#elulineblogi

Tee head ja Uber viib kingid tasuta kohale!

Nagu ikka, detsembris tehakse kõige rohkem head. See kuidagi on nii kujunenud. Inimesed on härdamad ja kuidagi hoolivamad. Mina teen heategusid aastaringselt, siis kui näen, et tahan aidata, siis aitan.

Aga, järgmisel kolmapäeval toimub rahvusvaheline heategevuskampaania UberGIVING, mis toimub Tallinna piires ja Uber võtab sellest osa koostöös annetuskeskkonnaga “Ma armastan aidata”.

Kampaania sisuks on teha kingitus organisatsioni(de)le, kes on neile avaldanud nimekirja asjadest, mida neil tarvis läheb. Nimekiri on lihtne ja kingi valmistamine ei ole kulukas.

UberGIVING kampaania raames saad teha kingituse järgevatele organisatsioonidele:

Laste-ja Noorte Kriisiprogrammile, väga hästi sobiksid valget värvi kruusid ja küünlad, mida on võimalik lastel üheskoos kaunistada.

Lasterikaste Perede Liidule, nad oleksid väga õnnelikud, kui saaksid lasteraamatuid ja lauamänge, ei ole hullu, kui need on ka juba kasutust näinud.

Varjupaikade MTÜ-le, kelle neljajalgsed sõbrad on tänulikud: kvartsliiva ja puidugraanuleid kassidele allapanekuks; konserve kassidele; kvaliteettoitu kassipoegadele; toidunõusid kassidele ja koertele, eelistatult metallist; transpordipuure; kummikindaid; prügikotte; pesupulbreid; nõudepesuvahendeid; koopiapaberit.

Kampaanial on väike vimpka juures, ehk kui kingitus on sobivale organisatsioonile ette valmistatud, siis tuleb sellele Uberi rakendusest UberGIVINGu autojuht järele kutsuda, kes selle abivajajale kohale viib. Juhi saad kutsuda koju või tööle, niisiis saab kingitusi näiteks ka terve kontoriga. See on väga lihtne ja pealekauba ka tasuta – tuleb kutsuda vaid autojuht kindlale aadressile ja nii ongi.

Kui lapsehoidja neljapäeval pakkus, et võtab Hedoni laupäeva õhtul enda juurde (sest täna on stuudiopühapäev ja ta peaks nagunii hoidma), siis lõid mu silmad särama – ma saan rahus kinke pakkima. Ei pea ootama ööd ja salaja paberitega krõbistama.

Lõin oma pakkimislaagri laiali ja…

15368821_1558178530865995_1340255275_o

Uuh, kui mõnus, see kingituste pakkimine on, nagu meditatsioon. Kuusealune on tänaseks kingipakke täis ja mul on tunne, et kingitusi saavad ainult lapsed – neid on kuhjade viisi. Mõned asjad on veel pakkimata ka, sest paar asja on vaja veel osta.

15293299_1558178524199329_176584114_o
Esiteks, paremas nurgas on kuuse taga veel räme hunnik pakke, mis ei paista. Teiseks, see jõupaber on ideaalne pakkimiseks, ostsin selle stuudiosse jõulupakkide jaoks Pakendikeskusest – 125meetrit 16€. Ilmselt pakin ma järgmised kümme aastat sinna kinke :)

PS! Selle loo alguses olnud kampaania kohta saab rohkem infot siit!

4 thoughts on “Tee head ja Uber viib kingid tasuta kohale!

  1. Nägin head pakkumist, müüakse korralik majaosa, küll aga Rakveres. Enda sõbranna elas kunagi seal majas, aga teises osas ja tal oli avar köök :) hoov on ka seal suur, lasteväljak oli ka kunagi lähedal

  2. kas ma saan õigesti aru, et see on ainult Tallinnas? Sakku ei saa Uberit siis tellida pakile järgi?

Comments are closed.