#elulineblogi

Pildipostitus

Umbes sama kaua kui me oleme seda blogi pidanud, oleme me teinud toodetest pilte. Mida aeg edasi, seda enam oleme me hakanud rõhku panema sellele, et reklaampostituse tellija ei saaks mitte ainult postitust ja paari pilti, vaid ka hulgaliselt pilte, mida enda sotsiaalmeedias kasutada.

Nüüd oleme järjest saanud mitu päringut, et kas saaks tootefotosid meie toodetele. Muidugi saab. Mis siin kodus olles ikka muud teha kui laud akna alla vedada, erinevad komponendid välja otsida ja veidi tootepilte genereerida.

Mulle endale meeldivad just sellised elulisemad pildid, et pole lihtsalt toode.

Kusjuures, Lamps4MakeUp’iga oli üldse nii, et nad pakkusid koostööd ja ma loobusin, sest tegelikkuses mul neid lampe vaja polnud. Kui me aga Taist tagasi tulime ja laive hakkasime tegema, mõtlesin, et julmalt hea valgus oleks.. Kirjutasin neile uuesti, et kui teil on endiselt huvi, võite saata. No täna ma muidugi imestan, et ma ilma nendeta üldse end meikida olen saanud, sest valgus on ikka super.

Kokkamine on ikka mokkamööda

Remecom.ee tellis mõni aeg tagasi meilt stevia-sarjale tootefotod. Kui ma aus olen, siis täiega fun oli pildistada..

Samamoodi kirjutas meile hobikokk Janek, kes valmistab erinevaid kalatooteid ja soovis, et saaks pilte, mida Facebookis kasutada kui ta jälle potid-pannid tulele paneb ja kalavarusid täiendama hakkab.. Mulle kohe meeldib selle toiduga möllata.

Enne reisi oli mu lemmikprojektiks hoopis Bon Merité toodete pildistamine.. Mu enda meelest jäid nii vinged. Ja kui ma reisin või tarbin mingeid tooteid nagunii nö aastaringselt, siis pole üldse probleemi neist pilti teha kui nö tuju tuleb..

Aastaid oleme me tootepilte teinud nö koostöö osana Valiole, Saku Lättele, Maks ja Mooritsale, Napsiele, VonBaerile, LEGOle, Dermosilile jne

Tahaksid ka tootefotosid oma e-poe, sotsiaalmeediakontode või uudiskirjade jaoks?

blogiturunduse eelised | koostöö marimelli blogiga | koostööde tagasiside

Saada meile päring

3 thoughts on “Pildipostitus

Comments are closed.