The making of Blogiauhinnad

Huuuuh, kas nüüd on kõik? Ei! Veel on asju tegemata. Näiteks ei ole ma siiani otsustanud, mis ma siis endale selga ikkagi panen. Aga aega veel on.
Õnneks sain kinkekotid kokku, diplomid raamitud, auhinnad õigetesse kottidesse pandud (loodetavasti!). Leibur tõi uusi leibu (kõik kes auhindu saavad, saavad ka uut leiba mekkida), Maitsvad Muffinid tõid logodega muffineid, Nikoni kaamera jõudis eile hilisõhtul minuni. Valio tõi eile peaauhinna kinkekaardi ära. Päris väike, mis?


Tassikoogid ja Valio tooted on samahästi kui juba teel Butterflysse. Ja teate mis, vähem kui 24 tundi enne algust, saime üritusele ka peasponsori, kelleks on Endover! Üllatusi tuleb õhtu jooksul veel kamaluga. Eriti neile, kes näiteks kodu tahavad soetada, nagu meie :)

Ärge siis unustage, et fotosein on selleks, et seal ees pilti teha ja haštäg selleks, et seda kasutada. #EBA2015

Soovitan like panna ka Eesti Blogiauhindade Facebooki lehele, eriti kui ei õnnestu kohale tulla. Täna terve päev update’ime, kuidas kulgeb ning just sealt saab teada esimesena võitjad!

11377390_1098869123463320_2722520233312584532_n

Ja kellel õhtu vaba, ootame teid lounge Butterflysse. Õhtut juhib Ženja Fokin, laulab Elisa Kolk, janu kustutavad daiquirid ja Valio jogurti smuutid. Suu saab magusaks Tassikookidega. Näeme õhtul!

7 thoughts on “The making of Blogiauhinnad

  1. Haha see Valio suur kinkekaart on ikka hea! :D tahaks näha mööda linna teel koju jalutavat blogijat, kes selle endale saab! :D

  2. Eesti Blogiauhinnad 2015? Halb.
    EBA 2015? Veel halvem.
    Kas te tõesti olete enda üritusele lühendi välja mõelnud :D EBA2015 võiks siiski jääda tähendama European Business Awards’i või miskit muud väärilist.

    1. Elis – halb! Miks sul selline nimi on? Väga-väga halb! Ma tunnen ühte toredat Elist, väärikat ja ilusat, miks sa sellist nime kannad? :D

    2. Naeran viimase kommentaari ja veel parema vastuse peale. Pöial! :) :)

Comments are closed.