Ženja Fokin tõstis Tasku moegalaga lati kõrgele!

Kes tuleb ideele teha kaubanduskeskusesse liiklus – ringtee kujuline catwalk. Ainult Ženja Fokin! Vilkuvad valgusfoorid, liiklusmärgid.. No see oli juba nii lahe, rääkimata showst endast. Tasku keskuse Moegala saab vähemalt minu jaoks olema latt, millest (korraldusest) allapoole ma hakkan nurisema.

Ženja mainis kohe algul, et on saanud juba kõnesid, päriselt, Tartusse tegid sellise asja? Tegi jah, mis siis!

Okei, seal oli kahe erineva stilisti tööd laval, aga mulle näiteks väga meeldis see, et modellid olid nö inimesed tänavalt. Ei olnud need 34 suuruses modellid, kellel kõik justkui valatult seljas istub. Olid ka 38 ja 42 suuruses naised, kes ka kandsid kõik riided hästi välja ja kelle selga olid need justkui valatud. Soengud said modellid pähe Tartu Kutsehariduskeskuse juuksuriõpilaste poolt ja meigiga kostitasid Make Up Store ja The Body Shop.

Mul tekkisid kohe omad lemmikud, mida oleks tahtnud isegi proovima joosta.

Bon Boni kimono – nägin seda juba veebis.. niii ilus!

Kui korraldaja mõtleb kõigele

Mulle veits tundub, et Ženja on nagu mina – kui teha, siis ikka nii, et kõigele on mõeldud. Õhtuks väiksed suupisted, vahuveini, Ale Coqi uusi siidreid (see rabarberi oma oli ülihea!), limpse, ohtralt sefiiri, fotobox.. Ühesõnaga, inimene mõtleb kõigele.

Hedoni jaoks oli muidugi kõige põnevam kui pildid välja vupsasid. Ta vahepeal oli päris pikalt seal ja andis pilti teinutele pildid kenasti kätte :)

Kutset ma kusjuures nägin alles kohapeal, ja siis sain alles aru, et ees on ootamas kolm erinevat showd, kaks kontserti.. Ja jällegi, tavaliselt on sellistel üritustel laulja x, kes esitab paar lugu ja kõik. Seal oli nii Ingal kui Stefanil vähemalt pool tundi lavaaega ja sa tundsid end nagu kontserdil.

Hedonts, vana Stefani fänn, käskis tooli ringi keerata, et paremini näha ja lõõritas kaasa nagu linnuke. Pärast sai veel Stefani sülle keerutama ja pilti ka tegema, no vapsee pidu.

Vahepeal toimusid ka igasugused loosid. Mul õnnestus „lohutusauhind“ võita.. Küsimus oli, et millise koka sokke hakkas Sokisahtel tegema? Joel Ostrati!

Ja siis Hedon osales spa-kinkeka oksjonil. Alghind 10€. Järgmine juba pakkus vist 15 ja ma ütlesin Hedonile, et paku kakskümmendviis. Ta siis midagi karjus seal.. Ženja tuli tema juurde, et kas tahad pakkuda ja Hedon kriiskas mikrofoni „kuuskümmendviis!“ Kõik said muidugi hea peatäie naerda ja meie olime.. ooo, eiii! Siis ta täpsustas, et kakskümmend. Ja Ženja müüski selle talle – et teeme lapsel tuju heaks. Nii saimegi 75€ väärtuses hoolituse endale, mille saime kingitusena üle anda kokakooli tellinud blogilugejale, kes on kohalik ja saab kindlasti hästi ajastada oma minekut. Ühesõnaga win-win täiega.

Hedon pidas nii hästi vastu, ma isegi imestasin. Lõpuks kella poole kaheteistkümne ajal hakkas ta koju kibelema, aga ma tahtsin ikka Liina Steini pulmakleidis Marilyn Kerro ära näha.

Need kleidid ja see nahatoon kokku oli IMELINE!

Nii ma siis vahepeal Hedoniga jooksin ja keerutasin, kuniks kogu show läbi sai ja kõik mis tahtsin nähtud oli.

Uni tuli lapsel olenemata sefiiri ja limpsi kogusest minuti pealt ja ta magas… Nii kaua, et me ei suutnud ära imestada, et millal me laupäeval nii kaua magada saime. Meie ärkasime 8.30, Hedon põõnas veel edasi. Tavaliselt ärkab ta nagu kellavälk kell seitse, olenemata päevast. Minusse vist :)

Ühesõnaga, sellistel üritustel võib vabalt lapsega käia ja talle elu näidata. Miks ta peaks kodus passima, eks :) Kusjuures see oli just teema, mida meie puhul lasteaia arenguvestlusel kiideti – et teeme kõike Hedoniga koos. No minu jaoks justkui loogiline, et teda igale poole kaasame, aga saan aru, et paljud vist ei viitsi ja tahavad oma aega ka.

Meil on välja kujunenud see paarinädalane kahemehe Tai ja mõni vaba õhtu paari kuu jooksul, kui teemegi deidi, käime kinos, õhtust söömas, kellelegi kahekesti külas vms. Siis on Hedon oma maailma parimate lapsehoidjatega ja elu on lill.

Kas te veate ka lapsi igale poole kaasa või pigem häirivad teid sellistel üritustel lapsed? Ma pean Hedoni kiituseks muidugi ütlema, et ta on harjunud ja suudab ühe koha peal istuda ja vaadata ja ma arvan, et ka natuke nautida. 

#KOOSTÖÖ

One thought on “Ženja Fokin tõstis Tasku moegalaga lati kõrgele!

  1. Meil on ka 2,5a kaasas igalpool. Tunnen kohe sitasti kui ta pole. Miks ma saan elamust ja tema mitte?
    Kusjuures arvan et tänu sellele oskab ta väga hästi ka käituda avalikes kohtades.

Comments are closed.