Üleöö tekkinud kanepisõltuvus

Olles mõni aeg tagasi kasutanud sõbranna juures ööbides tema kanepiga näokreemi, mis tegi näo eriti pehmeks ja mõnusaks, polnud mul midagi selle vastu, kui üks firma mulle kirjutas ja uuris, kas tahaksin nende kanepiga tooteid proovida.

Me räägime siin ikka sellest kanepist, mille kasvatamise eest kellelgi pead maha ei võeta ja pokri ei pisteta. Tegemist siis kiulise kanepiga, mis sisaldab vähem kui 0,2% THC-d, ja mille kasvatamine ja töötlemine on lubatud. Mittekiuline kanep on see, mida pole Eestis veel legaliseeritud. Täna pole see ka teema, mida arutada, kuigi minu pärast võiks see vabalt leagliseeritud olla, sest aitaks täpselt nagu lubatud, valude ja haiguste puhul. Teine asi on enda pilve tõmbamine, aga seegi on uuringute põhjal kindlaks tehtud, et kordades ohutum kui alkohol või suitsetamine.

CBD kanep on looduslik toidulisand, mida kasutas 1800ndal juba kuninganna Victoria menstruatsioonivalude leevendamiseks.

Nii kanep kui kanepiõli olid kasutuses 1850-1937 aastani peamiste ravimitena Ameerikas rohkem kui 100le haigusele ja tõvele. Manustades suukaudselt kõrgelt kontsentreeritud kanepiõli, siis see ründab kehas kõiki muteerunud rakke, samal ajal tugevdades ja noorendades terveid rakke.

Vähiravi puhul töötab kiirelt ja hästi. Paljude erinevate vähitüüpide puhul olenemata nende staadiumist. Mis peamine, sellel on NULL kahjulikku kõrvalmõju, mitte nagu keemiaravil, mis muudab keha nõrgaks ja tapab ühe viiet patsiendist.

Kanep nagu šokolaad!

Teadlased avastasid, et kanep tekitab ajus sama reaktsiooni, mis šokolaad. Üleüldse on kanepi kasulike omaduste nimekiri üks pikimaid taimede hulgas. Seetõttu on läbi ajaloo ikka ja jälle nimetatud kanepit kõige kasulikumaks ravimiks, mis aitab paljude hädade vastu, veelgi enam – ennetab haiguste teket.

Kanepiga saab ravida: migreeni, reumaatilisi haigusi, beribeeri, malaariat, kõhukinnisust, podagrat, düsanteeriat, veremürgisust, antraksi, koolerat ja glaukoomi ehk silmasisese rõhu tõusu, mis lõpeb pimedaks jäämisega.

Kanep aitab foobiate, hajameelsuse, krampide, halvatuse, kõrvavalu, peavalu, hambavalu jne, palaviku, unetuse, emaka verejooksu ja “naistehädade” puhul. Kanep leevendab närvipinget ja aitab depressiooni vastu.

Aitab liikumishäiretega haiguste nagu parkinsoni tõve sümptomite leevendamisel. Samuti Huntingtoni ja Alzheimeri tõvede vastu. Kanep parandab vereringet, tõstab söögiisu. Ennetab lümfivedelike seiskumist ja suurendab isegi rinnapiimateket imetavatel naist.

Vähi- ja AIDSihaigete ravis on kanepis sisalduvat thc-d kasutatud nii söögiisu suurendajana kui iiveldus- ja oksendamisvastase vahendina. Tulemuseks on see, et vaevuste käes kannatavast voodihaigest saab juba pärast mõnda kanepisuitsu (või ükskõik, millisel muul moel tarvitamise järel) kiiresti elujõuline ja elutahteline inimene.

Allikas: misonkanep.blogspot.com

Mulle saadetud tooteid saab tellida e-poest, varsti on lisandumas ka füüsilisel kujul pood. Lisaks kosmeetikale on seal olemas ka erinevad kanepi õlid, -õied ja isegi närimiskumm. Koodiga MARIMELL kõik -10% :)

#KOOSTÖÖ

4 thoughts on “Üleöö tekkinud kanepisõltuvus

    1. Tõepoolest, kanep võtab valu ära. Kasutan isegi pigem kanepit näiteks peavalu vastu, mitte ei krõbista tablakaid.

  1. Aga kuidas siis tooted ikkagi on? Mis lõhn? Kas on hästi niisutavad/kortse vähendavad jms? Kas pakendid on mugavad kasutada-doseerida? Kauaks jagub?

    1. See sõbranna näokreem, mis polnud sama firma oma, lõhnas hullult kanepiselt. Need tooted on pigem meeldivama lõhnaga, pole nii vänged. Eriti kui võtad kreemi. Peale hõõrudes tuleb rohkem seda lõhna esile. Aga ei ole kange kanep. Selline meeldiv. Ja pigem selline muru lõhn kui kanepisuitsu lõhn. Pehmeks teevad küll naha. Ma mingit siluvat efekti ei oota kunagi kreemist. Kui siledaks tahad saada, siis aitavad süstid :)

Comments are closed.