VIDEO: vaata, mis me juba kokku oleme shopanud

Loomulikult ei saa me mis tahes reisil olles üle shoppamisest. Külastasime Tenerifel mitmeid erinevaid kaubanduskeskusi, millest mõned jätsid meid külmaks ja mõned olid lihtsalt kinni. Ometigi leidus ka selliseid kohti, kust me mõlemad omale midagi skoorisime. Mida täpsemalt ja milliste hindadega, seda näed juba videost.

Tenerife seiklustel saad jätkuvalt silma peal hoida GoTravel.ee Instagrami kontol!

https://www.instagram.com/p/B85zZypJa32/

32 thoughts on “VIDEO: vaata, mis me juba kokku oleme shopanud

 1. Ei mäletagi, millal viimati mõnes kaubanduskeskuse riidepoest riideid ostsin. Olen pigem kaltsukahunt. Ei aja taga firmat, vaid riie peab seljas olema mugav ja mõnus.

 2. Kõik need “lahti pakkimised” ja “midaskoorisime” ajavad ausaltöeldes juba veits öökima. Selline arutu krabamine ja valimatu tarbimine on hirmus. Ja ei, ma ei ole mingi kartulikotist kleidiga lillelaps. Ilusad asjad meeldivad, mugavus meeldib ja kvaliteetseid asju ostan. Aga et osta ja kraba pidevalt midagi, need ajad jäid küll sinna 16-25 vanusesse. Kuskilt tekib ikka mõistus pähe ja muud asjad hakkavad ka huvitama. Kvaliteetseid asju omavahel kombineerida on hulga huvitavam ja loovam kui omada kümmet peaaegu ühesugust asja. Ausalt :)

  1. Samad tunded. Arutlu ostlemine, kiirmoe hilbud, mida vaja ei ole ja mis lõpuks prügikastis lõpetavad. Milleks küll? Natukenegi ei huvita, millise planeedi oma lapsele jätate? Peaasi, et saaks “skoorida”.
   Teismeliste puhul oleks vist arusaadav käitumine, kuigi tänapäeva teismelised on väga keskkonnateadlikud.
   Ja kogu aeg on vaja rõhutada, et asjad on ikka S suurus. Suurte shoppajatena ju teate, et enamik brände paneb oma riietele tegelikust mitu nr. väiksema suuruse sisse, et ostjad end hästi tunneks. Teie puhul tundub töötavat- kui sildil on S suurus, siis peab kindlasti ära ostma. Vahet pole, mis suurus seal sildil on?

  2. Aitäh meile kaasa elamast ja meie elu paremini teadmast kui me ise. Siinkohal siis meie kaalu ja suurusi. Teen kniksu ja kraapsu sulle selle suurepärase, positiivse ja lustist pakatava kommentaari eest. Aitäh! Tule jälle tagasi kommenteerima :)

  3. Aga mis siis vaatad neid öökima ajavaid lahtipakkimisi? Ausalt ära vaata, on kergem elada.

 3. Vähemalt seal on reaalselt soodukad, mitte nagu Eestis, et “ohh tulge ostma, MEGAD soodukad” ja siis vaatad, et max mingi -20% või et KUNI -70% ja siis tegelikuses ainult üks või kaks hilp -70% :D

 4. Mulle Leenu hirmsasti just sellepärast meeldibki,et ta kogu aeg särab :) nägu päike:) väga armas naine:) ja oma temperamendiga tasakaalustab veidi rahulikumat Meelist,kõik on tasakaaalus :)

 5. Ei saa väga nõustuda eelpool oleva inimese kommentaariga, et Marimellidel seljas ainult Paavli angaaride kalts. Ostavad ju reisedel alati hunnikute/kottide viisi uusi riideid ka. Kuigi kõik see ostetu ei ole just minu “maitse järgi”, siis vägagi huviga vaatan ja elan kaasa sellele. Loomulikult on see nende enda valik ja soov mida osta ja selga panna. Teiste arvamus selle koha pealt ei oma tähtsust. Jätkake samamoodi!

  1. täiesti sama meelt :) mõni asi meeldib,mõni mitte,maitsed ja inimesed ongi erinevad ju…aga väga väga meeldib vaadata selliseid videosid:) ja lihtsalt paha on kui tigedad ja kibestunud on siin mõned kommenteerijad,kurb kui nii kehv elu on,et aina tuld peab sylgama …

 6. Pedro del Hierrost pole kuulnud? No tegelikult jah, kõiki disainereid ei saagi teada ja pähe õppida, aga ma Hispaania fänn, see on Hispaania disainer :) Eestis olen ka kohanud tema tooteid. Sa said ikka väga hea diili.

 7. Euroopa on tormide meelevallas.. aga ma pean nõustuma ühe eelneva kommentaatoriga, et Leenu on tõesti nii särav ja kiirgab alati positiivsust. Ilus vaadata. Kuna keskmine eestlane selline ei ole, siis sellepärast saategi nii palju puid alla, haha :D

 8. Väga huvitav, miks enamikel selline arvamus, et niisama ostate jms. Arvan, et igaüks ise teab, kas ja miks ta ostab. Samuti arvan, et eks te ise teate nii umbes, kus mida kanda. Ja kes mainis, et Paavli kaltsukas jne. Olem nõus, et võib leida lahedaid asju jne, ma ise pigem olen a’la Mosaic, Monton, Bastion ka isegi H&M.
  Vanasti sain oma 90E rinnad väga hästi sätitud Seppälä rinnakatesse, millest mul on väga kahju, et enam ei ole!
  Tulles teema juurde tagasi, siis eelistan, et brändi logo oleks kusagil väiksena või üldse mitte. Ma ei pea oluliseks, et keegi peaks teadma kui palju miski maksab. Ostan neid riideid, mis meeldivad ja mis näeksid ka head välja mu seljas.
  Teile, jääge ikka endaks ning ärge laske end kangutada ;)

  1. Lisaksin su kommentaarile seda, et 80% ostetud asjadest müün hiljem odavalt maha või viin Paavli kaltsuka kogumiskasti.

   Ühtlasi, mu lemmikpood ongi, ilma häbi tundmata, Paavli kaltsukas :)

 9. oh jumal kui palju negatiivseid kommentaare, kellele ei meeldi, arge vaadake.
  Tore video :) aitah jagamast!

 10. Tenerifel on koroona. Loodetavasti olete karantiinipandud hotellist kaugel ja saate ka tagasi reisida suhtrahulikult ja – mis kõige olulisem – tervetena.

 11. ma ei tea kus hotellis te peatute, aga H10 Costa Adeje Palace’is Teneriifel on hetke seisuga 4 corona viirusesse nakatunud itaallast.
  Loodetavasti pysite terved!

  1. Palun pane link ka oma sõnade kinnituseks. Mul on siiani info, et nad on kahtlusega haiglas, teised hotellis kinni olnud inimesed on liikuma lastud.

   Relax! Ei tasu üle paanitseda!

   Pealegi, see on viirus nagu iga teine, gripp on ka sel aastal juba mitu inimest maha murdnud. Pean silmas, Eestis.

  2. Mu meelest on see koroonapaanika totaalselt meedia poolt üle paisutatud. Hetke seisuga on koroona viiruse tagajärjel surnud ca 3000 (nakatunuid 85 tuhat); samas kui suvaline hooajagripp nakatab ca 400 miljonit inimest, kellest ca 470 tuhat sureb. Olgem nüüd realistlikud, see ei ole mingi katk. Tavaline gripp tapab aastas 60x rohkem inimesi kui koroona. Ainult ca 2% nakatunutest on teadaolevalt surnud ja needki nõrga immuunsussüsteemi tõttu (peamiselt vanurid, nagu ka tavaline gripp võtab kõige nõrgemaid).

  3. Mulle jääb täiesti arusaamatuks, miks on viirus hull vaid juhul, kui suremus on suur. See on raske viirushaigus, mida põetakse pikalt.
   Lisaks sellele on see uus viirus ja erinevalt gripist pole teada, kuhu ja milliseks see areneda võib. Muidugi võimendab meedia asju üle, aga see suhtumine, et ah pole siin üldse vaja põdeda, on ka jabur. Viirused muteeruvad ja muutuvad tugevamaks, muutuvad mõnikord ka ravimitele resistentseks. Milliseks viiruseks osutub koroona, see ei ole ju veel mitte kellelegi teada.

 12. Olen nõus teiega, et ei soovi brändinime suurelt rõivale.
  Ei eelista kiirmoodi, vaid eetilist. Materjal on ülitähtis (akrüül, polüester jääb poodi). Seljas palju ka teise ringi rõivaid.

 13. Mis teema nende hammastega siis ikka on. Mäletan, et oli mega arutelu, et hambad Leenul nagu pärlid reas. Viimases storys lennukis on nagu extra hästi näha, et üks esimestest on teise peal ja silmahambad on teistest eraldi. Breketitega saaks kiiresti asja korda.

 14. Hambumus ja värvus on parem kui nii mõnelgi teisel. Üks esihammas on millimeetri võrra viltu ja surub kõrvalolevale hambale peale. Tavaline hambaarst seda problemaatiliseks ei peagi (välja arvatud siis, kui hambavahesse tekkivat auku on keerulisem parandada), ortodondi jaoks võib see väike probleem olla. Aga see on näiteks hea võimalus Invisaligni reklaamima hakata ;D

 15. Ei meeldi mulle ka need firmanimed suureslt rinnal või kuskil. Eelistan ka pisikest silti/märki kuskil mitte silmatorkavat.
  Ja noname brandid ja poed on väga ägedad. Leiab palju ägedat kaupa ja sellist mida teistel ei ole. Paljud ostavad tuntud poodidest ja sp yhesugused riided

Comments are closed.