#elulineblogi

Eestlane Elleni shows: selline asi ei mõju karjäärile hästi

Tänases Õhtulehes on lugu, kuidas TV3 reporteril õnnestus pääseda Ellen DeGeneres’i showsse ja ta ei oleks mingi hinna eest olnud nõus seal mõne vidina katsetamises osalema, sest see ei tuleks tema karjäärile kasuks.

Foto: https://twitter.com/keilisukijainen

Tsiteerin: Kahtlused süvenesid, kui järg jõudis rubriigini, mille sisuks on teleturus müüdavate vidinate katsetamine. DeGeneres (lesbiline naine on viimasel ajal figureerinud Eesti tabloidmeedias peamiselt seoses kooseluga näitlejanna Portia De Rossiga – J. M.) oli seekordse saate jaoks valinud välja erilise riistapuu, mida tuleb huulte vahel pläristades lutsida ja keerutada, et treenida näolihaseid.

“Mul jäi süda löögi vahele, kui DeGeneres ütles: “Sina seal, valge särgiga!” meenutab Sükijainen ärevaid hetki. Ka temal oli seljas samasugune rõivas, kuid Sükijaineni õnneks pidas saatejuht silmas paar kohta eemal istunud valges pluusis tumedanahalist.
“Ega ma poleks ka nõusse jäänud, kui oleks kutsutud – selline asi ei mõju karjäärile hästi,” tunnistab reporter nüüd.

Wtf? Millisele karjäärile? Ise tuleb inimene reisilt ja kukub pläkutama, et käis Elleni saates ja siis ohib, et selline asi ei tuleks talle kasuks :D Mind ajab ikka naerma siuke idiootsus. Ole vait siis. Pole vaja teada tervel Eestil, lisaks veel läbi Õhtulehe, et sa seal saates käisid, keegi sind never ära ei tunneks kuskil Kanal 11 peal jooksvas Ellenis, keegi ei eeldakski, et sa seal oled…

Ise on selline attention whore ja siis ohib, et appi-appi, kui ma oleks pidanud midagi huulte vahel pläristama. Kurb on, et ei pidanud. Oleks saanud endast veel lollima mulje jätta, kui oleks saates saanud puiklema hakata.

Kust sellised tulevad? Ise unistavad saates osalemisest ja kui seda saavad, siis kukuvad vinguma. See on sama hea, nagu Meelis räägiks, kuidas ta tahaks hirmsasti Lady Gaga või Britney Spearsiga meet&greet’i ja kui ta selle saaks, siis pärast räägiks, et tal oli nii piinlik seal üldse olla ja mõtle, Gaga või Brit kallistas teda. Appi! :D no tõesti, andke abi!

3 arvamust: “Eestlane Elleni shows: selline asi ei mõju karjäärile hästi

  1. No see oli küll Teil täielik teismelise jutt praegu . Mis see sinu asi on , las ütles niimoodi siis.

Comments are closed.