LOOSIMINE: kes meiega voodisse tuleb?

Kirjutasin neljapäeval Facebooki postituse… ja kuigi tegemist on loosimisega, kus auhinnaks on ligi 200€ pakett, siis huvi on olematu. Ma ei viitsi süveneda, kas asi on vales postitamise kellaajas, või inimesi ei huvita viietunnine etendus või milles asi on… Jagan seda lihtsalt siin, sest veider, et keegi osaleda ei taha :D

Nägin mõni aeg tagasi Facebookis, et Margus Vaher jagas mingit värki „Tule minuga voodisse!“, ainus mida ma tähele panin too hetk, oli et seal seltskonnas on Kersti Toots… Mõtlesin, et hiljem süvenen, kuniks mulle kirjutas Liisa-Indra, kes ka seal pundis on, et kas tahaksime Meelisega nendega voodisse minna. „Vabalt, kui võime topeltdeidi teha!“

Mõeldud-tehtud. Kes meiega tulla tahab, TAGib kommentaarides oma kaaslase ja jagab seda võimalust ka teistega.

Loosi läheb kaks pääset (sisaldavad tervitusjooki, kohvi, teed ja suupisteid) 6. mail kohvikus Wabadus toimuvale viietunnisele vestlus-etendusele „Tule minuga voodisse“.. Millest seal täpsemalt osa saab, loe juba nende lehelt (link!)
Voodikaaslaste loosimise teeme 23.04.2017

See oli esimene tekst mis ma jagasin, eile jagasin uuesti, aga vist tõesti rahvas vahtis juba “Kuuuurijat” :D

Ühesõnaga, nüüd on seal kaks samasisulist postitust (kohe tuleb kolmas, kui ma seda posti jagan), vahet ei ole kumma postituse te leiate ja kuhu alla te oma sõbra TAGite ja võite seda teha ka siin kommentaarides, kellega te etendusele sooviks minna, või jätke see selle sama postituse kommentaaridesse Facebookis. Ma hoian kõigil nelja silma peal kui loosimist tegema hakkan.

Hea uudis on see, et Meelis meiga kaasa ei tule (kuna pole siis Eestis), seega võib sellest vabalt naistekas saada :)

Otsi marimelli FB lehelt “LOOSIMINE! TULE MEIEGA VOODISSE!” üles ja anna oma sõpradele märku, et tasuta piletid on soolas. 

8 Comments

  1. Osalejate puudus võibki ju olla lihtsalt selles, et see konkreetne asi ei paku huvi… :) Ei pruugi otsida ega olla üldse mingeid väliseid asjasse puutumatuid põhjuseid nt vale postituse aeg (loetakse ju ikka siis kui ise see aeg valitakse mitte postituse ülespaneku aja järgi) või sõnastus või muu mitte sisuline asi. Ise ma ka näiteks vaatasin plakatit, pealkirja, sain aru, et miski etendus söögi-joogi-chatiga (isegi ajalise kestuseni ei jõudnud) ja… äh, ei huvita, edasi scrollima :D Vahel ongi nii, et mõni asi lihtsalt sisuliselt ei paku pinget enamikele, juhtub ikka. Usun, et no mõni ehk ikka osaleb :)

  2. Oh, see tundub niii niiiiii hea olevat ja tahaks väga tulla, aga inimeste huvi puudumine võib sõltuda ka sellest, et ei ole enne toimunud ja ei tea, mis kontseptsioon sellel täpselt on.

  3. asi võib olla huvitav ja teistmoodi, teater ja õhtusöök n.ö, samas piletilevis oli hind pea nagu välismaa artisti läheks vaatama, selles hinnaklassis võibolla liiga ülejõu käiv eesti rahvale, lisaks pole seda väga kuuldud reklaami ja kes esinevad pole nii popid.
    samas võidu korral oleks lahe, kuhugi minna, miskit teha :P:)

  4. Mina vöiks tulla, aga minu kaaslaseks saaks mu parim söbranna, Erika. Kes on umbes täpselt sama hull kui mina :D

Comments are closed.