#elulineblogi

OOTD: Jõuluvana on valmis!

Nonii, nüüd on Jõuluvana valmis, mis valmis. Saan on vaja veel pesulasse viia, aga muidu on kõik tibens.

2s8a9513

Jõuluvana kannab Laco käekella (link!), lõhnab Burberry Brit Rhythmi järgi (link!), prillid, kindad ja kingad on nö isiklikust vanast kollektsioonist. Kingad on ostetud Taist neli aastat tagasi ja kahjuks seda poodi enam pole, käisime otsimas.

2s8a7168

2s8a7166

2s8a7159

Meelis lasi sel aastal endale ka korraliku sametmantli õmmelda. Kes samuti kostüümi peaks vajama, siis jagame heldelt kontakti, sest töö on super. Ta teeb muud ka, kleidist mantlini, naine ise, kes õmbleb, on ka megatore. Asub Pärnus :)

2s8a9544

2s8a9556

Ja kellel veel firmapeole Jõuluvana leitud pole, siis detsembris on mõned vabad õhtud jäänud. Jõululaupäeva õhtu on fully booked, isegi sõbrad jäid ilma, sest ei pigista kuskile vahele, ei taha lolliks ka lasta Meelisel joosta sel õhtul. Ainuke variant on kutsuda Jõuluvana lapsi äratama (korra on tellitud hommikul 8.30ks!) või siis päeval kinke tooma, jutuga lastele, et “päkapikud annavad märku emmele-issile, kui neid õhtul seltskonnaga jagama võib hakata”.

Naljakas, Meelis just ükspäev ütles, et inimesed mõtlevad alati, et Jõuluvana on lastele, aga ma võin ju suurtele ka nalja teha. Seega, täiskasvanute peod on samuti teretulnud. Eelmisel aastal Meelis käis ühel täiskasvanute peol, tegi pilti, oli vahepeal jõuluvana ja tegi pilti edasi. Kui ta fotograafina tagasi tuli, tulid inimesed noomima – kus sa olid, meil käis Jõuluvana, pidime ise telefoniga pilti tegema… Hehe! Kõik ei peagi kõike teadma, eks :)

jouluvana_pakkumine

Me hakkame nüüd kuuske.. st nulgu ehtima :)

4 thoughts on “OOTD: Jõuluvana on valmis!

    1. Ma juba sain otse õmbleja enda kaudu infot, jagas feissis :) tuleb välja, et mul tutvusringkonnas nii mitmekülgne ja andekas naine :)

Comments are closed.