Soovitus: soodne pesupood Internetis
Kirjutas mulle mõni aeg tagasi kena.ee ja pakkus, et ma võin nende lehelt endale pesu valida. No mis saab olla ühel naisel tasuta pesu vastu. Lippasin siis kohe uudistama ja esimese asjana jäid silma sport-rinnahoidjad, öösärgid.. Silme eest läks kirjuks, aga valitud ma sain.


Esiteks ma avastasin pesu valides, et ma olen ilgelt konservatiivne. Ei taha roosat ja rohelist, tahaks musta ja beeži, tahaks tavalisi püksikuid, mitte stringe ja mitte leopardimustrilisi, vaid ühevärvilisi.

Teiseks avastasin ma, et võiks endale mingi ööpesu osta, Taisse minnes hea selga panna kui Bangkokis naabripoisiga korterit jagame. Valisin sellise eriti nunnu täpilise lipsukestega. Kusjuures kõige naljakam on see, et enne Hedonit ma magasin alati mingi suva särgi ja lühkaritega. Haiglasse ostsin kaasa ühe öösärgi ja sellega ma magangi igapäevaselt nüüd. Haiglas loomulikult seda ma selga ei pannud :DJa kolmandaks, avastasin, et rinnahoidjaid on ka päris suures suuruses seal, kõige suurem täht mis silma hakkas oli F.

Endale tellisin siis mõned aluspüksid, kaks sportrinnahoidjat ja ühe öökomplekti. Kokku 25 raha, tegelikult ju soodne.

Numbrid vastavad numbritele, st et see venivusvahe seal on õige. Samas must sportrinnahoidja on pigem lai. Venib ikka megalt. Tellisin L suuruse. Sinakas-roheline oli paras (valisin M/L). Püksid valisin kõik mõõdu järgi ja said õiged :)

Ja enne kui ma lehelt lahkusin, nägin eriti naljakat asja – pesuhoroskoop (link!). Ma ei teadnudki, et selline asi ka olemas on. Kuigi ma ennast sealt ei leidnud, pole häda, ehk sina saad teada/tõdeda, kas ja milline pesu on sinulik.


2 thoughts on “Soovitus: soodne pesupood Internetis

  1. Ooo! See on ikka väga soodne leht! Tellin prooviks ühe komplekti, et kuidas on :)

  2. Ma täna just googeldasin sportrinnahoidjaid ja sattusin samale lehele. Tegin kohe tellimuse ära ka, päris soodsad hinnad, seega kui juhtubki, et ei sobi, siis väga suur põnts rahakotile pole.
    Julgesin tellida, kuna ühed samasugused spordikad on mul juba olemas, aga vot ei mäleta kust tookord tellisin, äkki tõesti samast kohast… Igatahes, need küll on väga head ja tõesti hoiavad rinnad trennis omal kohal. http://www.kena.ee/epood/Sportrinnahoidja–hall-C/ Sellised tellisin.

Comments are closed.