#elulineblogi

Võida endale JURA kohvimasin

Sel talvel on Saku Läte pannud käima supervinge kampaania. Kuigi Saku Läte lehelt saavad kohviube osta nii sina kui mina, siis on nad suures osas suunatud ikkagi firmadele. Või noh, kui mul oleks kodus ruumi, siis oleks mul nii korralik piimavahustajaga kohvimasin kui ka veeaparaat, aga nagu ma ütlesin, siis peamiselt on nende kliendiks firmad.

Kuna ilmselgelt on meie lugejate seas neid inimesi väga palju, kes käivad tööl, siis praegune kampaania ongi neile suunatud ehk siis kui sina oled enda firma nö kontakt, kes rendib või soovitab rentida oma vajaliku kraami just Saku Lättest, siis.. sina osaled JURA kohvimasina loosis.

Mu meelest ülilahe idee, tunnustada mitte firmat, vaid töötajat. Ma kohe soovitasin meil tööl kohvimasin ja oad välja vahetada. Küll mitte ei teinud ma seda ise, vaid andsin juhised büroojuhile, et näe, sa võid ise võita endale koju masina. Ta oli küll täiega sillas sellisest võimalusest. Ma usun, et nii mõnigi on. Kui mul oleks täna ruumi rohkem, siis ma oleks ise otsejoones tegevjuhi kabinetis selle mõtte maha müünud.

Niiet, vut-vut lähemalt tutvuma :)

PS! Kui te ei tea mida jõuluvana kingikotti sokutada, siis näidake mulle kohvijoojat, kes ütleks ära headest ubadest. Novot, pole! :) Meie naudime juba pikemat aega Saku Läte Naudingu ube ja ma enam väljas üldse kohvitada ei saa, nii võõras ja vale maitse on kõigel. Koodiga marimell saab soodukat ka :)

Kampaania tingimused:

• Kampaania periood 1.11.2019-31.12.19.
• Kampaanias osalemiseks rendi Saku Lätelt ükskõik, milline JURA espressomasin Saku Läte sortimendist.
• Iga JURA espressomasinaga saab klient kaasa kingituse.
• Iga renditud JURA espressomasin on 1 hääl loosis.
• Auhinna anname üle kontaktisikule ehk eraisikule.
• Lepingu periood on 2 aastat.
• Võitja avalikustame Saku Läte kodulehel „Olulised teated“ rubriigis 7.01.2020.

Küsi pakkumist siit!

#KOOSTÖÖ

One thought on “Võida endale JURA kohvimasin

Comments are closed.