Tahad võita 100€? Aga 250€? Aga 10 000€?

Eesti turul alustas tegevust uus mängufirma ehk minu silmis rohkem ennustusportaal Coolbet. Ja kuna nad heldel käel raha jagavad, jagan mina teile hoopis.

laura

Esimesel detsembrikuu õhtul oodatakse kõiki Invidia agentuuri poolt koos nende kaunite naistega pidulikule avamispeole Tallinna vanalinna klubisse Venus Club. Peo kütab kuumaks räppar Cool D koos Kozy ja Critikaliga. Sel põneval õhtul antakse võimalus kogeda täiesti uut maailma ning lisaks jagatakse välja ennekuulmatud 10 000€ mänguraha! Raha jagatakse kõikidele, kes peole kohale lähevad ja õnnelikumad võivad enda pihku saada suisa 250€ voucheri.

Ürituse kohta leiab rohkem infot siit!

Coolbet on Tallinnas paiknev eestimaine ettevõte, mis pakub tööd juba enam kui 50 inimesele. Lisaks Eestile tegutseb Coolbet ka Soomes, Rootsis ja Norras ning alles hiljuti ületati 10 000 kasutaja piir.

Coolbet on kõige läbipaistvam mängufirma – nad näitavad, kuidas ning mille peale nende mängijad panustavad. Mitte ükski teine ettevõte ei näita oma käivet niivõrd avatult.

Coolbet teenib teadlikult vähem. Keskmiselt on spordiennustuses kasumimarginaal 8-9%, kuid Coolbet on otsustanud viia oma marginaali 3-4% vahele, mis võimaldab neil pakkuda klientidele märgatavalt kõrgemaid koefitsiente!

Kõikide blogilugejate vahel loosin (nädala pärast 6.12.2016) aga välja 100€ mängukrediiti, jäta selleks vaid oma kommentaar, millele esimesena panustaksid – kogu Coolbeti alade valiku leiad siit!

42 Comments

 1. Mu lemmikuks ja ka nagu elu näidanud suureks raha teenimise allikaks on olnud kasiino, hiljuti just avastasin ka Coolbeti võimalused. Panuste poole pealt eelistaksin jalgpalli, sportlikust huvist lähtudes just Liverpooli mängud väga huvipakkuvad.

 2. Mina ennustaks mõne talvespordi peale, ilmselt laskesuusatamine, mille hooaeg ka eelmine nädal alguse sai. :)

 3. Korvpall, jalgpall, käsipall, jäähoki – vaataksin, mis mäng parasjagu huvi pakub ja panustaksin. Varasemalt olen seda Triobetis teinud, prooviks nüüd hea meelega teist keskkonda :)

 4. Kuna noormees korvpalli jälgib, siis oleks minul ka tema kõrval põnevam vaadata kui saaks natuke panustada :)

 5. Olen küll ülimalt ebaoriginaalne, aga samuti panustaks jalgpalli peale. Õnn on omada tutvusringkonnas palju jalkahuvilistest sõpru ja kui kunagi olid mu jaoks selleteemalised diskussioonid üliigavad, siis nüüd on asi muutunud! Panustamine annaks väikse hasardi asjale juurde. Palun põnevust ellu ühele kodusele emale! :)

 6. Mehel on 9.detsember sünnipäev.. ostaks talle uhke ja praktilise kingituse. Ta soovib talvel kalal käimiseks soojapesu komplekti, mis maksab 150€ ja on väärt soojendaja :)

 7. Pean eelolevate kommentaaridega ja panustaks jalgpallile :)

  Võit oleks imeline, saaksin endale lõpuks lubada juuksurisse mineku ja mõne ilusa kleidi jõuludeks. Olen seda juba mitu mitu aastat unistanud, kuna ei ole saanud endale seda lubada :( Jõulud on imedeaeg ! Äkki naeratab pisike päkapikk mulle ja pistab sussi sisse väikse võidu :)

 8. Mina kingiksin selle panustamise võimaluse edasi mehele. See jääks tema otsustada, sest ta on väga spordihuviline :)

 9. Mina panustaksin ka mõne spordiala peale, mul on kohe selline tunne, et äkki algajal võiks vedada :)

Comments are closed.