Ikka juhtub, tellid ühe toote, aga saad viis

Sügisel saatis rosena.ee mulle paki kortsudevastaste toodetega ja see geel oli niii ülimegahea, et ma kasutasin seda koguaeg mingi minimaalsetes kogustes, et ikka jaguks, aga ükspäev sain aru, et kui säästlik ma ka pole, see saab kohe otsa. Tellisin siis uue. Ja kui pakk tuli, oli seal hoopis viis toodet. Ja kogemata olin tellinud 50ml asemel 10ml geeli. Seda ma vaatasin, et jube hea hind :D Aga noh, samas parem kui mitte midagi ja võtabki käsipagasis eluvähe ruumi. See on umbes sama suur kui huulepulk. Väiksem veel.

Nad olid omalt poolt lisanud mulle hetkel kampaanias olevad Biotopix sarja huulepalsami, kätekreemi ja silmakreemi. Kes nendest toodetest midagi ei tea, siis ma nägin neid kuskil naistesaates ja mu meelest reklaamis neid Anne Veesaar ja ta näeb küll äraütlemata hea oma vanuse kohta välja. Umbes nagu Saagim, aga kõigile ei saagi sobida šampanjaravi. Mulle see kindlalt ei sobiks.

Enne testimist: kartsin, et näen välja nagu Galojan

Kusjuures igasugused huulepalsamid on pigem no go mu jaoks. Mulle ei meeldi kui mu huuled kleebivad. Juuksed jäävad sinna kinni tuulega ja.. Ostan alati selliseid huulepulki, mis on matid ja kuivad. Kuigi eks ma topin läiget ka peale, aga pigem kasutan üldse huulevärvi pigem vähem kui rohkem. Samas.. mingi millimeeter suuremaks joonistan neid alati. Seega oli päris väljakutsuv proovida „huulte suurendamist ilma ilusüstideta“.

Olgem ausad, ma kartsin, et ma näen välja nagu Galojan, kes kunagi õhtusöögisaates ei mahtunud oma huultega kaadrisse ära ja ütles, et pani viis kihti huuleläiget ja tema pole opil käinud…

Kui algul peale kannad, siis polegi nagu midagi. Mingi hetke pärast oleksid nagu piparmünti huultele määrinud, piparmündimaitset ainult pole. Selline tulitav tunne tekib, aga samas see möödub mingi 10 minutiga ja ma ei teadnud, palju seda panema peab, panin ikka mõnuga.. Hedon haaras samal ajal kaamera…

Biotopix Specific huulepalsam on niisutav ja pinguldav, samas annab huultele täidlust juurde. Ma ei näe seda peale kandes välja nagu Galojan ja positiivne on see, et see ei ole väga kleepuv. Pealegi, võib selle peale panna endale meeldivat huulepulka, ehk siis saaksin kasutada esmalt palsamit ja siis oma mati huulepulga peale tõmmata.

Ma ei tea, kas see on sellest, et nüüd huuled läigivad, aga mulle tunduvad täidlasemad. Pealegi, see on pärast 10 minutit. Seda palsamit võib ka mitu korda päevas kasutada ja ehk pikemas perspektiivis annab tunda. Jälgige siis meie reisipilte, ma kraban selle kaasa ja topin peale… Tagasi tulen nagu part. Noooot!

Ühtlasi soodustab see palsam kollageeni tootmist, mis tähendab, et ma saan nö vananemist korraks pidurdada :) Wuhhuu, ma olen alati end 15 aastat nooremana tundnud, kui passis kirjas!

Käed on esimene koht, mis vananeb

Minu ilmselge teine murekoht on käed. Esiteks talvel nad kuivavad hirmsat moodi ja kui nad paar päeva mul kreemitamata jäävad, siis kohe näed, vana inimese käed… No mitte nüüd päris nagu 80ne aastasel, aga saate aru, pole enam värsked nagu sündides.

Kas teadsite, et käed on esimene piirkond, mille järgi saab aru, et inimene vananeb. Isegi näkku tekivad kortsud hiljem kui kätele. Asi nimelt selles, et käelabadel on väga vähe loomulikke rasvkudesid, mistõttu paistab sealt ka vananemine kohe välja. Soovitatakse juba 20ndatest hakata kasutama regulaarselt noorendavat kätekreemi.

Ja noh, nagu öeldud, nägu on järgmine koht. Seal meeldib mulle väga see Morganna’s radiant skin geel, mille ma juba eelmise koostöö raames sain. See tõesti teeb naha nii mõnusaks ja tõesti justkui taastaks elujõudu näos.

Sel korral oli pakis ka kortsudevastane silmakreem, mis peaks kiirelt vähendama kortse just silmade ümber.

Õnneks mul neid kanavarbaid väga pole ja.. otsaesise süstimine tõstab kuidagi ka silmade olekut. Samas ma just ükspäev vaatasin, et ma peaks ka silmalauge minema lõikama, nii silmade peale vajuvad, samas on mul terve elu nad sellised olnud. Lugesin, et selle uue kreemi puhul ütles 53% katsealustest, et tundsid muutust juba pärast esimest kasutuskorda.

Me kõik jääme vanaks..

Ütleme kokkuvõtteks nii, et mul on tunne, et olen jälle uusi lemmikuid leidnud ja pole midagi parata, me kõik jääme vanaks! Jumal, neid tooteid testides, ma tunnen end tõesti vanana. Aga no mis seal ikka, olenemata sellest, et ma tunnen end 25selt, saan ma peagi juba 36!

Kusjuures, hetkel on Biotopix tooted sooduses ja koodiga MARIMELL saab need 30% soodsamalt + kui ostad kaks toodet, saad kingituseks kaasa silmaümbruskreemi. 

#KOOSTÖÖ