Meelis kirjutab: käisime jõuluvanale videot filmimas

Tegelikult oli meil selle video tegemise idee juba ammu ammu. Täpsemalt öeldes eelmisel aastal. Kuid kuna see ilm on nagu on, siis ei saanud me seda teha enne detsembrit, sest lund lihtsalt ei olnud ja hiljem kui see maha tuli, siis ei klappinud ajad, et filmida jne.

Ma mäletan, et me isegi küsisime blogilugejatelt ideid, et soovitage milline võiks olla videoklipi sisu ja stsenaarium. Loomulikult saime ka vastuseid ja ideid, kuid kahjuks me ühtegi ideed ellu ei viinud, sest… noh, ilma ju ei olnud.

Sellel aastal aga otsustasime hoopis muu lähenemise kasuks ning mitte sõltuda ilmast. See plaan sündis meil tegelikult juba umbes juunis, aga nagu ikka, tuli suvi vahele. Kes oli tööl, meie reisil, jälle ei klappinud ajaliselt.

Idee oligi tegelikult algusest peale teha klipp suvel. Ehk siis kui me hakkaksime seda erinevates kanalites mängima sügisel, siis see peaks kenasti inimeste pilku püüdma, kuna hakatakse mõtlema tagasi soojale suvele, kuid samas on selles videos ka jõuluvana, mis on nagu veidikene segadust tekitav. Isegi siis kui me videot filmimas käisime, sattusime hiljem paarile Instagram stoorile peale, kuidas inimesed rannas olles postitasid, et näete, jõuluvana on suvel rannas.

Valmis klippi on aga videomehe sõnul oodata septembri keskpaigas. Aga et poleks ainult suvine video, siis oktoobris teeme ühe veel – meil on juba kokkulepe ka Schlössle hotelliga, kus plaanime teise klipi veel filmida. Aga ärge muretsege, küll me ka teile sellest pildimaterjali jagame.

Tagasiteel linna, aga leidsime ühe põllu, kus heinapallid nii kenasti juba mind ootasid ja kuna ka päike hakkas parajasti loojuma, siis mõtlesime ka seal mõned pildid teha. Keldrist leidsime ka vanad tossud üles ja lasime need ka effekti mõttes õhku.

Eile sain just tagassidet, et eelmisel aastal oli ikka nii äge ja sel aastal ka kindlasti bronnigu ma end ära, et nende juurde minna. Kurb, aga tõsi, juba on kaheksa broneeringut detsembris olemas. Inimesed on sel aastal ikka päris varajased olnud. Mitmed firmapeod on kirjas ja ka 24ndaks on juba broneeringud olemas.

Mis mulle just meenus oli see, et rannast tulles jäi meile teepeale üks Harley motikas. Kuna ma omanikku kahjuks kuskil läheduses ei näinud, siis päris otsa ei julgenud istuda, aga niisama kõrval julgesin seista küll. See pilt sobib aga ideaalselt iseloomustama sellel aastal meie uut pakutavat teenust ehk siis Jõuluvana kullerteenus. Selle asemel, et tellida kuskilt UPS või Smart, kutsuge mind. Ma olen enam kui kindel, et jõuluvana kohale toimetatud pakk tekitab rohkem elevust kui traksipükstes kuller :)

PS! Kui ma olen sinu juures käinud, palun võta vaevaks jätta oma paari realine tagasiside Telli Jõuluvana Tallinnas facebooki lehele või siia kommentaaridesse, et saaksime seda ka “Telli Jõuluvana” lehel kasutada.

Näeme varsti, sest mina jooksen nüüd ettevalmistusi tegema!

3 thoughts on “Meelis kirjutab: käisime jõuluvanale videot filmimas

Comments are closed.