#elulineblogi

Lõuna-Eesti koostööd teretulnud!

Tavaliselt Tartu või Lõuna-Eesti firmad, spad, hotellid, restoranid, mängutoad, muuseumid jne pealinna blogijate poole eriti koostöösoovidega ei pöördu. Ma ei teagi miks, kas kardetskse eitavat vastust, arvatakse, et me ei viitsi trippida.. aga – marimell tuleb Tartusse!

Nagu ma mainisin, siis eriti ei pöörduta. Samas kui on pöördutud ja on meie teema, siis pole küsimustki mõnesajakilomeetrine teekond ette võtta. Oleme korduvalt lahedaid asju väljaspool Tallinnat tänu koostöödele kogenud :)

Paar nädalat tagasi pöördus mu poole üks blogilugeja Tartust, kes soovis, et ma tuleks talle sõbrannadega Tai kokakooli tegema. Mulle idee meeldis, aga.. kuna mulle ei meeldi suhelda, jaja, tean, edev ja ülbe, aga ma olen võõrastega räigelt kidakeelne, siis oli mul vaja Meelisele motivatsioonipaketti, et ta kaasa viitsiks tulla, sest teda kokavärk nii väga ei eruta.

Küsija suu pihta ei lööda

Arutasime siis “minu tellijaga” erinevaid variante, et mis me võiks veel Tartus teha, et nö Meelise jaoks sõit ära tasuks, noh, et oleks mingi koostöö veel, mis talle ka mokkamööda oleks, et siis ta tuleb ja sõidab parema meelega… Mingid ideed tekkisid, pean nüüd neile koostöösoovi kirjad teele panema.

Aga no ei tea ma neid Tartu kohti nii väga, eriti neid, kes ehk koostööd teha tahaks. Seega, selle asemel, et kümme kerjamiskirja välja saata, otsustasin blogida.. Äkki seda loeb keegi, kes mõelnud blogijatega koostööd teha, aga julgust on nappinud või pole teadnud kuidas pöörduda.. Pole kogemust varasemalt vms, siis nüüd on sinu võimalus!

Seega, esiteks palun öelge lahedaid kohti Tartus (Tartu kandis), kus võiks meil, eelkõige Hedonil, lahe olla ja teiseks, kui siin loeb mõni turundaja või tegevjuht, kellel oleks meile midagi pakkuda, siis.. teeme ära! Kirjutage ja lepime täpsemalt kokku, kuidas saaksime teineteisele kasulikud olla.

Kuidas see oligi, et kui ei küsi, siis kindlasti ei saa… Äkki ongi keegi, kes on mõelnud blogijatega koostööd teha, aga pole veel jõudnud, siis me tuleme appi ja teeme sind nähtavaks :)

8 thoughts on “Lõuna-Eesti koostööd teretulnud!

 1. Milleks see postitus nädal aega tagasi “juhe seinast välja ja kavatseme puhata ja enam mitte postitada”, kui juba järgmisel päeval tuli uus postitus ja see praegune nüüdseks juba VIIES? Sõltlased olete, muud midagi.

  1. Me ütlesimegi, et pingutatult ei hakka igapäevaselt tootma, osad asjad ette tehtud (täiendame, postitame) ja kui tuju tuleb, kirjutame lisaks.

   Me oleme saanud hetkel väga mōnusalt niisama olla, söömas käinud, trippinud.. ma olen teinud 90% vähem pilte kui varem.. sest pole vaja blogida, pole vaja tōmmelda :) aga samas kui oled puhanud, tekib ka niisama lebotamiase aega, et blogida.

  2. Mulle kyll meeldib, et olete aega leidnud ka reisil olles blogida. Muidu tekiks liiga pikk auk vahele minu, kui teie sagedase lugeja, jaoks Mónusat puhkuse jätku teile!

 2. Meil oli suvel väga vahva Maantee muusemis. Ma ei tea, kas talvel ka huvitav. Pole kursis, kas tahavad end promoda. Samas pidi minu mälu järgi neil selle assta algusrs uus hall avatama, nii et äkki siiski.

 3. Tartus ja selle läheduses on ju tegelt päris palju kohti, kuhu lapsega minna ja kuhu teie pere pole (vist) veel sattunud: Elistvere loomapark, Raadimõisa snowtubing, tagurpidimaja ERMi lähedal, mänguasjamuuseum, loodusmuuseum, Ahhaa keskus, V-spa, mitu kino (uus Lego film tulemas, mu 3 a tahab küll juba minna vaatama :D). Maantemuuseum, Otepää seikluspark, Vudila jms on ka, aga need on rohkem suvised sihtkohad.

 4. Jääaja keskus Äksis on kindlasti meie lemmik, aga Hedon on ehk veidi liiga pisike selle jaoks, tundub, et rohkem kooliealistele suunatud.

 5. Kui Hedonile mõelda, siis mina soovitaksin selliseid kohti nagu Ahhaa, VSpa ja Mänguasjamuuseum, kus on ka väike mängunurk mängimiseks ja seal on vahvaid etendusi ka lastele teatrikodus (just paraja pikkusega, mida suudab laps vaadata). Tagurpidi maja ka väga pop ;). Loodusmuuseum on ka vahva, väiksematele lastele meeldib just loomade topistega saal kõige rohkem. ERM on ka omapärane ja suur ja suuremale lapsele meeldis väga, aga ei oska öelda, kuidas nii väiksega seal käia on, sest ise ei ole veel sinna jõudnud :). Ja muidugi Otepääl Kuutsemägi, kus suusamõnusid nautida. Igasugu põnevaid kohti on veel, aga need esimesed, mis meenusid ja mis suurem laps arvas, et on äge.

Comments are closed.