LOOSIMINE: kellele plaate, kellele juua, kellele kommi

Seoses blogiauhindade ja muude koostöödega on mulle koju tekkinud hulganisti kraami, mida ma ei jõua üksi ära tarbida, seega, mis nad ikka seisavad (assistendil ka juba kapid lookas, haha), loosin need teile välja.

Talvel ilmus Sarrapite sulest mõnus jõuluplaat, kus vanad lood said uue kuue. Mul oli reaalselt Tanja “Päkapikk” mingi märtsini helinaks, sest see oli nii lahe ja alles siis kui “Verona” võitis, vahetasin ma loo välja, sest see oli järgmine normaalne lugu, mis sobis helinaks. Igasugune lugu ei sobi.

Igaljuhul on nüüd ilmunud uus plaat “Mina ka”, kus kontserdil Meelis ja Hedon ka käisid.

Tegemist siis vanemate lastelauludega, millele jälle mõnus uus biit antud. Plaadil laulavad: Ivo Linna, Kristel Aaslaid, Liis Lemsalu, Birgit, Ott Lepland, Daniel Levi, Liisi Koikson. Kaasa teevad ETV Lasteekraani Muusikastuudio lapsed.

Neid plaate on mul kaks ja annan ära sellele, kes ütleb kommentaarides, milline on tema lemmiklaul seal plaadi peal :)

Teiseks on mul kolm kasti Maiasmoka sefiirikomme metsamarjadega

Neid ma annan ära kasti kaupa, kastis peaks olema 17 pakki kommi kui mu mälu mind ei peta (ei saa vaadata, viisime keldrisse toast eest ära). Võidavad need, kes jätavad kommentaaridesse, milline on nende lemmik Maiasmoka toode. Hoidke silm peal ka Maiasmoka FB lehel, sest neil igast lahedaid loose käimas – kes loosib jalgratast, kes Polari käekellasid jne

Ja siis mul on 20 pudelit Kombuchat ehk siis teekalja :)

Nelja erinevat sorti ja sellised neljased kombod ma viiele inimesele välja loosingi. Jätke mulle kommentaaridesse, millist maitset te eriti proovida sooviks ja kas olete enne teekalju maitsnud?

Nii, ja viimaks annan ma ära kolm komplekti GoGoNano spreisid

Nendega saab kaitsta riideid määrdumise eest, jalanõusid vihma eest ja lisaks on igas pakis ka vedel ekraanikaitse. Seda ma pole ise katsetanud, aga tundub päris äge lahendus.

Jäta kommentaaridesse, millist GoGoNano toodet oled juba proovinud, millist tahaksid proovida?

PS! kirjutasin ükskord varem ka loosimistest, seal osad asjad veel käivad, näiteks kuus päeva on veel võimalik osaleda Cybex Priami vankrikomplekti loosis jne – tšekka siit!

Loosimised teen ära 22.06 ehk vahetult enne reisi, pakin kokku ja Meelis viskab Smarti :) Head loosiõnne!

176 Comments

 1. Mmmm need metsamarjadega sefiirikommid on meie pere lemmikud seega hoian pöialt,et loosi õnn naerataks meile

 2. Plaadilt meeldib see lugu –> Kaks plära lära Leenut – Kristel Aaslaid
  Maiasmokk- Mandel joguris ja kookushelvestega
  Teekalju pole maitsenud ja tundub eriti kift toode, heameelega prooviks California vaarikat.
  GoGoNano tooteid ei ole proovinud, kuid heameelega katsetaks järele -GoGoNano tekstiili ja naha kaitsevahend.

 3. Sooviksin osaleda plaadi “Mina ka” loosimises. Lemmiklooks aegumatu “Suvi” – Ivo Linna esituses. Oleks mõnus lastega autosõidul kuulata;)

 4. Ma olen suur šokolaadifänn, nii et Maismoka jogurtibatoonikesed (kakao omad) on super ja samuti muud Mismoka tooted, mis on šokolaadiga üle valatud :)

 5. Minu lemmik Maiasmoka toode on need uued jogurtikommid! ERITI vaarikaga, no jessuke kus on alles hea komm tehtud :D Vahepeal panin paki päevas, aga siis tuli mõistus koju tagasi :D Neid sefiirikaid polegi proovinud, heameelega prooviks! Metsamarjadega ka veel, see mu lemmik maitse igast asjade puhul (kommid, joogid jms) :)

  Veronika K.

 6. Maiasmoka sefiirikommid on üle kõige!

  Ja heameelega prooviks GogoNano sprayd, mis kaitseb vihma eest. Lasteaialaps sügisest olemas :)

 7. Soovin osaleda GoGoNano loosis. Ei ole seni veel ühtegi nende toodet kasutanud, aga tahaksin väga proovida vedelat ekraanikaitset.

 8. Mina sooviks väga väga võita kombuchat! Proovinud veel ei ole, aga viibin hetkel Balil ja siin kandis on see hetkel väga popp toode! Olen kuulnud selle omadustest ja kindlasti üritan enne Eesti sõitu ära proovida!

 9. Ma polegi GoGoNano tooteid kasutanud. Sooviksin seda toodet, mis kaitseb jalanõusid vihma eest.

 10. Hei!
  Tahaks “Mina ka” plaati, mulle meeldib väga laul “Kaks plära lära Leenut”, arvan et Kristel Aaslaidi esituses kõlab see veelgi vahvamalt kui seni kuulnud olen.

  Ja neid GoGoNano spreid pakuvad ka huvi, ühtki ei ole veel, aga tahaks neid kõiki proovida!

  Et siis head loosiõnne mulle ja mõnusat puhkust sulle!

 11. Olen joonud kombuchat ja tahaks proovida neist neljast ananassi-virsiku( vist on esimesel pildil selle maitsega)

 12. Minu lemmik Maiasmoka toode on metsamarjad ja krõbedad küpsised tumedas šokolaadis .. :)

 13. Ivo Linna Suvi. Taielik nostalgia laks.
  Ps! Eelmie plaat peaaegu ribadeks kuulatud

 14. Sooviksin osaleda plaadi loosimises, lemmik laule on palju, aga kui valima peab, siis vast Lohelennutamise laul.

 15. GoGoNano spreide komplekti tahaks täiega! Kahjuks ei ole veel saanud proovida, aga sinu ja Malluka postituste peale tekkis kohe huvi. Kuna peres kõigil tennised, siis nende peal tahaks kohe katsetada, nii hea oleks kui niiskema ilmaga jalats märjaks ei saaks. Ja õueriite peal oleks hea, eriti laste omadel.
  Kunagi peab ju loosiõnn mulle ka naeratama, pole veel kordagi midagi võitnud!

 16. Mina olen kombucha huviline – pole veel tihanud proovida, kuigi tervistavate omaduste kohta olen nii palju lugenud, et uudishimu on juba hästi suur. Vaarika oma tundub eriti põnev olevat!

 17. Käisin oma kahe tütrega kontserdil ja hiljem nii kahetsesin, et nooremat poega kaasa ei võtnud. Tema üks lemmikutest Tingel-Tangel oli esituses. Muidu otsest lemmikut ei ole, sest kõik laulud olid armsad ja toredad. Tüdrukutele meeldis kontsert väga, tahaks ka pojale laule tutvustada. :)

 18. Maiasmoka toodetest meeldib mulle kõige rohkem vaniljega sefiirikommid. Tahaks neid metsmarja maitselisi ka proovida. Oleme mehega suured maiasmokad.

 19. Maiasmoka toodetest meeldivad kōige rohkem mandlid kaetud jogurti ja kookoshelvestega. Kunagi poes tooteesitlusel pakuti ja kohe läks pakk loosi ka. Meenutab Raffaellosi :P Karp Maiasmoka küpsiseid ka alati igaks mōneks juhus kapis olemas.

 20. “Mina kaaaa, mina kaaaa, mehmad söövad kaijamaal, mudimased maijamaal..” kõlab minu lapse suust igapäev mitu-sada korda ja nii ilusti laulab, et mul tahab süda lõhki minna!
  Nii et selle plaadi nimilugu on meie lemmik kindlasti ja mul oleks oma tüdrukutirtsu väga hea selle plaadiga üllatada. :)

 21. GoGoNano spreid sooviks proovida. Pole kokku puutunud ennem.
  Mul poikale meeldivad hirmsasti porilombid ja ta peab kasvõi varba sinna sisse saama surada. Hea, kui pärast see varvas ka kuivaks jääks

 22. Maiasmokk totaalne lemmik on mandel jogurtis kaetud kookoshelvestega. Uutest kommidest on cappuccinoga sefiirikomm väga maitsev.

  Prooviksin coconut kambuchat.

 23. Sooviks seda GoGoNano spreisid, pole enne kasutanud aga kasutaksin seda laste jalanõudel, siis äkki püsivad puhtamana.

 24. Maiasmoka toodetest meeldib enam soks mustikatega,aga no neid komme mugiks küll hea meelega :)

  Gogonano toodetest polnud kahjuks ennem kuulnuku,kuid hea meelega prooviks seda spreid samuti laste jalanöudele.

 25. Mina sooviks sefiirikomme.Olen täielik hull magusajärgi.Lemmikut veel pole kujunenud.Appi, appi ma nii loodan et saan Maiasmoka sefiirikomme.Magusa isu nii suur aga raha pole see kuu et osta.Nii kurb :(

 26. Maiasmoka lemmiktoode on maasikas shokolaadis, neid komme pole veel jõudnud proovida :)

 27. GoGoNano toodetest ma mitte ainult ei tahaks, vaid kavatsen täiesti kindlasti katsetada autokerekaitset ja tekstiilikaitset. Isegi järjehoidja panin hiljaaegu nende lehele, aga pole olnud mahti pikemalt süveneda veel. Igatahes osalen just selles loosis.

 28. Helista mulle mobiilile..siiamaani see laul ikka vahest kummitab. Aaslaiu versiooni pole veel kuulnud aga väga sooviks cd võita!

 29. Heip ☺. Valiksin sprei komplekti. Ostsin ka lastele sinu järgi Javierid ja prooviks nendele seda spreid ☺Head reisi Marimell

 30. Mmm..maiasmokka kommi tahaks küll!
  Siiani on lemmik jogurti ja vaarika, aga mine tea, ehk sefiirikad on hoopis paremad :)

  Jagaksin neid suure hulga vähekindlustatud lastega, kellega kokku puutun! Usun, et neile maitsevad kõik variandid :P

 31. Osaleksin heameelega kahes loosis.
  “Mina ka!” plaadiloos. Kõiki lugusid pole veel kuulnud, aga neist mida olen, meeldib kõige enam Liisi Koiksoni “Kuningalaul”.

  Teine loos oleks siis GoGoNano spreide oma. Varem pole neid vahendeid kasutanud, aga tahaks väga proovida Always Dry spreid, seda enam, et kodus on kaks poega kasvamas.

Comments are closed.