Aidake lollil valida…

Esiteks on mul tunne, et kogu aeg on nii kiire, et pole aega kahte sõnagi siia blogisse kirjutada. Ajan neid blogiauhindade asju, jooksen lapsel kogu aeg järgi, sest ta ei püsi pudeliski paigal, kümme minutit nokitseb midagi enda ette ja juba on ta kuskil nurga taga sitta tegemas.

Näiteks eile… Ega ta siis loll ei ole. Meil on vannitoa uks kinni, esiteks, sest see alati ongi kinni olnud, teiseks on sel põrandaküte sees ja ma ei näe pointi ust lahti hoida ja tervet elamist põrandaküttega kütta ja kolmandaks, tal ei ole sinna asja, sest seal on ka pesugeelid, ahvatlev pott ja rullide viisi paberit, mida laiali harutada…

No ta teab, et seal ei mängita, vaid käiakse pesemas. Aga eile sai ta kätte pika metallist kingalusika, pusis, mis ta pusis seal ukse all, ühel hetkel ta selle kingalusika lingi taha haakis ja uksest sisse muukis. On naaskel!

Eile käisime laulmas ja pärast seda sain Krissus sõbrannaga kokku, keda nägin viimati jaanuari alguses Hedontsiku sünnal. Mõtlesime sushitama minna, aga kuna tal läks veel nõks aega, siis astusin Crocsi poodi sisse, mis seal kohe ümber nurga on…

Esiteks – kes suveks jalanõusid tahab, minge poodi – kõik megasoodne hetkel. Ma sain endale ühed sandaalid (link!), mida ma juba eelmine aasta nillisin, aga ei raatsinud 35€ eest osta… Hetkel olid need 14,99€! Megakerged, ma mõtlen just reisides, pressid kokku ja kohvrisse ja kaalu ka ei lisandu. Mul on ühed Crocsi sandaalid veel, need sain ka vist tookord soodukaga talvel ostes. Megamõnusad ja mugavad. Aga neid enam poodides vist polegi, kaks hooaega vanad ju :)

sandaalid-crocs

Tahtsin siis Hedonile ka suveks sandaalid (link!) osta, hea Bulgaarias paterdada, need ka hetkel sooduses (Krissus olid, veebis ei ole)… Aga hea, et ma proovima hakkasin, sest nagu Liis teda hellitavalt kutsub – pekikettale ei mahtunudki jalga. Tal on hästi kõrge jalg, ja need sandaalid nägid välja ta jalas nagu tal oleks jalad paistes ja ma sunniks teda sandaale kandma. Aga muidu meganummid ja ülikerged ja pehmed.

crocs-laste-sandaalid

Ja plikadele ikka ka.. Mu sõbrannal on Hedonist 10 päeva vanem tüdruk. Nimi on Elsa, ja ei, see pole selle Frozeni järgi, vaid vanaema järgi.. Aga kohe kui ma neid sandaale (link!) nägin, tegin pildi ja saatsin, et Elsal on vaja, ma tean!

elsa-sandaalid-crocs

Teiseks, neil on ilgem laar uusi kummikuid. Tahaks täiega. Ma tahaks neid kollaseid pika säärega, need mätšiks käruga. Aga mul kohati tunne, et see kollase vaimustus hakkab juba haiglaseks muutuma. Kõik peab käruga mätšima.

No igaljuhul proovisin ma seal kõikvõimalikke kummikuid…

crocsikummikud

Lillad kummikud sooduses hetkel (link!); kollased pika säärega (link!); sinised madalad (link!)

Pikasäärega kummikuga on ainult see jama, et noh, mul, suguvõsa viga, see suur sääremari ja nad lähevad jalga küll, aga on ilgelt pingul – ebamugav ei ole, aga lihtsalt endal on rõve olla nagu mingi viiner kiles.

crocs-kummikud

Millised kummikud teie ostaks? Kas pikasäärega, et saaks ikka sohu minna või madala säärega, et ajab linnas vihmag asja ära küll? Ja mis värvi?

24 thoughts on “Aidake lollil valida…

 1. Kui kummikud siis madala säärega ja loomulikult kollased :D
  mulle tundub, et see kõrge säär sellel kummikul natuke jäik ja kindel on ka see et peale mõningast kasutusaega jäävad sinna murdumisjooned sisse mis vbolla ka ei ole kõige ilusam (mulle ei meeldiks). :)

 2. Ostsin madalad kummikud kui müüki tulid. Kahetsesin kohe samal aastal. Vett sisse ei tule, aga jalutades lendavad pisikesed kivikesed sisse ha oi kui ebamugav on ja seda ei juhtu vaid kruusateel vaid asfaldil ka :/

  1. Kuidas kuram sul need üles ja säärest sisse hüppavad, ma ei saa aru!? Mul on ka madalad, sinised, pole kunagi ühtegi kivikest sisse tulnud. Ma olen muidugi ka jämejalg, niiet võibolla pole ruumi, et sisse tungida. Aga ma ikka ei saa aru, mismoodi sa siis kõnnid?

  2. Aga seda mini-kruusa aega on vaid kevadel, kui lumi ära sulab ja teed veel puhastamata. Või on see igakordsel kandmisel probleemiks olnud läbi aasta?

  3. Minul on nii kevadel kui suvel see probleem :) Isegi asfaldil leidub ju liivaterasi ja kivikesi :)

 3. Mulle meeldivad need kollased pikad kummarid, nillin neid ise ka, aga pole üleliigset rahapakki kusagilt leidnud et soetada, soodukat kah neil pole :) Sulle soovitan samuti, et kui kollane meeldib, siis need ostagi, teed natuke tänavapildi ka rõõmsamaks ;)

 4. Need kollased tunduvad nii ägedad :) kindlasti pikasäärega,et saaks ikka sügisel metsa seenele minna

 5. Mul on kah see va sääremari ilgem suur. Pika säärega saapaid osta on võimatu. Ja kui leiangi sobiva mida kanda, on täpselt sama tunne peal :) aga need kollased pika säärega olid ju kiftid. Ja ongi äge, et kõik mätšib vankriga. Stiilne emme :) Peaasi, et jalga mahuvad. Ilu nõuab ohvreid. Hihhii :)

 6. Crocsi kummikuid lapselenei soovita, need on ilma voodrita ja jalg higistab ning hakkab hooruma. Minu laps peale 2 korda kandmist keelsus jalga panemast.

  1. Tõsi. Lisaks mul on väga kõhna laps ja ei saa neid ikka päris normaalselt jalga tõmmatud, kui seal mingi dressipüks all vms on. Hedonile vist ei saagi neid jalga :D

  2. Aa, kusjuures, mul 1 etteheide on neile kummaritele küll. Mul on lai jalg ja lisaks kõrge liistuga. Uuena tulid ikkagi kenasti jalga, aga nii, kui natukene käinud olin ja kummikud nö jala järgi vormi võtsid (mis ongi Crocsi point, eksole), siis on jalgapanek ilge keberniit – nii kitsas on, et sokk on ülipingul jalas ja varbad selle sees krõnksus :D. Ühesõnaga tundub, et kuna nad natuke läksid laiemaks, siis see tuli võlvikõrguse arvelt ja nüüd on perze majas.

  3. Vihma saapa juures on kaks olulist asja:
   1. Õige suurus (3 numbrit suur jalanõu valmistab ka endale ebamugavusi)
   2. Umbse jalanõu jaoks on vajalik õige sokk, mis kindlasti ei tohiks olla liiga madal ja mis juhib niiskust.
   Ja ka liiga palavas hakkab jalg higistama, vihmasaapad ju omati ei hinga :)
   Kui kõik oli korrektne, aga ikka hõõrus, siis seda on küll kurb kuulda ja meile tulnud tagasiside puhul üks eranditest. Aga eks igaüks peabki vaatama ja proovima, mis istub tema jalale kõige paremini, sest iga inimene on unikaalne ;)

 7. Ma ostaks sinised,kollase vastasvarv ja sobib hasti teksadega ja ka kollase käruga.Endal Joules pikasääregakummikud,uldse ei meeldi kanda,pole üldse mugavad.

 8. Ma vist midagi maha maganud, mis Bulgaaria? Aga kummarid on kõik nummid.

  1. Ta arvas, et käib reisil, tuleb tagasi ja laps on vahepeal arenemise lõpetanud. Aga kus sa sellega. Kujutad ette, laps pääses vannituppa ja nõuab ikka veel tähelepanu.

  2. Ja sina ei ole ikka õppinud vait olema :D

   Kas sa ise ka aru saad, mis kelbast sa suust välja ajad? Miks mu laps oleks pidanud arenemise lõpetama kui ma reisil olin? Ja logish, et laps vajab tähelepanu, on esimesest hetkest peale vajanud ja vajab veel aastaid :D

   Aga mul hetkel on tunne, et sina võitled siin tähelepanupuudusega :D

 9. Ostaksin madalad, on kõrged olemas ja ebamugavalt ümber mu jämedate säärte.
  Talvesaabastel, hüppavad ka minul kivid sisse

Comments are closed.