Superstaarisaate kriitikanooled

Foto “Eesti otsib superstaari” Facebooki lehelt.

Vaatasime eile superstaari ja tabasin end mõttelt, et miks nad teevad, et kõigile meeldida? Näiteks Uudo, meie lemmik algusest peale, laula eesti keeles kui inglise keel ei kanna. Teinud Oti „Kuulat“ oleks lust olnud kuulata, aga mingi pudine inglise keel.. Neee.

Samas mind üllatas Nöpsik (pildil), kes Conchita Wursti loo superhästi ära tegi. Seevastu Helis jättis “Millon voices’iga” väga kehva mulje ja seda just seetõttu, et ta on algusest peale miinus sada enesehinnanguga.

Ma kardan, et tal ei teki see ka kuue järgneva saatega, kui ta seni peaks vastu pidama. Ja asi pole üldse selles, et ta laval hea poleks, vaid ta põeb mu meelest kõike muud – oma kaalu, käsivarsi, soengut, kleiti…

Kas sellises realitys, nagu see laulusaade tegelikult on, ei peaks osalisi esimese asjana üldse püshholoogi vastuvõtule saatma. See Helis on nii ebakindel, et ma iga kord mõtlen, et ta hakkab lihtsalt nutma kui üks kriitikanool tuleb.

Jah, ta pole mingi piitspeenike siresäär, aga mis siis. Laulab ta ju hästi ega ta muidu poleks sealmaal kus ta hetkel on, aga tema endaga tuleks kõvasti tööd teha ja seda tuleks teha kohe, mitte lasta tal mingil hetkel totaalselt murduda.

Temast tehti üleöö TOODE, stilistid-juuksurid-meikarid, ja seda on näha, et ta ei tunne end mugavalt neis uhkeis riideis.

Ta tahaks olla oma prillide ja kampsuniga nagu eelvoorus. Jah, saan aru, et laval peab olema äge, aga seda saaks ka mugavamate riietega saavutada. Vaadake kasvõi Lennat, või Mari Pokinen vms, Hedvig Hanson… Nad on head lauljad, savi, mis neil seljas on. Andke talle kampsun ja prillid tagasi ja te näete, kuidas ta seal laval rokib. Kontsadega naine, kes pole harjunud kontsi kandma, mõtleb laval paistetavatele jalgadele mitte sellele, kas laul ka välja tuleb. Kurb vaadata lihtsalt.

Fotod “Eesti otsib superstaari” Facebooki lehelt.

Sissi ja Uudo otse finaali

Ilmselt ongi finaalis Sissi koos Uudo või Jaagupiga, mõlemad kutid meeldivad mulle algusesest peale ja on väga head. Jaagup proovib väidetavalt kõigile meeldida, aga Mihkli meelest see jälle kaugele ei vii, et siis sa ei meeldi kellelegi (true that!)

Vahemärkus: kuna mitu aastat on võitnud mees, siis võidab sel aastal kindlasti naine ja kes see muu sealt seltskonnast olla võiks kui Sissi?

Eilne Sissi esitus oli aga nii igav, et parema meelega oleks reklaami vaadanud. Lihtsalt see lugu polnud midagi mulle. Aga polnud ka Salvadori esituses.

Ühtpidi on Sissi täiesti valmis artist ja mu meelest pole tal superstaari üldse asja- Kurb, et keegi teda varem leidnud pole ja ta nüüd seal nädalast nädalasse laulma peab ja.. niiöelda kelleltki teiselt võimaluse võtab, sest ilmselt purjetab ta lõpuni välja.

Eilne nõrgim esitus oli mu meelest just Anette Marial, kes ei oska laulda nagu ta õdegi. Õde sai pärast ühe loo esitust aru, et see pole ikka tema tassike teed, õnneks lõpetati ka Anette Maria piinad ja saadeti koju. Õppigu hiina keelt ja lennaku kõrgelt! See tuleb tal ilmselt paremini välja.

PS! Kas Inesel on uued tissid? Koit pani saate ajal mingeid pilte üles ja no.. sellised arbuusid. Ma mõtlen, et rinnad ei kasva ju lihtsalt aastatega kolm numbrit kopsakamaks? Aga noh, mida mina ka tean. Võib-olla on lihtsalt hea polstriga kleit.

Fotod: Koit Toome Facebooki lehelt

PS! Kuna Facebook ei mängi meiega enam samas tiimis, siis on aeg edasi liikuda. Kui te tahate meie tegemistega kursis olla, peate meie Facebooki gruppi tulema :) LINK

 

2 Comments

  1. Pakun, et riietus lihtsalt rõhutab Inese partiid, muud midagi. Ma tal selliseid ka varem näinud teatud riietusega. Minu tähelepanek on, et enamjaolt ta oma outfite kandes rindu ei rõhuta ja kannab lohvakamaid riideid. Ma ei ütleks ka, et tal oleks väiksed rinnad. Kogu aeg olnud kas keskmised või pigem suured.

  2. Uued boobsid kindlasti.Ta on ju mega sale ja tissi väga pole ees olnud.Vanus kah selline et võix ju kohendada

Comments are closed.