Lugejakiri: mehed on veel sisutühjemad aka „kuidas on siis, seksime vä?“

Meelis kirjutas mõni aeg tagasi postituse, et noored naised on sisutühjad, selle peale kirjutas meile üks lugeja ja küsis, kas ta võiks pikemalt sel teemal peatuda ja kas avaldaksime ta loo. No vabalt, milles küsimus. Selgus, et mitte ainult noored naised pole sisutühjad, vaid ka mehed, kes jagunevad tema silmis paari suuremasse kategooriasse – valveperverdid, valetajad, seksijad.

Kuidas on siis, tahad suhelda vä?

Kirjutan siis oma seiklustest Tinderis ja Flirticus, sest just sinna olen ma viimasel ajal aina tihedamini sattnud. Need kaks tutvumisäppi on hetkel jäänud peamisteks mida kasutan. Mitte igapäevaselt ja üsna tihti saab neist siiber ette, viskan äpid telegonist välja. Samas, mehe võiksin ma ju endale kuskilt leida.

Alustame Flirticust, sest sellest on isegi rohkem midagi kirjutada. Kui sa sinna konto lood, ma olen neid mitmeid teinud eri aegadel, siis kõigepealt satud sa valvepervertide otsa. Ma ei tee nalja. Niipea kui konto on loodud, kirjutavad kindlad tegelased.

Üks tüüp kirjutab pikalt, kuidas ta on väga lühike ja ta tüdruksõber sunnib teda kontsadega kingi kandma. Teine uurib, et kuidas oleks kui mingi võõras mees ühistranspordiks tuleks ja ennast su vastu suruks – temal on mitmeid koguemusi, kus naised sealsamas orgasmi saavad. No ja siis muidugi Blondiin, kes pakub kõigile naistele grupiseksi neegritega. Üks mees saadab aastaid juba kirja, kuidas tema abikaasa äsja suri jne. Tõenäoliselt on mõned veel.

Kui see kadalipp läbitud, siis hakkab järgmine pihta. „Kuule, tsau! Päris kena oled!“ Võibolla isegi miski asjalik jutt sinna juurde. Ja siis umbes kolme sekundi pärast hakkab peale. „A mis sul seljas on? Seks meeldib? Sa lähed magama, soe naisekeha.. mmm. Tahaks kaissu.“

Selge on see, et teatud meestel on väga väljakujunenud lantimisviis – mullivann, saun, spa. No üks neist toimib raudselt. Ja see on nii tavaline. Minu küsimus on see, et kes, kurat, on need naised, kes seda nautimas käivad. Võõra mehega? Abielunaised, kellel on igav ja raha vähe?

Väga tüüpiline küsimus meestelt on see, et kas ma olen vallaline. Mina, kes ma ei mõista seda küsimust, olen aru saanud, et see peab olema kogemustepõhine. Ehk siis Flirticus on väga palju abielunaisi, kes seiklusi otsivad.

Üldiselt võib sealsed mehed jagada paari suuremasse kategooriasse

Need, keda ma isegi ei vaata on. Väga halva või võõra pildiga mehed. Peo käigus purjutades pildile jäänud mehed. Ilma pikema enesetutvustuseta mehed.

Võibolla kategooriasse lähevad mehed, kes on piltidel igavad, aga kenad. Ja neil on enda kohta rohkem öeldud kui see, et nad on tõelised seksimasinad.

Jah-kategooriasse kuuluvad mehed, kes on pildil naeratavad. Selline suur ja siiras naeratus, kena pildi peal. Pilt on õiget pidi, pole udune ja pildil pole kümmet kõrvalist inimest.

Ma ei otsi esimese asjana seksi!

Tegelt vaibuvad jutud kiiremini kui algavad. Ma tahan inimese kohta rohkem teada ja ausõna ei otsi kohest seksi. Muide, kui ma sealt ainult seksi otsisin (on ka ette tulnud), siis läks asi alati meeste poolt megaerrorisse ja nad suutsid lihtsast seksipakkumsiest draama korraldada. No selge. Seks jäi saamata.

Aga nüüd otsin kedagi. Kedagi normaalset ja tõenäoliselt sealt äpist ma seda meest ei leia. Pean tunnistama, et liigun väga palju meeste seltskonnas, aga pigem on neil seal tekkinud minu suhtes arusaam, et ma olen üks omadest.

Olen kahel korral deitinud Flirticust pärit tüüpidega ja nii mõnegagi kokku saanud. Deidil olid tegelt tõeliselt toredad inimesed. Esimene lihtsalt armastas ikka oma eksi- kahjuks valetas mulle alguses kaua nende lahkuminekust möödas on. Ja teine osutus aasta jooksul inimeseks, kes vajas äkki psühholoogilist abi. Liiga kaua üksi olnud mehed on sama ohtlikud kui liiga vähe üksi olnud mehed.

Minu üks suurim avastus on see, et kui palju on 40ndates mehi, kellel pole lapsi. Osad tunnistavad, et neil on nooruses siiski lapsed tehtud, aga pole osanud neist hoolida ja tänaseks side puudub. Samas, mul on kaks täisealist last. Ma ei ole huvitatud uuest ilmakodanikust oma perre, kui see ilmakodanik mind just vanaemaks ei tee.

Tinderis igaüks löögile ei pääse

Tinderist ka paar sõna. See on kindlasti parem kui Flirtic, sest seal iga suvakas sinuga rääkima ei saa hakata. Ehk siis külakolkast pärit kohalik joodik ei saa mulle kirjutada, et kuulä! Sa oled päris kena. Suhelda tahad vä?

Kui paar päeva matchile ei vasta, siis tuleb uus kiri stiilis „Noh! Suhtlämä siis vä?“

Kusjuures kirjavigadega kirjutamine on päris tavaline. Kas siin on tegemist vähese koolihariduse või võõrkeelse kasutajaga, jääbki minu poolt välja uurimata.
Tinderiga on aga sedasi, et seal algab suhtlus raskemalt ja kestab lühemat aega. Ja ongi pigem selline, et „kuule! Saame kokku ja seksime.“ On muidugi ka erinevusi, aga need pigem vaibuvad lõpuks ikka ära.

Aga keda ma siis otsin?

Ma otsin meest, kes teab, kes ta on ja mis talle meeldib. Kellel on hobi, lapsed ja töö mida ta armastab. Keegi, kes on vaba. Või siis valmis vabaks saama. Kes suudab taluda enda kõrval inimest, kes on väga palju kodust ära, aga samas siis kui oleme koos, siis oleme kohal igal hetkel. Keegi, kes suudab öösel kell kolm 15 minutiga asjad pakkida ja seiklema minna. Või siis veel parem, mees kelle asjad ongi pakitud koguaeg, et seiklema minna. Ahjaa! Mehed seelikus, kellele meeldib teha draamat kõigest – unustage ära! Ma tahan rahu, vaikust ja kindlustunnet.

Kus teie oma kallimad, elukaaslased, abikaasad leidsite? Olen kuulnud mitut Tinderi edulugu, aga minule on sattunud seal ainult need, kes seksi tahavad. Ma olen selle juba seksiäpiks ammu ära ristinud.

11 Comments

 1. Muidu suhteliselt nõus selle lugeja kirjaga, sest Flirticu ma kannaksin kohe maha ja Tinderis ka väga raske kedagi leida, kes koheselt voodisse ei tahaks hüpata või oskaks midagi rohkem kirjutada, kui ühe sõnalised vastused. Tunne jääb selline, et lihtsalt sikutad sõnu välja ja see ausalt on väga väsitav, eriti kui otsid kedagi kellega olekski hea ja lihtne suhelda. Ma seetõttu lasingi tinderi vahelduva eduga maha, igavusest jälle päevaks umbes tõmbasin ning siis sain aru, et ikka pole minule mõeldud koht ja lasin maha uuesti :D

  Aga nüüd eelmise aasta suvel andsin sõbranna kätte telefoni ning ta svaipis seal päris paljusid paremale ( keda ma ilmselt muidu poleks svaipinud), aga siis üks kutt hakkas suhtlema ning ta alustas enda suhtlust juba väga teistmoodi ( hiljem ütles, et sedasi ta praakis välja inimesed kellega tal niikuinii pole midagi ühist ja midagi rääkida), minule see igastahes mõjus positiivselt ning ajas naerma. Nüüdseks oleme koos olnud üle aasta ning nüüd usun, et võib küll leida sellistest kohtadest ka asjalike, hoolivaid, viisakaid, humoorikaid mehi – lihtsalt peab retsilt vedama :D

 2. Mul on üks tore sõbranna, kellel on täielik Tinderi sõltuvus. Ise olen Tinderiga nii palju kursis, kui sõbranna telefoni näppinud olen, ja minu üllatuseks, kui palju seal oli tuttavaid nägusid, suhtes ja abielus pereisad… täielik müstika mu jaoks.
  Aga sellesama sõbranna elu jälgides näen, milline see Tinderi taust on. See ongi ikka pigem seksile üles ehitatud. Sõbranna saa vähemalt kord kuus ühe uue näoga kokku ja enamasti lõppeb asi voodis ja sinnapaika asi jääb. 2 tüüpi on ka sellised, kes on jäänud, kellega kuus korra-kaks kokku saadakse. Ma ei kiida üldse sõbranna eluviisi heaks, aga ta on loobunud selle ühe ja ainsa leidmisest, sest ütleb, et 35-40ndates ei ole enam ühtegi normaalset, truud ja head meest leida. Ma ise arvan, et ta loodab iga kord, kui jälle uue tinderdaalasega kohtub, et see on äkki tema õige. Minu meelest on see nagu halb sõltuvus.

 3. Peab ikka ise rumal olema,kui sellisest äppidest mingit sisu leida :D See inimeste “sisutühjus” oleneb,mis ringkondades sa liigud ja kui palju sul endal sisu on. Täiesti mõttetu lugu lugeja poolt.

 4. Kui peale pikka suhte lõppu Tinderisse sukeldusin siis alguses oli põnev. Leidus karvaseid ja sulelisi, kohtamas käisin ka aga midagi tõsist ei leidnud. Igaühel mingi kiiks juures. Ühega oli veidi pikem suhe aga ta kuulus selle tüübi hulka, keda eelpool mainiti-liiga vähe üksi olnud. Ta absoluutselt koguaeg rääkis oma eksist- kuskil käisime, siis Temaga oli siin nii jne. Ühesõnaga õudukas!Lisaks oli alkohoolik (kohe ei saanud aru). Õlu oli talle nagu vesi.
  Samas leidsin mitu vahvat sõpra, kellega suhte klikki ei käinud aga niisama semudena väga ok.
  Oma tõelise armastuse leidsin hoopis tutvusringkonnast :)))Ta eluaeg olemas olnud, olen tema kohta kuulnud aga reaalselt me suhelnud ei olnud kuni üks juhus meid kokku viis.
  Mulle meeldib mõelda, et enne oligi liiga vara ehk, ma poleks osanud hinnata. Aga igatahes ma pole elus veel enne nii õnnelik olnud ka ei teadnud, et selliseid mehi on üldse olemas. Tunnen iga päev, iga hetk seda, kuidas minust ja mu lastest hoolitakse päriselt. Igas pisiasjas. Poleks uskunud, et vanast peast veel nii õnnelikuks võib saada ❤❤
  Leian, et ka portaalides tutvumine on väga ok. Mul palju abielus olevaid Tinderi, Rate, Orkuti ja Delfi Date paare. Leidub neis troppe aga need samad tropid sama hästi ka klubis ja muuudel üritustel.

 5. Mul oli enamvähem sama mulje kui ma aastaid tagasi iha.ee lehele konto tegin (mitte seksi otsimise eesmärgil vaid niisama suhtlemiseks).
  Mul lihtsalt tekkis kerge sportlik huvi et kas sellisest keskkonnast ka normaalseid inimesi võimalik leida on.
  On. Aga raske :D samas väga huvitav kogemus. Foorumis on ka päris mitmeid “püsikirjutajaid” kellest jäi väga äge mulje.

  Lahedat suhtlust õnneks tekkis nende aastate jooksul päris paljudega, kahega neist suhtlen ka praegu, aastaid hiljem.
  Ma neid pervokirju lihtsalt ignoreerisin. Neid ignoreerisin samuti kellel oli ainult riistapilt üleval ja kes kirjutasid mulle lihtsalt “tere”. Kui pole võimeline pikemalt kirjutama ja midagi asjalikku, siis miks peaks mina viitsima, seda enam et mu postkast oli iga päev täis, ka siis kui mul veel ühtegi pilti üleval ei olnd.

  Kahjuks küll sain teada et seal on täiesti haige mõttemaailmaga mehi. Kelle jaoks ongi täiesti okei oma naist petta, sest temal on vajadused. Ühe kaudse tuttava abikaasaga, tol hetkel oli 2 väikest last, sain kokku ka. Tol hetkel muidugi ei teadnud kellega tegu ja tema mind ei teadnud, mina tema tundsin ära küll ja väga vastik tunne tekkis. Õnneks ma ei olnud tema maitse ja meie kokkusaamine piirdus jutuajamisega. Praeguseks on nad õnneks lahku läinud.

  Teine oli ühe fotograafi mees kes ütles et naisel ei ole tema jaoks aega ja leidis et kuna tema on mees ja teenib peale selle väga hästi siis temal on moraalne õigus “kõrvalt võtta” kui temameelest naine oma töö ja laste kõrvalt talle piisavalt tähelepanu ei pööra. Ma mõtlesin ainult et vaene naine.

  Kui mul väga igav oleks siis ma teeksin kindlasti kuskile sellisesse kohta veel konto. Lihtsalt niisama, ajaviiteks.

 6. Olen kunagi ammu leidnud peika jututoast, aga uuemaid asju pole kasutanud, sest kohtusin oma abikaasaga juba üle 15 aasta tagasi. Kohtusime tööülesandeid täites.

 7. Väga, üliväga hästitehtud kirjutis :-D Teksti autor võiks lausa ise blogimise peale mõtelda :-)

  1. Mu arust just veidi ebaloogiline. Otsib meest, kes kannataks tema ringituuseldamist ja kes sooviks kasvõi kell 3 öösel matkama minna, mõne lause pärast mainib, et soovib rahu ja stabiilsust.

   ??

Comments are closed.