Türgi pildid

Kui kedagi huvitab kuidas meie reis möödus, siis laen siia mõned reisipildid. Kõik pildid on tehtud telefoniga ja reisi saime tuusik.eest. Üldkokkuvõttes, läheks ma iga kell tagasi, aga tulevikus välistan Türgi, sest mulle ei sobi sealne päike. Mul tekkis mingi hull allergia, võimalik, et see tekkis tänu sellele, et kõigepealt käisime hamamis ja mul kadus igasugune kaitsekiht nahalt.. Aga sellist nalja pole enne olnud. Ei Tais, ei Bulgaarias ega Egiptuses, rääkimata Odessast või Eestist.

Minek… Tallinna lennujaamast ikka Subway kaasa…
Kohal
Kohal, mis kohal!

sarisöögipildistaja:

Kaks korda käisime turul ka, ainsad pildid mis ma tegin.
Ainsad asjad mis turult ostsime :D

Loomulikult tekkis mul austaja.. kes alustas paberlilledega ja lõpetas punaste rooside ja veiniga :D
Kellatädi ehk siis mingi naine oli reaalselt seinakella kaasa vedanud basseini äärde.
Mõnel päeval oli kokkadel vist nats rohkem aega :)
Pilaten Eesti must mask – loe meie kogemusest siit!
Ükspäev tegin kontoripäeva ka… Kirjutasin siin!

Kuidas need randid muidu tekivad…
Viimasel päeval sai ikka to the max päikest võetud, kellele mida – kolmekümnest või nulli…
Lend hilines kaks tundi!

4 Comments

 1. Kui see ,mis nägite- tegite, on türgi ..olen mina rooma paavst.. see selleks .. Türgi päike :D Marimell kallis ..päike on päike :D aga neid nn allergilisi punne võib tekitada basseini vesi , päevituskreemid, tolm ( seda on sealses kuivas kliimas kahjuks palju )
  Türki minnes ja soov midagi ka näha, on vaja vähemalt 2 nädalat ja pikalt ette planeeritud reisi koos suure uurimise-puurimisega .. Näiteks Antalyast 200 km asuvad meeletud lavendlipõllud,mis mitte üks teps ei jää alla prantsusmaa põldudele.. teekond sinna on , suu ammuli ´ vaatamisväärsuseid täis, soolajärved, mäed , tunnelid-teed mägedest läbi , Isparta linn jne .Ma võikski kirjutama jääda türgist ja sellest mida seal kõike vaadata/ näha/ teha oleks.. Türgi ei ole ainult Sides, Belekis jne 5 tärni hotelli kompleksis, koos suurte toidu hunnikute ja moosinägudest meeskodanikega.. Türgi on täis ajalugu , väga hästi säilinud ja hooldatud imelisi paiku ,mida tuleks võimalusel külastada ja tai jääb sellele kõigele ikka pika puuga alla ( olen tais vegeteerinud aastast aastasse üle 14 aasta ..ja seda ainult sooja ja päikese pärast ,viimased aastad) ei saa üldse neid kahte kohta võrreldagi mitte .. kahjuks! Hea ütlus- Igale ühele oma … ;) PS! Head fotograafid nagu te olete , saaksite türgis ringi reisides imelisi fotosi, koos veel imelisemate elamustega kui vaid sooviksite

  1. Hei!
   Esiteks me läksimegi Türki puhkama. Teiseks polnudki plaanis kuskile hotellist liikuda, vaid niisama passida, päikest võtta, süüa ja chillida.
   Kolmandaks – päikesel ja päikesel on vahe ikka küll, kuigi ta on üks ja sama. Nt Eestis ei põle ma naljalt ka 8h päikese käes olles ära. Tais tekivad mul paari päevaga pisikesed vesivillid ja Türgis läksin ma laiguliseks – kasutan igal pool sama kreemi. Seega, minu jaoks on päike erinev, see ongi erinev maati vb õhust, tolmust või veest, aga päike ongi seetõttu erinev :)

 2. Päike on päike ;) UV kiirgus on erinev , türgis see tugevam kui tais ( troopiline kliima..niiskus , pilvisus jne )
  Kurb, sest Türgis teha/näha nii palju, kurb kui ainult hotellis vegeteerida aga eks see puhkuse mõiste ka individuaalne ;) päikest ja parimat

  1. Minu jaoks on puhkus see, et ma ei tee midagi ja lülitan telefoni hääletuks ja olen niisama :)

Comments are closed.