PILDISTAMA: Meelis on valmis!

Mai on käes, meie esialgne plaan mais koos perega kuskile veel minna, sai maha maetud ja Meelis soetas endale uue objektiivi, mis tähendab, et ta on valmis terve suvi pilte tegema :)

Nagu ikka, pakume blogilugejatele väga soodsat hinda ja seda terve suve. Tunnine väline fotosessioon maksab 59€ ja sisaldab endast 35-60 digikujul pilti. Kõik erilahendused samuti saadaval – tüdrukuteõhtud, pulmad, kõhupildid, sünnipäevad, firmade suvepäevad jne – kui kuupäev vaba, teeme ära!

suvepildistamine2

Plaanis on ka need nö nädalavahetused Tartus ja Pärnus, kus soovijad saavad pildistama tulla sama hinnaga. Jälgige meid Faceookis (siin!) ja Instagramis (@ marimell.eu) – sest ilmselgelt jõuab sinna kõige kiiremini info erinevate fotopäevade kohta.

Ja tundub, et suvi tuleb üsna tihe, sest pildistamisi on bronnitud omajagu. Kes ees see mees – kirjuta ja uuri, kas sulle sobiv päev on veel vaba :) foto @ marimell.eu

Ja nagu ka eelmisel aastal – kaks inimest võidavad TASUTA fotosessiooni, mida saab edukalt kasutada talvel stuudios. Üks, kes jagab seda postitust Facebookis oma sõpradega ja teine, kes tuleb meie juurde vahemikus 1.05-31.08 pildistama!

PS! Meil on olemas ka kinkekaardid, juhuks kui soovite kellelegi kingitust teha. Saame saate kinkekaarte Smartpostiga või Tallinnas ka käest-kätte anda. Erihinnad kehtivad kuni 31.08.2016. Kinkekaardid kehtivad selle aasta lõpuni.

Kinkekaarte on kolme sorti:

1,5 h välipildistamist kehtib suvel erihinnaga 59€ (tavahind 79€)
1h stuudiopildistamist kehtib hetkel erihinnaga 79€ (tavahind 99€)
2h stuudiopildistamist kehtib hetkel erihinnaga 149€ (tavahind 199€)

marimellFOTO_kinkekaardid

4 thoughts on “PILDISTAMA: Meelis on valmis!

  1. Hihi! Ahvatlev pakkumine aga mina tulen fotostama pigem vahetult enne talve :) Ma isegi ei tea miks ma seda pidin siia nüüd kommenteerima aga noh…natuke on põhjust eks ;)
    Ehk ma lihtsalt tahtsin kiita Meelist, kui meeldiv ja vahetu ta suhtumine on, kui ta pildistab ja soovitan kõigil kõhklejatel kahklejatel minna. Sõbralik ja meeldivalt tundma panev fotograaf tagab alati head pildid!
    Tervitan!

  2. Kas augustis ka plaanis Pärnu tulla? Kus Pärnus pildistate, kindel koht või on võimalik oma soovi avaldusel ka koht kokku leppida? Oleks soov perepilte ja uut beebiootust jäädvustada, siis kõhuke ka piisavalt suur :)

    1. Hei, ilmselt tuleme. Palun kirjuta postkasti selliste soovidega :) Siis saab täpsemalt planeerida.

Comments are closed.