Pole kingitust? Pole probleemi: Von Baer tõttab appi

Esmaspäeval käis Kadri lõunal ja ütles nii muuseas, et kuule, meil täna aastapäev, ja mul pole kingitust, sul ei tule mõnda head mõtet. Ma mõtlesin kohe, mis ma ise Meelisele olen kinkinud… Von Baeri rahakott?

Ja Kadri oli müüdud, just seda vaja oligi. Kuna mulle oli tulnud mõni aeg tagasi uudiskiri, et Von Baer avas Rotermannis poe, tõmbasin kohe kõne peale, et kas rahakotte on ja võtsime suuna sinna.

Väga ilus ja minimalistlik pood, just nagu mulle meeldib. Asjad ei ole kuskil virnas, hunnikus, sobra ja vahi.. Ilusti üks toode per värv välja pandud ja ülimõnus vaadata. Hinnad juures, ei pea kuskilt koti seest hinnasilti otsima.

Kusjuures see viimane väike seljakott pidi suve eel hull hitt olema, selline mõnus naistekas, telefon-rahakott-võtmed, vesi ja linna peale tšillima. Me Kadriga naersime, et peaks lastele sellised ostma. Head vastupidavad järgnevaks kümneks aastaks.

Valik ise oli minu jaoks vana hea. Olen nende lehe tihe külaline olnud, meil mõlemal on nende rahakotid, kunagi olen teilegi miskit loosinud.

Ja kui Kadri seal rahakotti valis, küsis see omanik, et äkki teeks su blogis jälle mingi loosimise. No jumala eest, mis saab minul selle vastu olla, kui keegi saab endale vabalt nende kodulehelt ühe toote valida ja selle päriselt endale. Mina julgen soovitada rahakotti, mis ma Meelisele kinkisin ja mis näeb endiselt välja nagu uus. Mul endal on kaarditasku, mida on mugav käekotti, taskusse pista, sest võtab ülivähe ruumi. 

Kõikidele toodetele saab lasta peale pressida ka nime initsiaalid. Isegi lasergraveerimist saab teha – teksti, logo vms.

Mis nahka Von Baer kasutab?

Tugevaim ja vastupidavaim osa nahast paikneb looma karvkatte all olevas pealmises kihis, mille tõttu omandab sellest kihist toodetud täisnahk just tänu oma tihedusele ka niiskuskindluse. Aja jooksul muutub naha välimus selle kasutamisega veelgi paremaks.

Naha pealmise, tihedama osa kasutamine kõrgekvaliteetse naha tootmisel on vajalik, kuid mitte ainus tingimus. Teiseks komponendiks on meetod, kuidas nahka pargitud ehk töödeldud on. Von Baer tooted on meisterdatud just sellisest täisnahast, mis on pargitud pere-ettevõttetele kuuluvates vabrikutes ning mis kannab endas läbi mitmete põlvkondade arendatud teadmistega meistrite leidlikkust. Nende naha parkimisviis on niivõrd eriline, et seda hoitakse sarnaselt Coca-Cola retseptiga kiivalt saladuses.

Oleme uhked, et toodame oma aksessuaare just premium kvaliteedi nahast.

Tšekake kohe, mis teile meeldiks – Von Baeri e-poodi saab siit ja jätke link kommentaaridesse. Loosimise teen 18.05.2018, kui reisilt tagasi olen.

#KOOSTÖÖ

202 thoughts on “Pole kingitust? Pole probleemi: Von Baer tõttab appi

 1. https://vonbaer.ee/vaike-nahast-seljakott-bella/
  Heameelega võtaks sellise:)
  Sest Kui kodust välja kuskile minek siis ei ole paraku mite ühtegi kotti , peale mehe nike seljakoti. millega ta tööl käib. nii et kui meest pole siis peab kodus istuma, kuna pole kusile enda ja oma kolme lapse asju panna:)

  1. Lihtsalt infoks, et sinna kotti kolme lapse asjad ei mahu :) Sinna mahubki, võtmed-telefon-rahakott, pudel vett :)

 2. Neil ei tööta see e-pood kahjuks aga uue ja ilusa püksirihma võtaks küll :)

 3. ..kusjuures leidsin kõige esimesena selle vinge ettevõtte läbi Marimelli blogi. Ja kaaslasele sai ka rahakott tähtpäevaks kingitud. Ta siiamaani lilles sellest!
  Peale seda hakkasid silma paistma igal pool VonBaeri tooted. Oled korra näinud siis oskad ka mujal märgata, kuni lõpuks siis sõbranna sai endale selle üliägeda reisikoti!!!

 4. Oi kui nummid ☺https://vonbaer.ee/vaike-nahast-seljakott-bella/ valiksingi selle oma suuremale lapsele ☺☺☺

Comments are closed.