#elulineblogi

Eesti Blogiauhinnad hääletamine on avatud!

Neljandat korda on mul au avada Eesti Blogiauhindade hääletussüsteem, kus sel aastal on osalemas 15s kategoorias kokku üle 200 blogi.

Sel korral saab igas kategoorias valida kolm oma lemmikut. Nii ei pea te enam nuputama ja süüd tundma, kas teile meeldib rohkem Mari või Malle. Saate anda hääle mõlemale kui soovite.

Lisaks saab valida viimase asasta blogi tegu – kes on enim silma hakanud? Kas Mallukas heade tegudega? Paljas Porgand raamatuga, Kirjutaja Getter rasedamärkmikuga või hoopis Anna Elisabeth aususega? Või hoopis Mirjam #kogumispäevikuga? Valik on teie! Viimases kategoorias saate valida vaid ühe lemmiku :)

Reeglid:

2.1 hääletamine toimub vahemikus 1.05 – 31.05.2018
2.2 hääletada saavad kõik soovijad, kasutades oma kehtivat e-maili aadressi
2.3 hääletades saab valida igas kategoorias kolm lemmikut
2.4 hääletada võib, ent ei pea, igas kategoorias
2.5 blogija seisab hea selle eest, et tema lugejad tema poolt hääletaksid ja jagab hääletamise toimumise ajal eba.marimell.eu lehte, kus hääletamine toimub, ka enda kanalites

Hääletada saab siin!

PS! Kõikide selle info levitajate vahel (jaga hääletamise võimalust sõpradega, et ka nemad hääletaksid), loosime välja EBA kinkekotte, kust leiab mõnusaid tooteid järgenvatelt firmadelt:

Beautiful Me kehasalong

Dermosil

EBA koolituskeskus

Estrella

Loovhoog

Mark Scrub

OiOi Jewelry

Stockmann

Valio

Viaplay

Võitjad selguvad pärast hääletust EBA Facebooki lehel ja selle postituse all.

20 thoughts on “Eesti Blogiauhinnad hääletamine on avatud!

 1. Palun tee see asi telefonisõbralikuks. Praegu ei jõua emailistki mööda minna, kui juba nussima hakkab

  1. Tere!
   Mul näitab telefonis natuke poolikult, aga saab normaalselt skrollida, eemaldasin kerimisvariandi nii veebist kui telefonist, ehk pn parem? Samas proovisin muuta suurust, see telefonis ka midagi paremaks ei teinud. Keera telefon külili, siis kuvab laiemalt. Praeguse seisuga mulle tundub, et saab hääletada küll. Kui ikka probleeme, proovi arvutist :)

  2. Skrollida saab, aga kui blogi ära märgid, siis hüppab lehekülg kuhugi lõppu ja nii korduvalt. Jube tüütu. Arvutit kodus kasutamiseks ei ole.

  3. Kahjuks ma ei oska rohkem aidata. Ma pole nii hea IT mees veel ja mu enda IT kutt sattus haiglasse ja pole hetkel kuskilt abi paluda :) Loodan, et leiad võimaluse hääletamiseks.

 2. Mallukas ja Mirjam ei tahtnud selle üritusega seotud olla ja nüüd andsid end siiski üles Blogi Tegu kategoorias?

  1. Ja sul on sellest jumala pohlad, et nad ei soovi osaleda sinu üritusel ja seda selgelt väljendasid? Imesid pastakast mingi kategooria välja ja nüüd loodad, et võitja kohale ilmub või mis plaan sellega on? Äkki lükkad Ebapärlikarbi ka kuhugi üles, tal oleks kindlasti väga hea meel.

   Jälle selgelt läbi nähtav, et sul on lihtsalt vaja sinna mõni tuntum nimi, muidu on pekkis. Ainsad päriselt tuntumad blogid ongi ainsana selles viimases kategoorias.

  2. Mul ei ole kedagi kuskile vaja, kui nad osaleda ei taha. Ega Eesti blogimaastik ei koosne kümnest “suuremast ja tuntumast nimest”. Meil on sadu blogijaid kes on tunnistamist väärt :)

 3. Miks Anna Elisabethil on sulgudes neiupõlvenimi, aga Mallukal ei ole? :D

 4. Triinu liisu ei osale see aasta ? Ma mallukad ka.ei leitnud

 5. Minu meelest see eriauhind on just äge, sest tavaliselt kõik turundusauhinnad ja kõik muud auhinnad on “kinni makstud.” Niisama sulle keegi neid kuldmune jms ei jaga :) Päris reaalset tunnustust on alati äge saada.

 6. Minu hääl eriauhinnal läks Anna Elishabetile :) julge ülestunnistus!

 7. Wowww kas Eba, keda hellitavalt OMA beebiks, oma ideeks, oma ürituseks kutsud oli tõesti Malluka idee 4a tagasi?????????

  1. Tulime sellele ideele koos veiniklaasi taga. Tegime esimesel aastal koos, või noh, mina orgunnisin ja tegin, tema lihtsalt oli, järgmisel aastal ta enam ei viitsinud. Tegin üksi edasi. Olen neli aastat seda teinud ja korraldanud ja pean seda üsna enda omaks jah :)

  2. Ära soga, see idee tuli mul ammu, ma lihtsalt rääkisin sulle sellest veiniklaasi taga :)

  3. Ok! Mis ma ikka vaidlen! Sinu idee, minu teostus. Tunnen, et minu tehtud asi, minu beebi, minu oma..

Comments are closed.