Krõpsudraamajätkuks – loosin välja kolm kasti Estrella krõpse!

Huuh, ma poleks uskunud, et üks väike kausike krõpsu nii palju skandaali külvab, et isegi Buduaar sellest loo teeb, aga noh.. Nüüd saab uue loo teha, sest meie blogist on võimalik võita kolm kasti Estrella krõpse!

Tegelikult olen ma Estrella krõpsude fänn ammu olnud ja no eriti hulluks läks see kevadel, kui ma sain ikka normaalse laadungi krõpse, neid said kõik, kes meil külas käisid proovida. Kusjuures, sinna oli peidetud ka hulk nö siltideta krõpse, et testida uusi maitseid.

Need üleval keskel olevad 3D südamed on nö kõige lahjemad, nõrgalt soolased, seega neid ma annaks kõige parema meelega lapsele. Mulle endale meeldisid need “kanakoivad” ja noh… grillitud sibulaga ja cheddariga ja kõik krõpsud on head :) Ühe võtad, siis ega enne ei lõpeta kui pakk tühi – teada tõde!

Aasta alguses uuendas Estrella kogu oma tootesarja põhimõtteliselt välja, nad vahetasid palmiõli tervislikuma päevalilleõli vastu, eemaldasid kõik kunstlikud maitsetugevdajad (seal hulgas kurikuulsa MSG ehk E621 ehk naatriumglutamaadi), võtsid kasutusele uued pakendid, mis tagavad värskuse, krõpsud ei muutu niiskeks ja vesiseks (nagu ma paljude krõpsude puhul olen täheldanud).

Samuti võeti kasutusele uus tootmistehnoloogia, mis teeb kartulikrõpsu veel krõmpsumaks ega lase krõpsudel kvaliteeti kaotada – Estrella pakk võib reaalselt nädal aega lahti olla ja ikka krõpsub hamba all!. Ühesõnaga – Estrella uutes krõpsudes on ainult kartul, päevalilleõli ja maitseained.

Päevalilleõlis, kas teadsite, 75% VÄHEM küllastunud rasvhappeid. Päevalilleõli sisaldab 50-65% linoolhapet ehk oomega-6 rasvhapet. Ta on oluline vitamiinide ja mineraalainete allikas. Sisaldab mineraalaineid nagu seleen, kaltsium, kaalium, raud, vask, fosfor, tsink, magneesiumi ja mangaan. Päevalilleõli on meeldivalt maheda maitsega. Sobib segamiseks tugevamaitseliste õlidega ja iseseisvaks kasutamiseks ka õrnamaitselistel toitudel. Ideaalne lastetoitudele, majoneesi, kastmete, värskete juurviljaga ning salatile, kirjutab bioblogi.

Aga, tegelikult tahtsin ma rääkida sellest, et uutes krüpsupakkides on sada kuldset krõpsu, päris kullast, prooviga 585 ja iga krõps on väärt umbes 450€, oleneb kullahinnast, sest see muutub ju hetkega, aga.. Kes ei tahaks võita päris kulda?

Kui Estrella selle viimase kasti meile saatis, ma oleks täiega tahtnud kõik pakid lahti rebida, et näha, kas on kulda või ei.. Meelis ütles, et saaks hea pildi – paneme basseini täis ja viskame Hedoni sinna mõnulema.

Ma ei hakanud neid pakke avama, kuigi ma tean, et need peavad vastu ka avatuna päris pikalt.. Aga neid ma küll sõpradele jagada ei raatsi, äkki annan kulla ära. Krõpsu saab vaid meil :)

Aga.. ega ma nii kade ka ei ole, et teile ei annaks. Kui võidate, siis.. 30% mulle, eks :)) ma korjan 30% blogitulu oma hoiusele… Minge Estrella kodukale ja valige oma lemmiktoode välja – kolm õnnelikku saavad endale kasti oma lemmikkrõpsu, mille Estrella neile ise kohale saadab! Jäta kommentaaridesse lemmikkrõpsu link, pane like marimelli FB lehele, sest just seal teen loosimise!

Loosimine: 6.08.2017

266 thoughts on “Krõpsudraamajätkuks – loosin välja kolm kasti Estrella krõpse!

 1. http://estrella.ee/et/chips/estrella-original-salt/
  Minu lemmikud on lihtsalt soolaga maitsestatud krõpsud.
  Ja lapsele olen andnud krõpse samuti. Olen näinud lapsi, kellele kodus keelatakse (nt krõpsud, kommid jms) ja kui külla satuvad, siis ajavad peoga suhu nii palju kui mahub. Kui mõistlikkuse piirides lapsele erinevaid asju lubada, siis ei teki tal ka tahtmist midagi ülemäära tarbida.

 2. estrella.lv/et/chips/estrella
  Meile meeldiks see vahest harva saab meil ka krõpse siis kui issi ostab

 3. Meie pere lemmikud on ikka Estrella sourcream&onion krõpsud!
  Oleme ka teisi katsetanud aga…truuks jäänud just neile!

 4. Meie sööme krõpse küll, ei tee sellistest pisiasjadest probleemi, et mõni saab sellise ülestunnistuse peale kreepsu

Comments are closed.