Loosimine: Gemossi kinkekaart

Käisin reedel Gemossis, kuna ma tahan jõuludeks teha marineeritud liha ja lõhe carpacciot, aga tahaks kuidagi lahedalt serveerida, et vähe ruumi võtaks, oli mul vaja purke, kust mujalt kui Gemossist.

Suured purgid maksavad seal alla kahe euri, väiksemad nats üle euri, igaljuhul palju odavam kui kuskil Prismas vms. Seal on üldse metsik nõude, klaaside, pottide-pannide valik. Rääkimata muust. Aga mina läksin purke ostma.

Loomulikult leidsin ma sealt jälle igasuguseid muid asju ka, mida osta. Maitseaineriiulis oli palju uusi tooteid ja kuna mu sõprade-sugulaste seas kokkajaid leidub, siis sisaldavad ka jõulukingid erinevaid toiduvalmistamise asju, seega haarasin sealt mõned põnevamad potsikud.

Ja näiteks tortillasid ostan ma ainult Gemossist. Seal on suur pakk, mingi 4-5€ vms, ja sellest jagub kuuks ajaks vähemalt. Taassuletava otsaga pakk, ei kuiva ära ka. Mõnus kiirel hetkel mingi wrap endale kokku keerata lõunaks vms. Ja samas korra kuus teen kindlalt ka kuumi tortillasid ahjus ja siis tuleb alati keegi külla… Kuigi viimasel ajal on nii kiire, et need igapäevased õhtusöögid on sõpradega ära jäänud. Mis muuseas annab kaalus tunda! Jaja, ma tean, et näin sajakilone, aga mulle vaatas paar päeva tagasi kaalult vastu number, mida nägin viimati rasedana. 67!

Aga see selleks. Tahtsin hoopis loosimisest rääkida.

Kuna ma seal Gemossis juba püsiklient olen ja vähemalt korra kuus käruga ringi trallin, siis ma olin üsna imestunud, kui üks teenindaja mu lettide vahelt kinni napsas ja küsis, kas 20€ kinkekaart sobiks blogilugejatele loosida. Mis mul sai selle vastu olla :)

Niisiis, kõik, kes te tahate 20€ Gemossi kinkekaarti, jätke endast märk maha kommentaaridesse ja loosimise teen 21.12, siis jõuab vajadusel enne jõule veel läbi hüpata ja midagi head lauale leida või siis aastavahetuseks uued pokaalid?

Tegelikult oleks lahe teada, mida te soetada sooviks? Mina olen ostnud taldrikuid, kausse, magustoiduvorme, veiniklaase, ühekordseid nõusid… Nõude alla läheb pea pool poe pinnast (link!) Lisaks olen ostnud erinevaid toiduaineid, aasia sekstsioon on mu lemmik – igasugused kastmed, pastad, sojad… Pastavalik on seal megasuur (link!). Täna nägin punaseläätse pastat, aga ma ei raatsinud osta, väike pakk maksis üle 3€. Mida teie ostaksite?

137 thoughts on “Loosimine: Gemossi kinkekaart

 1. Ma ei suuda kunagi poest lahkuda, ilma et mingi kodukauba ostaks – ikka on vaja visplit, lusikat, taldrikut, potsikut, jne. Ei saa kunagi küll! Gemossis lähekski vist 50:50 käiku: midagi köögikappi ja midagi kõhtu!

 2. Oii valiku tegemine on raske, sest seal on TOHUTUL hulgas niii lahedaid asju.. Aga ostaksin vist ikkagi uued taldrikud kööki. Isegi tean täpselt millised ma võtaks.. igaljuhul loodan, et võidan.. Sinu blogist ma selle poeavastuste tegin ning olen ka kohapeal uudistamas käinud…

 3. Minul oleks hädasti uusi nuge/kahvleid/lusikaid vaja. Ostaks neid. Pole kunagi seal poes käinud veel

 4. Et ei ela Tallinnas, ei ole Gemossi jõudnud. Aga tänu Sinu postitustele on huvi suur. Kindlasti ostaksin erinevaid põnevaid toiduaineid, miks mitte nt pastat. Samas veidi kardan, et kui korra ära käin, siis jään sõltuvusse :)

 5. Kuna ma pole veel kordagi Gemossi poodi sattunud, oleks 20€ “stardiraha” päris mõnus, et esialgu katsetuseks erinevaid maitseaineid ja köögikraami osta :)

 6. Kuna ma pole seal poes veel kunagi käinud, siis ei oska öelda, mida täpselt ostaksin. Aga loosis tahaksin osaleda küll :)

 7. Kuna ma pole seal kunagi käinud siis ei oskagi kohe öelda mis ostaks…ma arvan, et uudistaksin seal ikka vga pikalt ringi mis kõike head ja paremat on ja kinkekaart saaks kindlasti hästi kulutatud :D

 8. elan depressiivses Eesti vàikelinnas ning vajan hàdasti pisikest trippi Tallinnasse ja veiniklaase.

 9. Ma olen tänu Marimelli blogile Gemossist nüüd nii palju kuulnud ja paneb imestama, et ma ise sinna jõudnud pole. Ametilt olen kondiiter, ka hobikorras kodus veedan oma aja kõik köögis ja kuna ma olen kuulnud, et sealt saab ka tordikarpe ning tihti tellitakse minu käest otse tort (nagu ka nüüd jõuludeks), siis olengi just mõelnud sealt väikese varu soetada, et torti suvalisel isiklikul alusel ei serveeritaks. Saatuse näpp, et just nüüd loosin.

  Soovin osaleda!

 10. Iga kord kui Gemossis käin, ostan sealt kaasa kuivatatud ananassirõngaid. Suured pakid ja hind palju odavam kui poes. 20 eurose kinkeka eest saaksin peaaegu kilo rõngaid, mm, tuleb vaid loosiõnnele loota :)

 11. Avastasin ka siit blogist selle poe. Ostaks magustoidu kausid ja midagi erilisemat söögiks :)

 12. Ma kujutan ette, et sinna poodi sattudes on mul KÕIKE vaja. Praegu aga mõtlen, et uusi taldrikuid tahaks ja toiduvärve ja mandlijahu ja maitseaineid ja…

 13. Mina ei saa sealt ka ilma kodukaupadeta lahkuda, seega kinkekaart leiaks igal juhul kasutust :)

 14. Mina avastasin samuti selle imelise poe läbi Sinu blogi.
  Gemossi võin end pikaks ajaks lihtsalt ära unustada ja alati tunnen, et umbes pooli asju sealt poest on just mulle vaja.
  Hetkel sooviks osta uusi taldrikuid või panni või ananassilõikurit või Monin siirupeid :)

 15. Ratsionaalne oleks osta uusi nõusid, kuid karta on, et käiku läheksid ikkagi kõiksugu põnevad toiduained pastadest maitseaineteni .

 16. Ausalt öeldes esimest korda kuulen sellisest poest, aga sooviks väga kinkekaarti võita, sest tundub ägeda kaubavalikuga koht olevat! :)

 17. Mina ostaks ühe korraliku lõikelaua.
  Veiniklaase puruneb ka meie majas kogu aeg. Öeldakse, et killud toovad õnne – siiani ainult suured poearved klaaside näol :D
  Valik on tõesti suur.. Tundes ennast, ei imestaks kui väljuks poest hoopis juustunoaga…

 18. Seal on nii palju osta. Tõenäoliselt ostaks serveerimisvaagnad ning erinevaid tikud millega erinevaid snäkke serveerida. Samuti täiendaks kappi läätsede, kinoa ja bulguriga.

 19. Mul oleks veiniklaase vaja sealt. Pean enne jõule veel oma sünnipäeva ja praeguste plaanide järgi joovad külalised veini täiesti tavalistest kohvikruusidest :)

 20. Praegusel hetkel vajaksin ma hädasti kasvõi lihtsalt üht uut potti. Pärast mehe kokkamis katseid on mulle vaid üks pott koju alles jäänud.

 21. tahaks piparkoogivorme :D
  Jaaa siis meie peres on gemossi maitseained aukohal – varuks ka neid ilmselt

 22. Olen seal korra kàinud ja soetaksin endale yhekordseid nõusid, maitseaineid ja kypsetamiseks mingeid tarvikuid..yhe korra kàisin ja oli nii kiire ja hyppasin kiiruga làbi aga tahaks hea meelega tagasi ja endale midagi soetada..lapse synnipàev varsti tulekul jàlle ;)

 23. Ma ostkas sügava põhjaga taldrikud, mis läheks lōpetamiseks saadud teekomplektiga kokku. Kindlasti ei lahkuks ma mõne Tai maitseainega, tulebki meelde, et Tom Yam purk on lōpukorral. Ja siis haaraks midagi, mis just tol hetkel silma hakkaks ka kaasa. :)

 24. Mima ostaksin kindlasti erinevaid maitseaineid, sest neid on seal nii palju, mida tavapoest ei leia. Lisaks paneksin korvi grissinisid ja pakk pastat ka. Tomatimaitseline veel proovimata :)
  Muuseas alles ostsin sealt hunnikus suuri purke, kuhu küpsisetordi sisse tegin ;)

 25. Kolin nüüd kohevarsti täitsa oma esimesse koju ja kui tasside kollektsioon on mul mega (mul peavad kõik tassid olema erinevad hehe), siis taldrikuid/kausse pole mul üldse.

 26. Toiduaineid ostaks. Mingit põnevat pastat vôiks proovida kyll, mida muidu osta ei raatsiks:D

 27. Meie pere SUURED lemmikud on maitseaineriiulilt tomatihelbed. Me paneme neid igale poole ja õnneks nüüd pakutakse neid ja suuremas pakendis. Muidu ostsin 5 purgi kaupa☺️ Ja uut küünlaga pressi oleks ka vaja

 28. Kindlasti rändaksid korvi erinevad kuivatatud puuviljad,pähklid, maitseained. Ja üks ilus komplekt lauanõusi :)

 29. Põnevaid maitseaineid kindlasti! Samuti oleks kvaliteetset panni vaja, ära kuluks igaljuhul :)

 30. Pole kordagi veel sinna poodi jõudnud kahjuks. Sain emalt uude koju stardipaketiks nõusi kuid kõiki on 3 aga meie peres 4 liiget. Niisiis ostaks mõnda asja 4, et saaksime kõik korraga nt. pasat kahvliga süüa mitte üks lusikaga.

 31. Kuna varsti-varsti saab oma kodu valmis siis sinna sooviks uusi ja ilusaid nõusid. Sellest oleks küll väga palju abi :-)

 32. Minu lemmikud on ka aasiapärased toidud, Gemossis on tõestu suur valik tooteid mis mujal müügis pole.

 33. Kuna pole seal käinud, siis ei oska kohe öelda mida soovin. Aga nu kardan, et mul on sealt liiga palju asju vaja ;)

Comments are closed.