Uus kraam Gemossis! #nomnom

Käisin ükspäev üle pika aja Gemossis (link!). Seal pool poodi ümber tõstetud ja megapalju uut ja huvitavat kraami!

Esiteks on seal megasuur seinatäis erinevaid pähkleid ja seemneid, kuivatatud marju jne Võtsin ka siit-sealt midagi – ma mingit konkreetset sööki praegu ei teagi, kuhu neid panna, aga niisama ka hea nosida ju :)

IMG_8386

IMG_8396

Teiseks on seal suur valik maitseaineid, neid oli enne ka kõvasti, aga uusi tooteid on ka palju!

IMG_8387

Ma võtsin kaks soola :)

IMG_8390

Ja nõudepoolele ei jõudnudki uudistama, sest toiduosakonnas läks pikalt aega ja tarisin jälle 80euri eest head ja paremat kokku!

Aga arvestades, et sellest heast kraamist jagub vähemalt kuuks ja keskmine nädala toidukorvi arve e-Maximas on 30-40 euri, siis väga ok kulutus! Sest noh, paljusid asju tavapoodidest ei saagi. Ja seal hulgas oli ka neid asju, mida ma vajan cateringi tegemiseks. Sõbrannale teen sünnaks sööke, ikka kulub topse ja kahvleid jne – ostan sealt, saan suure koguse ok hinnaga ja jagub paariks korraks :)

Aga mis ma seekord koju vedasin siis? Näitan hea meelega…

Näiteks mu must have Tai kraam, seda TomKha pastat ei müüda kuskil mujal, vähemalt mina pole näinud, maksab 3,52€

IMG_8389

Suur kookoskoor (2,86€) on poes mingi viis korda kallim ma arvan ja samas, suuri ma polegi näinud, tavaliselt on need 200ml purgid, aga ühest mulle kunagi ei piisa, et näiteks Tom Khad teha ja üldse, ma teen alati pigem rohkem kui vähem süüa, sest a) keegi tuleb külla b) on ka homme midagi süüa.

IMG_8392

Itaalia “osakonnast” leian ma alati midagi head, ilma selle singita ma tavaliselt Gemossist ei lahku. Oliive peaks ikka kodus olema, äkki läheb vaja. Ja Hedoni lemmikud.. Grissiiinid!

Kas olete nüüdseks Gemossis käinud (mäletan, et kui ma esimest korda sattusin, siis paljud polnud kuulnudki)? Mida põnevat olete enda jaoks sealt avastanud? 

10 Comments

  1. Varem ka ei teadnud Gemossist midagi ja polnud kuulnudki. Tänu sinule olen selle avastanud ja suurepärane koht on. Sain tüdrukuteõhtu jaoks sinised piknikutarbed ja maitsvaid/ilusaid kaunistusi magusale. Kindlasti lähen sinna tagasi.

  2. Sinu blogist lugesin esmakordselt Gemossi kohta ning kui Tallinnas käisin, siis sai ka sealt läbi käidud. Silme ees läks päris kirjuks ja pani ahhetama nõude osakonnas, et oh selle ostaks ja tolle ja… Ühesõnaga sinna võikski oma palga otse kanda.
    Kaasa ostsin tol korral kuivatatud puuvilju, mille suur pakk tuli kordades odavam, kui tavalisest poest sama kogus osta. Lisaks ostsin mõned maitseained.
    Väga põnev pood ning kui Tallinnasse satun jälle, siis kindlasti käin jälle tiiru ka seal.

    1. Sellepärast ma nõude osakonda väldingi, ma viiks ka poole asjad kaasa. Aga mul pole hetkel ruumi. Jumal, kui ma peaks oma elamise saama.. Ma ostaks ikka räigelt nõusid kokku endale!

Comments are closed.