunud ainult lastele. Peale seda, kui kõik perearstid said justkui üheks, tuli selgelt välja, et tavaline perearst päris täpselt väikesi inimesi nii ei oska läbi vaadata ja analüüsida, kui seda teeb kutseline lastearst.

Comments are closed.