Mu kaal algab juba 8ga… 5ni on veel aega

Nonii, jälle on nädal möödas, kaalulangus kiloke, trenni pole väga jõudnud ja söögiga olen ka patustanud. Äkki nüüd kaobki vähem…?!

Igatahes – mulle tehti ettepanek osaleda TV3 ekraanidele jõudvas uues kaalulangetussaates. Ma ei kujutagi ette, mis nime see kandma hakkab, aga Ameerikast alguse saanud „Dance your ass off“ on märtsis juba ekraanidel.

Ma olin alguses hästi kahe vahel, et osaleks, või siis ikka mitte. Täna olen ma pigem arvamusel – ma ei osale. Esiteks olen ma nagunii selle aasta alguses metsikult meedial hambus olnud ja nüüd ma lihtsalt jätkaks seda, et inimesed saavad valimatult mind kommentaariumis sõimata. Mul on vahetevahel päris naljakas neid lugeda, aga teised inimesed (Meelis, sugulased jne) ei võta seda naljana, kui mind lateksvaalaks kutsutakse.

Samas on veel kaks asja, esiteks ma kardan natukene oma haava pärast, just sisemiselt, kui selline koormus sellele peale rakendada (igapäevased trennid jõusaalis ja tantsutrenn lisaks) ja teiseks on vist ebaaus ka natuke teiste suhtes, kui ma räigelt kaalu kaotama hakkan, sest ma juba sööngi vähem ja lahjemat, neil on see alles ees – sellega harjumine, salaja patustamine jne.

4. veebruaril on nö casting, kus saatemeeskond teeb oma valiku – ma lähen sinna uudishimust, kui paksud tahavad asjast osa võtta ning näitama saatemeeskonnale, et näete, viimati kui kohtusime (päev enne oppi!!!) on kadunud nii ja nii palju kilosid.

Trenni olen jõudnud ühe korra, mingit muutust ma täheldanud pole, välja arvatud see, et ühe kohustusliku ringi ehk ettekirjutatud harjutuste asemel tegin ma umbes kolm, sest Meelis oli ka, ja muidu ma oleks niisama pidanud passima. Järgmisel päeval käed valutasid hantlite tõstmisest.

Kirjutan trennist siis, kui mul on 10 korda käidud, teen siis ka mõõdutabelid ja muu sinna juurde kuuluva. Ma mõtlen õudusega, et veebruarist hakkab ilmselt TTVs jälle saadete tegemine ja trenni jaoks jääb veel vähem aega kui mul praegu on… Appi! Aga ma ei suuda end viia selleni, et kott selga ja trenni.

Tänase seisuga siis kaalukaotus operatsioonipäevast: 18 kg
Tänase seisuga kaalukaotus dieedist alates: 25 kg