#elulineblogi

Kuhu jooma minna? Okei, kokteilile

Päriselt ka, ma saan jumala tihti selliseid kirju, et teie Meelisega käite ja olete ja teete ja kuhu te soovitaksite Tallinnas sööma minna, kokteilile minna, massaaži minna, kus ööbida.. Kus on kõige parem Tai söök, kas Tom Kha või Tom Kha? Kus on kõige paremad kokteilid?

PS! See lugu sisaldab alkoholipilte, kuigi pooled kokteilid piltidel on alkoholivabad. Lugu ei ole kellegi poolt tellitud, ma ei reklaami alkoholi, vaid kohti, mis mulle meeldivad. 

Uus lemmik koht – Biblioteq

Alustame sellest, et kõik algab eelarvest. Mina olen jõudnud oma elus sinna punkti, et ma käin väljas aina harvem ja siis tahan ma pigem rohkem maksta ja nautida kui niisama sidraklaasi taga plära ajada. Ehk siis.. Tallinnas on täpselt kolm kohta, kust mind võib kokteililt leida. Asuvad nad kõik vanalinnas ja soovi korral saab kõik kolm läbi käia..

Viimane kord sõbrannaga välja minnes tahtsime minna Biblioteq’i, aga kuna see on selline veits vip koht ja suht tihti on seal üritused ja niisama istumas käia ei saagi (kinnises grupis või Instagramis levib ainult info, millal see avatud on), siis oli ka sel õhtul seal üks koolitus ees ja sinna sai alles õhtul kaheksast.

Seal on väga mõnus vaikne ja väike atmosfäär, kas mingi erilisema peo pidamiseks omale seltskonnale või siis just sõbrannaga kokteilitama või šampanjatama minna. Süüa saab ka.

marimelli kokteilisoovitus Biblioteq’s: Biblioteq :)

Vana hea Butterfly lounge

Aga meie tahtsime ju ometi pärast tööpäeva juba lobisema hakata. Otsustasime siis, et alustame “vanast heast” Butterflyst ja katsetame nende uue koka ja menüü ära.

Söögid olid head, kokteilid vanad head klassikud ja ka uuest sisustusest on uus laine üle käinud ja see näeb kordades parem välja kui vahetult pärast taasavamist. Kuna juba oli õues soe ja sai terrassil istuda, siis suveks idekas koht, kus kokteile nautida.

marimelli kokteilisoovitus Butterfly’s: vaarika mojito ja Greibi Sheigi Baby

Käime katuseid mööda.. Sessel

Ja kui need kaks peaks kinni olema, või kui pidu venib pikemaks, siis meeldib mulle kolistada veel Viru tänava keskele, käsitöö poe peale.. Sesselisse. Ma avastasin selle koha.. paar aastat tagasi kui mind tutvustati selle koha omanikule ja me blogiauhindade osas koostööd tegime ja oleme veel korduvalt kokku puutunud ja asju koos teinud. Mulle meeldivad inimesed, kes näevad igal pool võimalust ja ei jää tagasilöökide puhul passima.

Igal juhul sel ajal kui maskides polnud lubatud kokteilibaare külastada ja kõrt nagunii poleks suhu saanud toppida läbi maski, siis otsustasid nemad oma sushiärile hoopis hoogu juurde anda ja hakkasid kojuvedu teostama.

Ka meie maiustasime ühes laivis nende sushiga. Ja just tellisin nad ühele üritusele, mida ma korraldan neid cateringi tegema (Sushiro Catering) ehk siis.. kutid tulevad kohale, katavad laua hea paremaga ja neil ei kulugi marmiitide ülessättimiseks pool päeva, et pool tundi süüa :D

Okei, nali naljaks, aga sushi on neil hea. Ma olen mitu korda neilt juba tellinud, influentsisin oma sõbranna ka ära, kes sünnipäeva laua neilt tellis.. Tõesti on hea, värske ja kerge. Lisaks on nad nüüd saadaval ka Sesselis, mis minu jaoks enne oligi ainuke nö miinus selle koha puhul, et süüa ei saanud. Ma tahan alati kokteilitamise ja lobisemise kõrvale süüa. Nüüd on see mure ka murtud.

marimelli kokteilisoovitus Sesselis: Voldemort (PS! allahindlust saab ka kui nende juures checkin teha ja nad IG’s ära tagida :) see kusjuures jäi sisse paariaastatagustest blogiauhindadest!)

Ujuma ja ööbima soovitan minna Kalev Spaasse, massaaži Thai Orchid Spasse (praegu saan aru, et need kohad asuvad kõik üksteisest mingi kiviviske kaugusel) ja kui tai toit, siis Nuudel, pole küsimustki. Ja kui vürtsikas, siis Tom Yum ja kui tahaks midagi eriti head, siis Larb Moo!

Kusjuures, ma pean ütlema, et see Thai Orchid Spa ei ole üldse mingi megaodav koht, aga.. I am influenced by Ženja Fokin jällegi. Ja temalt sain ma hea nipi ka, kuidas on raha, et seal käia. “Tead, kui mõni koostöö tundub ilge pain in the ass, siis ma kirjutan arvele 80€ juurde, sest tean, et massaažis unustan ma selle “paini” ära!”

Millised teie lemmik kohad on? Ja kas pigem maksate soti pudeli šampanja eest või ostate parema meelega 20 siidrit?

5 thoughts on “Kuhu jooma minna? Okei, kokteilile

  1. Hea teenindus ja kvaliteetsed kokteilid / mullid on nr 1.
    Väga hea teeninduse ja kokteilikultuuri saab Sigmund Freud Bar’ist Sauna tänavalt. Kaks väga kihvti välismaalasest baarmani (kes on ka omanikud) pakuvad imelisi maitseelamusi ja super teenindust ja showd.
    Butterfly’ga ei saa kunagi mööda panna. Greibi Sheigi Baby läbi aastate lemmik :)

Comments are closed.