Nagu päriselt? Mine p…

Ma tavaliselt ei viitsiks elus teha sellist postitust, et kedagi maha teha, aga ausalt, kui ma näen sellist debiilsust, siis ajab ikka kirjutama küll. Sorry lumee.ee – ma isegi ei tea miks ma vabandan, aga ühtpidi on kohe kahju, et veits vett peale tõmban, teistpidi no päriselt?!?!

Mõni aeg tagasi nägin modellisaate võitja Kätlini facebookis või kuskil mingit promo vms, et oo, megaäge uus telefoniümbris, millega selfie’sid teha, valgustab ja puha…


No tõesti äge, arvestades, et suht suvaline Hiina telefonikate maksab Eestis 15€, mis siis, et Hiinast tellides saab selle euro või maksimum viiega, siis arvasin, et eks seegi ole kallim, a 25€. Aga ei! Võta näpust! See maksis lumee.ee lehel 59,99€!!!

Mõtlesin, et pole võimalik! Hiinast saab raudselt odavamalt.. Lõin aga eBay lahti ja… Voilaa! Täpselt sama tagus, lihtsalt ilma lumee logota… Alates neljast eurost!


Ma ausalt, tahaks näha inimest.. Okei, neid ilmselt leidub.. Aga kes ei viitsiks kannatada kuu aega ja tellida see Hiinast ja maksta selle eest 14 korda vähem?

Minu tellimus on tehtud! Juba teisel mail tegin. Eeldatav kohale tuleku aeg 17.05-6.06!

Ma poleks sellest üldse kirjutanud, aga täna on FB newsfeed seda taguse reklaami täis – ilumess ju!

Kas sina ostaksid endale selfietamise taguse 60€ eest? Aga 6€ eest?

18 Comments

 1. Ei saa aru, mille üle imestad :)

  Ma küll ei ole selle Lumeega tootmisprotsessiga kursis, st ei tea kas ta on selle ümbrise välja töötanud ja ametlik edasimüüa? Aga sel juhul maksabki ju rohkem, kui nö järeletehtud hiinakas. Võid ju endale ebayst tellida 5 euro eest “Victorias secreti” ujukad ka kui soovi on ;)

  Jah, ma ei maksaks ka never 60 euri sellise julla eest :D aga ju siis maksab siin firma nimi ka… aga ikkagi :D ei saa sinu imestusest aru. Terve ilm sellist stuffi ju täis ja originaal maksabki ju rohkem (võrdluseks MK käekott, mis maksab 400 euri vs käekott mis on TÄPSELT samasugune aga puudub MK märk ja võib maksta 14 eurot) ;)

 2. Ma peaks oma raha peale vihane olema kui ma 60€ telefoni ümbrise peale magama paneks :D Aga Lumee logoga ümbrised ongi kallid. Ühel UK saidil, kellega olen paaril korral koostööd teinud on ka nende ümbriste hinnad kallid olles vahemikus 50 kuni 57€

 3. Minu arust sa teed küll praegu natuke liiga. Lumee on samamoodi bränd nagu näiteks Apple. Apple müüb iPhone ümbriseid 35 dollarit. Lumee müüb 55 dollarit. Ehk siis selle 20 dollari eest saad valguse ka. Jah kui esimest korda hinda nägin olin ka üllatunud, kuid ma lihtsalt leian, et selline toode ei ole tegelikult Eesti turule. Minu arust pole eestlased nii suured selfitajad ja lisaks ei raatsi eestlased nii kõrget hinda maksta. Ameeriklased näiteks aga küll, eriti kui seda promob Kim Kardashian.

  Kokkuvõttes mina nagu eriti hullu probleemi siin küll ei näe. Praegu on ju veel soodukas 45 eurot, mis on sama kui osta Eestist Apple silikoonkate. Ega see ei olegi ju mingi odav Hiina kräpp (vb Hiinas tehtud küll, aga saab aru küll, mis ma siin all mõtlen).

  1. Ühest tehasest tuleb see kraam nagunii, mingi suvaline Juku paneb neid endale aga kõrvale ja müüb ebays! Lihtne!

  2. No päris nii ikka pole :D tuhandeid eksemplare ikka annab varastada. Tegu on ikka nn vuhvlitega

 4. Postitus u teemal, milleks osta 1000 euri eest Louis Vuittoni kott, kui Hiinast saab samasuguse 10 euriga :)
  Originaal ja replica pole üldjuhul võrdväärsed. Kuulsin, et Hiinast saab 15 euriga iPhone 6 ka, ainult sisu on samsungi oma :) Kuna ise pole endli mees, siis tõesti ei ostaks aga kui oleks, siis igal juhul eelistaksin originaali või kui raha pole, siis ei ostakski.
  Niisama vaatasin, et Lumee USA leheküljel polegi need veidrad korpused sugugi palju odavamad :)

 5. Aga mis sind praegu nii väga ärritab? LuMee originaalümbris on kordades vastupidavam ja valgustus kestab ka kauem. Hiinast saab tellida ükskõik millele (sõna otseses mõttes) analoogi, aga see ei saa kunagi olema 1-2€ seesama, mis ükskõik originaaltoode. Ära nüüd pikka viha pea, ausalt ei ole LuMee Eestiga kuidagi seotud ja isegi mul pole seda ümbrist olemas, küll aga vestlesin nendega, kui nad eesti turule tulid. Peace!

  1. Peace! Ma olen enam kui kindel, et need kaks toodet on täpselt sama, ainult et ühel on logo ja teisel ei ole :D

 6. Hiinast saab iphone ka 4 euroga tellida. Ei tea selle toote tausta, aga ehk on ikkagi kvaliteedi vahe. Hiinast võib üldse kõike soodsamalt tellida seega natuke mõtetu võrdlus…Ja üldsegi ei telliks ma seda mõtetut vidinat ka siis kui see maksks 1 euro.

  1. No Taist sai ka iPhone 50€ eest! Muidu kõik nagu päris, ainult et Android :D :D :D

 7. teadsin et hiinast saab odavalt aga kahjuks mittte iphone 5le, nii et pidin tellima omale 20euriga

 8. MIs me vaidleme siin. Sina oled inimene, kes kannab 3 eurost kleiti, mulle meeldib disanerikleit. Sa ei saa ega hakkagi aru saama, mis vahe nendel asjadel on.
  Nii et oota rahus oma hiina träni edasi.

Comments are closed.