#elulineblogi #kokandus #koostöö

Ma teadsin juba ammu..

Augusti alguses oli meil võimalus olla „part of something“. Meie saime maitsta, arvustada ja pildistada enne teid, aga nüüd on kõigil võimalik tellida. Saku Lätest saab nüüd lisaks veele, kohvile ka valmistoitu tellida. Tere tulemast, Köögirüütel! Korralda wrapipidu kontoris või telli endale lõuna koju. Ja sa ei pea olema selleks äriklient, vaid kellel nälg näpistab, siis telli siit!

Saku Läte Köögirüütel menüüsse kuuluvad võileivad, supid, salatid, vormiroad, riisi- ja nuudlikausid. Sortiment täieneb ja areneb kindlasti. Igal toidul on selline naljanimi ka, mis keskendub konkreetsele isikule nt. kiirustaja wrap või elunautleja panini. Kui sa ei oska valida enda lõunasööki, siis toidunimi aitab seda teha sul sinu eest. Oled seikluseotsija, ületöötaja või hoopis tõeline tegija?

Räägime maitsetest ka

Ma olin ausalt üllatunud, sest need valmis wrapid ja võileivad ei ole just teab mis maitsekad tavaliselt, aga näiteks need paninid olid tõesti head ja.. kui oli kirjas vürtsikas, siis nii oligi! Seda kohtab Eestis harva, et kui kirjas on vürtsikas, et päriselt ka on.

Wrappidest oli lemmik lõhega, aga kana-caesari oma oli ka hea, mahlane ja mõnus.

Seljanka sisu oli õige, maitse ehk natuke liiga hapu ja minu jaoks, liiga vähe „tomatipastane“, aga keskmise eestlase jaoks ilmselt ideaalne. Frikadellisupp oli meie pere lemmik. Suht esimest korda elus oli mul kogemus, kus valmistoit on hästi maitsestatud ja soolatase ka sealjuures normis, et polnud lihtsalt mingi suvaline vedelik.

Kui te otsite lastele süüa, mida kiirelt peale kooli teha näiteks, siis kartulivorm hakklihaga, täpselt neile sobilik, nagu ka ka kartuli-singi oma, hea mahlane, aga minu jaoks nats mage. Lasanje oli ka hea, seda sõi meie sõber ja kiitis.

Powlidega ei annagi vist täna väga mööda panna, need lähevad iga kell kaubaks. Pardi oma oli minu isiklik lemmik.

Suures plaanis ma hindakski need söögid ühe sõnaga: maitsekaks, mida nagu ma ütlesin, kohtab valmistoidu puhul üsna harva.

Kuidas tellida

 • Saku Lätel on nüüd e-pood, kus saad enda tellimuse eest koheselt tasuda
 • Tee töökaaslastega grupitellimus või telli endale igaks päevaks lõunad valmis (jahutatud valmistoit säilib 5 päeva ). Võib ka ükshaaval tellida, keegi ei keela, aga rohkem on parem ja nädal mureta :)
 • Tellida tuleks 1 päev ette.
 • Hetkel saadaval vaid Tallinnas, aga peagi saadaval ka mujal linnades ja valdades.
 • Saku Läte Köögirüütlil on eraldi klienditeenindaja, kes tarnib toitu. Kui teed veetellimuse ja toidutellimuse, siis sulle tulevad kaks eraldi teenindajat. Miks? Toiduohtusnõuded.
 • Mis on aga lisaplussiks – kellaajalised tellimused toidu tellimuste puhul, vaata lähemalt!

#KOOSTÖÖ

7 thoughts on “Ma teadsin juba ammu..

 1. Oeh… mis powl? On poke bowl või kena eestikeelne sõna kauss.

  Ja räuskasite sel reklaami teemal, mis te räuskasite aga aru ikka ei saa, et mis probleem inimestel selle teie märgistusega on. St mina arvan, et saate vägagi hästi aru aga saate ka sellest aru, et mitte keegi ei klikiks sellele pahnale kui reklaam kajastuks arusaadavalt juba pealkirjas.

  1. Ma olen enam kui kindel, et vähemus teeb kõvemat häält, st et paar % inimesi, kes mitte mingil juhul ei klikiks kui pealkiri oleks “#REKLAAM: Ma teadsin juba ammu…” võtavad siin hetkel sõna. 98% klikiks edasi. Ma ikka natuke jälgin numbreid ka (ka konkurentide numbreid, et kuidas see reklaamimärgistamine mõjutab). Naljakas, et kui ma palusin teil hääletada, kuidas te eelistaks reklaami märgistamist, siis suurem osa valis selle, mis praegu kasutusel on.

   Anna oma hääl siin!

 2. Ei ole ju küsitluses selget varianti, et märgistus (#reklaam, #koostöö, #sisuturundus – vahet pole) oleks teksti ALGUSES. Kui on reklaam, siis see peab olema algusest saati teada.
  Kui kommenteerijate jutt ei mõju, eks siis peab tarbijakaitse selgitama.

  1. Mu meelest on seal selgelt kirjas: nagu praegu vs nagu seadus soovib #reklaam (ehk siis alguses) vs kaanepildile illustreerivalt juurde

   Mingi tarbijakatsega sa mind ei ähvarda, tehku oma juhend selliseks, et seal poleks auke esmalt ja siis tulgu midagi ette kirjutama :)

  2. Reklaamiseaduses ei ole auku. Su küsimused ei ole nii sõnastatud, nagu sa väidad. 98 protsenti ei poolda lugejate eksitamist reklaamiga. Milleks siis sellised väited? Vaata seaduse nõuded üle, vajadusel kellegi abiga, kui juhendist ei piisa.
   Inimesi pole mõtet teadlikult eksitada või nendega ülbe olla, sest kui kaovad klikid, kaovad ka “koostööd” ja nende eest tasuks saadav toit ja riided.
   Tarbijakaitse ei ähvarda kedagi, vaid kaitseb tarbijate õigusi.

Comments are closed.